Jump to content
Dogomania

Justa

Members
  • Posts

    8398
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justa

  1. [quote name='ariss']no ja myślę, że mi je obadasz i jakiś certyfikat wystawisz, że wszystkie zdrowiutkie i cudowne:loveu::diabloti:[/QUOTE] Cudowne to one z pewnością będą :loveu: Certyfikaty o treści : SERCE BIJE mogę wystawiać, oczwiście :p
  2. [quote name='Vectra']są , tylko jeszcze jedno - nie potrafią przyznać kobiecie racji :diabloti: musi wyjść po ich ... bo to musi być tak - że on powie - a nie mówiłem , że starszego psa to cieżko sprzedać ? :evil_lol: a ja wiem jak koledze mówił - w marcu - że on wie , że ja pół ogłoszenia nie dałam na Stefe :diabloti:[/QUOTE] I jak tu ich nie uwielbiać? :lol: :diabloti: Jak tak się człowiek przyjży z boku tym gierkom to jakie życie nudne byłoby bez nich :p
  3. [quote name='betty_labrador']o to Ci sie poszczęściło :) koleżanka zrobiła identycznie :D az jej tata kupił dla siebie inne auto.[/QUOTE] Czy ja wiem, wolałabym coś mniejszego i własnego własnego.. No ale 3 samochód to już przesada ;)
  4. [quote name='betty_labrador']ja poprostu mam zjechany humor, to chyba przez to tak mówie o tym wszystkim negatywnie ;) dzieki za pocieszenie, mysle ze sie rpzyda. z pewnoscia zabawne. a masz juz swoje auto?[/QUOTE] Kładź się spać, rano będzie lepiej ;) Swojego jako tako nie, ale mamy ogólnie 2 samochody i jeden sobie przywłaszczyłam nieoficjalnie. Mój fordzik kochany, moja landara :loveu:
  5. [quote name='betty_labrador']tylko ja nie mowie teraz o miłości ;] ale mniejsza z tym. Mam chwile zalamania, wiec lepiej poczekam do lepszych dni, wtedy napisze coś bardziej konstruktywnego ;) Sorka.[/QUOTE] Wybacz, spałam dzisiaj 3 godziny :p A co do ludzi to niestety - rozczarowują. Ale czy z tego powodu rezygnować z ludzi? [quote name='Matusz']Miłość jest bardzo, bardzo dziwna i ślepa. o! :p[/QUOTE] Toże toże.
  6. [quote name='betty_labrador']nie wiem, ostatnio tak jakoś mówię. Ale kazdy mówi mi -tak jak i TY- że to tak bywa, bo stres sam narasta nawet jak go nie okazujesz. rety, to musiałaś nie słyszeć nawet ze cos nie tak chodzi w silniku :> hehe. Nie no -zobaczymy jutro . Moze sie poprawi. dzieki Justa[/QUOTE] Spoko spoko, będzie dobrze - tylko podchodź do tego na luzie ! Bo im wiecej będziesz sie stresować tym gorzej będzie Ci szło. Hmm silnik chodził normalnie, tylko jak wdepłam gaz to coś mi przyspieszyć nie chciał (dziwne :diabloti:) Ale zabawnie jest, szczególnie jak jeździsz już normalnym autem :D
  7. [quote name='Vectra']czy nie może po prostu powiedzieć - kocham tego psiaka i go nie oddamy ? tylko tak dookoła ?[/QUOTE] A mówią, że mężczyźni są prości wmyśleniu i wyrażaniu się :diabloti:
  8. [B]Ewuń[/B], dziękuję dziękuję ! Czekaj tylko jak przyjade z naszyjnikiem obadać Twoje szczeniaki :diabloti: [quote name='betty_labrador']Więc po co się angażować i wciągac w coś co i tak sie skonczy[/QUOTE] Bo miłość jest przepięknym uczuciem i skończyć się skończy - ale w chwili gdy nas czas się skończy. ;)
  9. [URL="http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/DSC_2004.jpg"]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/DSC_2004.jpg[/URL] Białko :loveu: A testy bardzo dobrze Ci poszły.. nadambicja to choroba, wiesz? :diabloti:
  10. [quote name='betty_labrador']nie chwalę sie bo dzis dziwnie mi sie jeździło. Tzn pierwsza godzina jeszcze ujdzie, ale chyba mialam kiepski dzień. Bo w drugiej godzinie starsznie sie rozpraszalam, nie mogłam sie skupić na niczym...ciągle sie mylilam. I np instruktor mówi żebym dwójkę wrzuciła, po chwili powtarza i dopiero dotarło do mnie ze mam ja faktycznie wrzucić :roll: ciekawe jak jutro będzie...Eh. troche sie zawiodłam na sobie ;) a moze to szczyt moich mozliwości?[/QUOTE] Co Ty mówisz.. To normalne ! Ja miałam takie załamania również.. A najgorsze były przed samym egzaminem na koniec jazd, gdzie mi już totalnie nic nie wychodziło - nawet głupie parkowanie. Ja ostatnio dojeżdżałam sobie jak zwykle do skrzyżowania na luzie powolutku, żeby się nie zatrzymywać i jak mi się zapaliło zielone to zapomniałam sobie wrzucić biegu i sie na zakręcie dopiero zorientowalam :mdleje: Każdy miewa gorsze dni ;)
