-
Posts
8398 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Justa
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Justa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
A co do diety.. ja nie umiem, nie potrafię :placz: Dopóki nie jestem na diecie to super hiper, zjem 2 posiłki dziennie i wogóle nie myślę o tym. A przejdę na dietę to jem 3 razy tyle :mdleje:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Justa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']noo jedzie - taki jest plan, ale martwię sie czy jutro dojadą do nas... oni mieszkają na Saskiej Kępie ul. Międzynarodowa[/QUOTE] To znajome mi rejony ;) Saska Kępa jest śliczną dzielnicą :) W związku z tą wodą? Nie jutro to za tydzień.. najważniejsze, że jest porządny domek !- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Justa replied to betty_labrador's topic in Galeria
[quote name='zerduszko']Ale jak lis wpadnie do kurnika, to kuraki uciekają ;) Może jak je człowiek, który je karmił, to ona nie uciekają. Chociaż mi się wydaje, że one wiedza co jest grane, ale mają inną strategię.[/QUOTE] hmm.. a może one wiedzą, że nie ma ratunku? :mdleje: -
[quote name='Unbelievable']niezbyt miałam okazję poznać, a i jakoś mnie nie ciągnie ;) nie widzę się ze sznaucerem, tak samo jak z pinczerem czy innym chartem :diabloti: podobają mi się, ale ja szukam innego psa ;)[/QUOTE] Popatrz a ja nie widzę się z innym. Była faza na malinę, była na bordera, aussie, gończego kiedyś dawno temu.. Jak się dosznaucerzę jeszczę +1 lub +2 to będę się czuła spełniona :p A Ty nie wolisz czegoś spokojniejszego? Drugiego wariata sobie do domu weźmiesz, to oszalejesz :lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Justa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Słyszałam gdzieś u płota, że Iwonka jedzie do Stolycy? :p- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
O rety tak sie podniósł poziom od 14:00? :(
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Justa replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Oj to widzę że Emily to jak moja Galina. Jakże pani wet była zachwycona jak Galeństwo po opierdzieleniu tabliczki czekolady z równie wielkim smakiem opierdzieliło 2 strzykawki węgla :loveu: -
[quote name='Unbelievable'] niieee, nie kręcą mnie te psy zupełnie :razz:[/QUOTE] A znasz? :p
-
[quote name='betty_labrador']wlasnie stałam sie posiadaczka swietnej informacji o warszawskim zoo... jesli powodz ewentualnie dotrze do praskiego zoo planuja odstrzelic drapieżniki :angryy:[/QUOTE] Byłam dzisiaj w okolicy i woda jest jeszcze daleko od zoo.. może nie zaleje? Spodziewałam się, że będzie wyższy poziom wody w Wiśle jadąc tamtędy dzisiaj. A tak na marginesie przywitam się, bo chyba mnie tu jeszcze nie było ;)
-
Dla Beatki przesiadka z retrivera na belgato pewnie byłby spory szok, co? ;)
-
Byłam na nocnym rowerze no i cóż.. wypadki chodzą po ludziach :mdleje: Ja jestem wyjątkowo 'udana' w tej dziedzinie. Wczoraj mnie aż tak nie bolało, ale dzisiaj jak wstałam to bolała mnie już cała ręka. Ale byłam na RTG i całe szczęście kości całe. Mam mocno stłuczone stawy śródręczno-palcowe i międzyśródręczne + ponaciągane ścięgna. Dostałam szynę, ale mam ją zdejmować, żeby ręka pracowała. Najgorzej, że we wtorek mam koło z fizjo, a w czwartek z mikrobów..
-
Wariatka, żeby się cieszyć że pies się w błocie moczy :mdleje:
-
Martyna, bierz sznaucera średniaka :loveu:
-
Mam podejrzenie złamania k. środręcza V PRAWEJ ręki :mdleje: Przed sesją to tylko ja potrafię :placz: Jadę na test z żywienia, a potem jak jakimś cudem zdążę to mam ortopedę na 2 końcu miasta umówionego..
