-
Posts
8398 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Justa
-
[quote name='Unbelievable']czyżbyś coś insynuowała? :diabloti:[/QUOTE] Jak możesz mnie o to posądzać? Jakbyś mnie nie znała :]
-
[quote name='Unbelievable'] i jest rozmiaru mniej-więcej na aussika :evil_lol:[/QUOTE] Alez przypadek :p
-
[quote name='Agathee']70mm nie sprawdza się w portretach, co gorsza do makro (ten obiektyw nie jest na pewno do tego).[/QUOTE] Mam sigmę 70mm/2.8 Dla mnie do portretu idealna.
-
No to niech się spieszą w tym związku, bo ja chętnie zobaczę małą na żywo w końcu ! :loveu: A Gassi to jak rozumiem już teraz w Polsce nie wystawiasz?
-
Nie mam zdjęć, bo wracam po nocach do domu, nie wiem kiedy mijają kolejne tygodnie :mdleje: Dopiero co był początek semestru, a dzisiaj przeżyłam kolejny nudny (już trzeci) wykład z Ekonomiki Weterynaryjnej. Oddałam już wypełniony wpisikami indeks do dziekanatu. 5 lipca jadę do [URL="http://www.hodowlazwierzat.pl/index.php?idm=66&id=2"]Osowy Sień[/URL]. Potem prawdopodobnie na praktyki do [URL="http://www.bemowo-wet.com.pl/"]naszej kliniki[/URL]. Po drodze jeszcze sesja, ale może jakoś pójdzie ;) Póki co ciężko mi się zabrać za jakąkolwiek naukę :mdleje: Ale muszę w końcu się zmobilizować, bo nagle zauwazyłam, ze zapisałam już 1/3 zeszytu notatkami z wykładów :mdleje: Pozatym jeżdżę sobie do Obór macać biedne krowy, Chodzę na Wolicę macać chore konie i na nasze poczciwe prosektorium macać nasze zakładowe psy. I życie jakoś sobie płynie. Jako że stopniały śniegi i dzień dłuższy wróciłam do posłuszeństwa z Galiną i sobie ćwiczymy i wdychamy świeże powietrze. Doszłam do wniosku, że ona bardziej nakręcona jest na piłkę niż na jedzenie, co było dla mnie ogromnym szokiem z którego ciężko było mi się podnieść. Jednocześnie doszłam do wniosku, że na piłkę jest za bardzo nakręcona i ciężko jej się skupić wówczas na czymkolwiek innym - wyznaje wówczas zasadę "robię wszystko co umiem, może trafię" Za dużo w niej energii chyba po tej zimie. Natomiast na widok schowanej piłki i smaka w ręce chwilę cała szczęśliwa, ale zaraz zaczyna szukać piłki. Musimy dojść do ładu z nią, bo się rozbestwiła przez ten brak ćwiczeń. Ponadto w tym tygodniu byłyśmy na pierwszym spacerze z Żyłką (nasza fretka). jakie to jest odważne i nieustraszone zwierzątko, to sobie nie wyobrażacie ! No i niestety wraz z wiosną wróciły marzenia o drugim psie.. Nie do spełnienia na chwilę obecną.. :(
-
[quote name='Unbelievable']taak, Galinka też jest świetna :loveu::diabloti:[/QUOTE] :grins: Ewcia, jedziecie może do Nowego Dworu? Bo ja się z Anią wybieram najprawdopodobniej :p
-
To na pewno ten sam pies, którego miziałam miesiąc temu? :mdleje: :lol:
- 21590 replies
-
Ostatnie ujęcie z filmiku mówi wszystko wszystko wszystko ! I jak tu nie kochać sznaucerów? :loveu: A ja glupia myślałam, że kiedyś się skuszę na jakiegoś łowczarka :lol: [quote name='Unbelievable']Ewa, super że coś z Gasską robisz, pewnie niewiele polskich sznupów może się pochwalić innymi komendami niż siad i waruj ;)[/QUOTE] :diabloti:
-
[URL="http://i47.tinypic.com/2qi1izn.jpg"]http://i47.tinypic.com/2qi1izn.jpg[/URL] Aaaaaaa ! PADŁAM :mdleje: :loveu: Tylko teraz więcej będzie tego pieprzu niż soli w Twojej galerii :)
-
[URL="http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/kk1.jpg"]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/kk1.jpg[/URL] :loveu: Widzę, że Tadzio już całkiem sprawnie trzyma półpion (pion siedzący się znaczy) i poduszki stały się zbędne ! Co do ząbków - nie ma takich cudownych gryzaków dla dzieci jak dla szczeniąt?
-
Ojooooooj jak to małe wyrośnięte już ! :mdleje: Klatę ma przepiękną :loveu: Mam nowy cudowny pomysł ! Jak tylko zrobi się cieplej, to może się i z tym cudaczkiem na spacerek razem umówimy?
-
Co do nowej Azowej obróżki, róż lepszy !
-
[URL="http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/IMG_1573ps.jpg?t=1267049197"]http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/IMG_1573ps.jpg?t=1267049197[/URL] Ależ on się przystojniacha robi ! :loveu:
-
Ja się muszę grubo zastanowić, czy chciałabym kiedyś potomka po psie nadrzewnym :mdleje:
-
['] Sympulko, biegaj sobie bez bólu za Tęczowym Mostem.. weszko, trzymaj się ciepło, my jesteśmy z Tobą całym sercem.. :calus:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Justa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']no następna :shock: szkoda, że wszystkie po fakcie się budzą :lol:[/QUOTE] To wszystko przez to, że nie było tej wizyty przedadopcyjnej !- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[URL="http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/luty2010/26577aa5.jpg"]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/luty2010/26577aa5.jpg[/URL] Bosz, jaka Sambina nieszczęśliwa na tym zdjęciu.. [URL="http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/luty2010/_DSC7758lasica_640.jpg"]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/luty2010/_DSC7758lasica_640.jpg[/URL] A ja mam takie coś w domu!
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Justa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']za 900 symbolicznych złotówek hahahaha[/QUOTE] oj goopiajusta ma nauczkę, że nie czyta blożka, bo taka okazja sprzed nosa :mdleje: :placz:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Zazdraszczam, zazdraszczam.. Gassirka przepiękna, las przepiękny, zdjęcia przepiękne.. ale Ty wiesz..
-
Tylko serce nie chce słuchać.. :(
-
[quote name='malawaszka']tak coś mi się własnie wydawało, że już się tej pościeli obawiałam wcześniej, ale wyparłam to z pamięci :lol:[/QUOTE] taki wieśniak z ciebie teraz i robaczków się boisz? :lol: [quote name='Agathee'][url]http://img34.imageshack.us/img34/621/dsc0896y.jpg[/url] mnie się tam bardziej podoba michol ;) i czarny sznupek oczywiście :evil_lol:[/QUOTE] Dziękujemy z komplementy :loveu: [quote name='eria']pościel dość oryginalna :) Bydło i świnie mnie nigdy nie pociągało, ale przy koniach np mogłabym pracować ;)[/QUOTE] Wies, sprawa polega na tym, że jak koniowi coś się stanie, to jedzie do kliniki i tam mu pomagają. Na dobrą sprawę praktyki ograniczają się w tym wypadku do sprzątania, karmienia i dezynfekcji jakichś drobnych ran ewentualnie. Krowę otwierasię w oborze, właściwie wszystko robi się na miejscu - dlatego dla mnie to możlwiość zdobycia ewentualnie większych doświadczeń. Zobaczymy jak to będzie w tej calej Osowie Sień. 3500 krów :mdleje: [quote name='Doginka']Mi się pochwaliłaś osobiście:lol: Oj będzie się działo - wreszcie coś żywego;-)[/QUOTE] Byłaś pierwszą dogomaniaczką :p [quote name='Unbelievable']Pościel jest suuuuper :loveu: a Galeństwo na tle pościeli i misia jeszcze fajniejsze :loveu:[/QUOTE] :loveu::loveu::loveu: [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/4835/dsc0895.jpg[/IMG] [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/4571/dsc0894p.jpg[/IMG] Jeśli chodzi o resztę, to pierwszy tydzień za mną. Plan mam taki cudowny, że kończe codziennie między 17 a 20. Czasu nie ma na myślenie, to jedyny plus tego wszystkiego. Galina zła na pogodę panującą za oknem, chodzi na samych pazurkach po tych kałużach :eviltong:
-
[quote name='ariss']hodowla bydła....:diabloti:lepiej byś pojechała do jakiejś hodowli czarnych średniaczków:cool3:[/QUOTE] To załóż hodowlę i mnie zaproś :cool3::loveu: [quote name='malawaszka']okropna jest pościel w mrówki :lol: brrrr hahahaha ale Galińska jest słodka[/QUOTE] Waszko już któryś raz z kolei masz jakieś lęki związane z moją pościelą :diabloti::lol: Dziękujemy :loveu: [quote name='Agnes']noo to teraz sie zacznie zabawa...krowki swinki koniki:evil_lol: swoja droga lepsza hodowla bydla niz swin:diabloti: Czy to sa wasze jedyne praktyki na studiach? Jak to wyglada na wet? ...a posciel obledna:lol: chociaz na pierwszy rzut oka myslalam, ze to pfff pajaki:roll::shake::evil_lol:[/QUOTE] Oj zacznie się zacznie. W poniedziałek mam pierwszy wyjazd do krówek do Obór. W końcu coś ŻYWEGO ! :mdleje: Nie, nie jedyne. Później są jeszcze kliniki, ale nie wiem na którym roku, w zasadzie to jeszcze nic nie wiem co dalej :eviltong: Ogólnie trzeba walczyć o swoje i się dokształcać we własnym zakresie, dlatego idę do kliniki w wakacje, coby się czegoś nauczyć w praktyce. Nooo, jedyna bez lęków :diabloti: [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/134/dsc0893z.jpg[/IMG]
-
No to semestr się zaczął, wczoraj zajęcia do 19, dzisiaj do 20 (coprawda na 17), do końca tygodnia w granicach 17-18. Coraz mniej czasu na myślenie. Wczoraj byłam na 40 minutowym nocnym spacerze. Zaspy na Bemowie są już wyższe odemnie, a osiedle takie cudownie ciche.. Maleństwo [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/9443/dsc0890.jpg[/IMG] [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/621/dsc0896y.jpg[/IMG] Nie wiem czy się chwaliłam, ale na początku lipca jadę do hodowli bydła na praktyki, a potem do szpitala dla zwierząt do nas do kliniki. Zapowiada się pracowicie..
-
Dziękuję kochani za wsparcie.. Silna i uparta potrafię być, ale w obliczu bezsilności i uczuć niestety wszystko gdzieś umyka..