  11. Właśnie ! Czekamy na fotki ! Ja jeszcze nie dojrzałam do decyzji o obcięciu włosów.. Pókim młoda, to trochę mi szkoda. Szczególnie, że źle mi w krótkich. Ale z tego co pamiętam to Tobie bardzo ładnie :loveu: Gratuluję opuszczenia naszej cudownej uczelni :diabloti: Ja jeszcze 3,5 roku.. lekko licząc :mdleje:
  12. [quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]Brryy maaj teeelee :* Gratulacje pokonania Anatomii ! :) mi został(mam nadzieję) jeszcze jeden egzamin z Ekonomii a potem już Łódź, Łódź, Łódź. ;][/B][/COLOR][/QUOTE] Anatomia mi się ciągnie do końca studiów.. więc z tym pokonaniem to za dużo powiedziane - bo pokonałam ją dzisiaj dopiero 3 raz (przez IV semestry) :diabloti: Tylko jeden? O litości.. ja jeszcze walcze z przedsesją :mdleje: A ja jestem na Ciebie zła bo pisze i dobijam sie do Ciebie, a Ty mnie zlałeś :(
  13. [quote name='Vectra']Emilka 3 na 4 :)[/QUOTE] Ktoż to śmiał tak nie docenić mojej ulubienicy.. :shake: :loveu: [URL="http://i50.tinypic.com/xntg61.jpg"]http://i50.tinypic.com/xntg61.jpg[/URL] Gratuluję sukcesów !
  14. Gordon i tak jest przepiękny ! :loveu:
  15. [quote name='Shel']Heheheh no pszzzecieszzz Galina to królik.[/QUOTE] Jak mogłam to przeoczyć :mdleje: [quote name='bognik']Justynko, bardzo oryginalny ten naszyjnik :lol: Galinka cud miód :loveu: Udanej zabawy![/QUOTE] Dziekuję :loveu: [quote name='anetta']Gratuluje naszyjnika :cool3: Jak byłam mała to zawsze chciałam zabrać lekarzowi i posłuchać bicia serca swego :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Oj ja tez miałam ten syndrom, ale teraz już mogę słuchac ile dusza zapragnie :diabloti: [quote name='betty_labrador']wow ale masz fajna nową zabawke :cool3: osłuchałas juz Galinke? :> w sumie wiesz- koncert koncertowi nierówny. Wiec trafia sie i na taka chołotę ^^ a któżby sie przejmowal. Odkryłam ze ludzie -a raczej ich zlepek -patrzący w przecwine kierunki nie jest nic warty- bo to zlepienie to tylko ułuda. Trzeba trafic w stadko osób ktore myślą i podążają w tym samym kierunku co Ty. Bo przypadkowo trafic to można sie zrazić i zniesmaczyć- jednym słowem ujmując. nawymadrzalam sie ide spać :lol: z rana o 8 czwarta lekcja jazdy samochodem :)[/QUOTE] No pewnie, że osłuchiwałam :p Ale jej mina przy ów czynności do najszczesliwszych nie należy :diabloti: Koncert był bardzo fajny - dopiero dzisiaj zaczęłam ruszać szyją :diabloti: Bolą mnie łydki, mam milion nowych siniaków, gardło tez nie doszło jeszcze do siebie. Ale moge powiedziec na podstawie mojego zbolałego ciała, że koncert był fajny i dusza moja się raduje. Choć niestety postarzałam sie nieco.. Przypominając sobie te koncerty 5-6 lat temu. I jak poszło na jazdach? [quote name='madziasto4']I co kupiłaś Galinie w końcu z petstages? :)[/QUOTE] W końcu zamówiłam to co Ty masz i ten krążek też. Ale po 2 dniach mi napisali, że krążków jednak nie maja na składzie.. No i dostałyśmy tylko jedną zabawkę. Ale Galina zadowolona - tak jak myślałam - torczki i mnóstwo wystających elementów do memłania przypadły jej do gustu ;) I wcale nie jest toto takie małe jak myślałam! Także dziękuję za zdjęcia i recenzję ;) [quote name='Agnes']Naszyjnik pierwsza klasa:evil_lol: ale tal calkiem serio to na prawde bardzo fajne to to:lol:[/QUOTE] No pewnie, ze fajne ! Bo takie ma ekipa doktora house'a ! :p A ja muszę sie pochwalić, że.. ZDAŁAM DZISIAJ ANATOMIĘ ! I to tylko dzięki temu, że z jedną prowadzącą zaliczenie przyjechała jej suka, na ktorej w końcu też odpowiadaliśmy. Przesympatyczna psina, wogóle w pewnym momencie zapomniałam że jest zaliczenie i niewiele sie przejmując zaczęłam do psiny przemawiać, zagadywać, tarmosić, a ona odwdzięczała mi się soczystymi buziakami :loveu: A łeb to miała wielkości prawie całej Galiny. No i ja nie wiedzieć czemu mimo, że uczyłam się na to zaliczenie pod kątem krowy, to lepiej umiałam psa niż krowe. Także sesję uważam za otwarta i póki co 1:0 dla mnie.
  16. A jednak kupiłyście tego nowego rogza :diabloti: Jjaka sierotka :loveu: [URL="http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_6074.jpg"]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_6074.jpg[/URL]
  17. [quote name='smallpati']no przecie mówię że LOST 'ami się stali :evil_lol:[/QUOTE] też bym chciała :placz:
  18. A co ona taka wypchana? :diabloti:
  19. Żyją żyją, na wsi siedzą ;)
  20. Nie możesz bo praca, bo fundusze?
  21. Jak ten czas leci.. Jakoś wciąż nie mogę sie przyzwyczaić, że juz tylko zdjęcia Foxi się tutaj pojawiają.. Co do zdjęć ważek wykluwających się - ONIEMIAŁAM :mdleje:
  22. [quote name='RCookie']Zdaję sobie z tego sprawę, ale ciemniejszymi tele też da się zrobić ostre zdjęcie psa w ruchu i nie trzeba od razu wydawać X tysięcy złotych ;). Jak brałam aparat na treningi agility, to zawsze z podpiętym tele (dokładnie canon 80-200mm f/4.5-5.6, nie jest to jakieś rewelacyjne szkło), któregoś dnia była niezbyt przyjemna pogoda, więc pomyślałam sobie, że może stałka się sprawdzi lepiej, ale o wiele wygodniejsze byłoby tele, ze stałką za dużo biegania i było ciężko o uchwycenie ciekawszych momentów z ostrością we właściwym miejscu. Wtedy powiedziałam sobie, że już nigdy nie zabieram tej stałki na treningi chyba, że jako dodatkowe szkło, żeby np. strzelić jakiś portret :lol:. Na początku używania tele marudziłam, że ma chyba gorszy AF od tej 50, ale po jakimś czasie używania go zmieniłam zdanie ;). A teraz marzy mi się jakieś tele ze stałym światłem 2.8 :evil_lol:. Nie ma uniwersalnego szkła, o czym większość pewnie wie, ale nie uważam, że stałką nie powinno się fotografować poruszających się zwierzaków, ale jeśli ktoś chce obiektyw głównie do tego (Ty kupowałaś z myślą o portretach), to myślę, że lepiej zainwestować w jakieś tele. A decyzja należy już do samego zainteresowanego, jeśli jest możliwość pożyczenia na jakiś czas obiektywu, jaki chcielibyśmy kupić, a nie jesteśmy co do tego pewni, to warto ją wykorzystać.[/QUOTE] Pewnie to wszystko też kwestia przyzwyczajenia. Tu nie chodzi tylko o światło ale też o optykę. Nabiegać się trzeba może trochę bardziej, ale jeśli ktoś zastanawia się nad stałką to chcę tylko podkreślić, że się DA. I to z całkiem niezłym skutkiem fotografować psy ;)
  23. [quote name='bognik']Jeden nikoniarz wstawia na forum swoje zdjęcia. Zdradza też sposoby i swoje ustawienia. Wstaje wcześnie rano, zabiera żonę, statyw, blendę i folię kuchenną. Żona pomaga mu podświetlać obiekty a że rano jest fajne oświetlenie to efekty są zdumiewające! Z tego co kojarzę to ma jasne szkło do makro ale przysłonę ustawia właśnie tak z f8, ISO albo 100 albo 200 (nie pamiętam czy D90 ma ISO 100), czasy zależy. Jak znajdę jego wątek to podeślę linka ;) PS A f4.0 to też chyba mało.[/QUOTE] Ja się makro specjalnie nie interesuję, ale chętnie poczytam ;) Oj, to było tak dla przykładu - chodzi mi o sam zjazd z czasem. Jak obiektyw jest jaśniejszy, to czas na tej samej przysłonie będzie krótszy niż przy ciemniejszym szkle. Niezależnie czy bedzie to f.2.8 f.4.0 czy f.16
  24. [quote name='zaba14']oj leci.. za szybko, niedawno był grudzień , rodzice na świeta a już czerwiec prawie.. pół roku mineło :( az sie ryczeć chce .. :o[/QUOTE] A wracacie do Polski?
×
×
  • Create New...