-
Pięknie Dirulka wyglądała :loveu: I tytuły zdecydowanie zasłużone !
-
[URL="http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_5402.jpg"]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_5402.jpg[/URL] uwielbiam uwielbiam uwielbiam ! :loveu:
-
Czy to znaczy, że w lipcu będę topić się nie tylko w krowich kupach, ale też błocie :placz: A w dodatku mogę zostać uwięziona w tej dziurze?
-
[quote name='Agnes']Anetta sie wypowiem ad alg, bo akurat koncze podawac suce opakowanie i jak zwykle wiekszych efektow nie widze:evil_lol: Ja mam te i chyba sa najczesciej podawane [url]http://sklep.apet.pl/shop,show,1018[/url] Podajesz albo na sucho, albo zalewasz woda - podobno lepiej zalane. Pecznieja i do zarcia...smierdzi:diabloti:[/QUOTE] Zwilgotniałe algi przepięknie pachną szczególnie w posraci sushi :diabloti: :loveu:
-
Może to kwestia kumulacji alergenu? Wydaje mi się, że tak samo jest u Galiny.. gromadzi się gormadzi (bo cały czas je np. daną karmę) a potem nagle przekracza dopuszczalną wartość i łup ! i jest alergia.. Gdybym miała czas zgłębiać wiedzę w tym kierunku to z pewnością już bym to wiedziała.. Zamiast tego uczę się mnóstwa niepotrzebnych rzeczy - no ale cóż, trzeba, bo inaczej nie pójdę dalej. Medycznych, medycznych - gdybym to ja tylko umiała je rozwiązywać niczym dr. house :placz: Tam ładnie jest :loveu: Musimy w końcu się umówić na ten spacer, bo tak już od roku co najmniej się umawiamy.. :mdleje: a zawsze coś :roll: Też troche pobiegałam 3km, ale właśnie te przerwy mnie denerwują. Deszcz jak deszcz, w takim kapuśniaku to mogę biegać, ale taka ulewa jak dzisiaj była to ja odpadam, zaraz bajoro w butach :roll: szkoda bucików z promocji za 150zł z 400 :lol: :p Huhuhu ale o czym ta książka tak konkretniej?
-
Lekarz pierwszego kontaktu to niestety.. :roll: Kochana, zadałam Ci milion pytań na poprzedniej stronie :diabloti:
-
Bo podobno im kobiecie mniej zależy tym się facet bardziej stara :roll: Ale ja się nie znam na mężczyznach.. ;) Kojotku, dasz mi swój numer gg, bo po formacie gdzieś mi się zapodział..
-
Popatrz na moją Galinę - do 3 roku życia ZERO objawów alergii, a popatrz teraz..
-
tak waszko, już o tym sobie doczytałam i to wszystko już wiem ;) Ale może tak jak mówisz - to jakieś początki, może nie jest to ostre stadium, w każdym razie zawsze to jakiś trop i można wetowi przy okazji zasugerować ;)
-
Istnieją różne stopnie uczuleń no i różne też rodzaje. Alergia kontaktowa zupełnie inaczej wygląda niż alergia na pyłki chociażby czy pokarmowa choć wszystkie moga objawiać się zmianami skórnymi. Ale nie wiem czy obroża może wywołać tak silną reakcję aż po spuchnięte gardło. Nie jadłaś może czegoś nowego? Albo cię nie ugryzło jakieś paskudztwo? Kurcze, w tej twojej galerii zawsze tyle zagadek :diabloti: :lol: A ta górka to nie jest na Kabatach? (gdzieś nieopodal kabackiego metra) Bo jeśli tak to byłam tam kiedyś nocą, prześliczne widoki :loveu: Schylić się nie chce po piłeczkę? :diabloti: A jak Twoje bieganie? Ja się coś zebrać ostatnio nie mogę (tzn w tym sezonie tak jakoś..) a jak już mi się uda, to albo pada albo zimno, albo nie wiem co jeszcze.. jakoś bardziej rower mi idzie - możę dlatego, że się zapuściłam :placz: