Jump to content
Dogomania

Justa

Members
  • Posts

    8398
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justa

  1. Justa

    bzik

    [quote name='Unbelievable']powiedziała ta, co ma niedługo maturę :diabloti:[/QUOTE] Nie tylko ona :diabloti:
  2. Ewuń wiesz już coś na temat wtorku? Bo ja się szykuję z moim maluchem :p Jestem równie podniecona tymi maluchami jak Ty :loveu: I bądź pewna, że się wproszę :diabloti: (ale w zamian fotki będą :p)
  3. Ja też trzymam kciuki za wystawę ! A jeśli chodzi o Marysię.. co zrobiłaą, tak konkretnie? Zachwycałaś się wszystkim co straszne? Jak ją przekonywałaś, ze świat jest fajny? Wiem, ze każdy pies jest inny, ale bardzo mnie to interesuje, chyba, że to jakaś tajemnica i prawa autorskie ;) :p Największą panikę w mojej Galinie wzbudza chyba Metro, ale totalnie nie mam pomysłu gdzie z nią ćwiczyć 'na sucho', bo siłą rzeczy nie ma podobnego miejsca, w ktore mogłabym ją stopniowo wprowadzać. I ja wiem, że w tym metrze jej się krzywda nie dzieje, ale aż się serce kraja jak się patrzy na te przerażone oczy (już nie wspomną o miauczeniu :mdleje:) Staram się nie zwracać uwagi na jej lamenty i nie pocieszać jej, bo wtedy nauczy się to wykorzystywać.. Masz może jakiś pomysł? Póki co staram się ją nuczyć skupiania się na mnie, patrzenia częściej ku górze. Może to kwestia tego, że mi nie ufa tak jak powinna? Bo przecież skoro ja nie panikuję, to ona też powinna się uspokajać, gdyby myślała, że to ja panuję nad sytuacją, a nie ona. Przepraszam za off ;)
  4. Justa

    bzik

    [quote name='Bzikowa'] Ale zawody są 29-30!Wpadnij choć jednego dnia;)[/QUOTE] Jeszcze nie zaczęłam się uczyć, a Ty mi na dzień lub dwa przed egzaminem każesz przyjeżdżać? :lol: :mdleje:
  5. Justa

    bzik

    Jesooo jak to miesiąc? :mdleje: Ja byłam pewna, że to w ten weekend :mdleje: 31 maja ja mam zaliczeniew oborach na macaniu krowy :placz:
  6. [quote name='betty_labrador']tzn na zawody czy na zajecia? :>[/QUOTE] na zawody !
  7. [quote name='betty_labrador']no tak, zawsze fajna atmosfera na takich zawodach :) w razie czego zapraszam poogladac nas na treningach w ktoras niedziele ;)[/QUOTE] To może się ze mną wybierzesz? :diabloti:
  8. [quote name='betty_labrador']niestety nie. Narazie musimy nabrac kondycji cwiczeniowych i fizycznych. a Ty tam bedziesz?[/QUOTE] No właśnie się zastanawiam, czy nie pojechać pooglądać sobie :)
  9. Justa

    bzik

    Mam pytanko odnośnie tych zawodów, bo narobiłaś mi smaka :diabloti: Jak tam dojechać? Czy i ile ktosztuje wstęp? O której się zaczyna i o której kończy? I JAK Cię rozpoznam? :p
  10. Beatko, jedziesz może do Łomianek na zawody agility?
  11. A co było dalej? Wiem wiem wiem ! Leon go zjadł ! Magdo, trzeba to koniecznie dać na dzieciowe forum ku przestrodze :diabloti:
  12. [quote name='ariss']a przez Ciebie jutro wezmę nożyczki i jej zetnę te kłaki i dopiero będzie jak ją krzywo opitolę :grins::olympic::grins::splat:[/QUOTE] czekam na zdjęcia :diabloti:
  13. Wybaczcie dziewczyny, jakaś nieprzytoma jestem.. Jak będzie mi się bardzo nudzić to sie może wybiorę :p
  14. [quote name='ariss']ja tam wcześniej tego nie widziałam, a może nie zwracałam uwagi:niewiem:albo jej tak odrasta:niewiem: ależ mi tą iguaną humor poprawiłaś, śmieje się do monitora jak głupia:roflt::stupid::roflt:[/QUOTE] Chyba w wielkich bólach rodzi się kolejny fetysz u mnie :lol: A widzisz.. jak nie jeże to iguany :p
  15. [quote name='Bzikowa'] A teraz pod koniec maja Fort robi w Łomiankach, wpadajcie też :)[/QUOTE] Co w Łomiankach? :mdleje:
  16. Kto tak skrzywdził jej tę brodę? Mów ! :mad: I tak jest piękna, nawet jako iguana :loveu:
  17. [quote name='ariss']ja jej nic nie podcinałam:eviltong: tak się jakoś ułożyło;)[/QUOTE] Przypomina mi.. [URL="http://www.faqs.org/photo-dict/photofiles/list/225/731iguana.jpg"]http://www.faqs.org/photo-dict/photofiles/list/225/731iguana.jpg[/URL] :diablotin: :lol:
  18. [URL="http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_3370.jpg"]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_3370.jpg[/URL] Ale dziwnie podcięłaś Gassirze brodę.. ;) Ah już niedługo wymiziam to piękne czarne, a może nawet dwa :loveu:
  19. [quote name='malawaszka']Juuustaaa ona nie nie gapi przez szybę - ona się przegląda w szybie :evil_lol:[/QUOTE] Mam psa narcyza :mdleje:
  20. [quote name='betty_labrador']dzis aparat cyknął mi taka fotke. Czy jest ona wedlug was warta uwagi czy raczej taka sobie? [/QUOTE] Sam cyknął? MZ jest ciekawa, aczkolwiek wygląda na dośc przypadkową i niedopracowaną.
  21. [quote name='Vectra']wpadła piłka pod paletę , na której stoją 3 silniki i z 5 skrzyń biegów ... tego nie ma jak podnieść .. paleta jest wryta w ziemię .... dotąd kombinowała , w ten deszcz , wicher , grad , ziąb ... kopała , przeciskała się , knuła z oczami jak w hipnozie .. ale wyjęła piłkę ..... przyleciała do domu .... rzuciła mi pod nogi i wyrazem mordy - RZUCAJ :evilbat: dodam że jest cała porysowana , była w błocie , piachu , trawie , smarach ,oleju ...[/QUOTE] A ja się śmieję z Galiny jak ta siada późnym wieczorem w drzwiach balkonowych i się gapi przez szybę na ciemny balkon, potrafi tak godzinami.. Egon jest bezkonkurencyjny :p Ale Stefanek też wygląda na lekko 'poza światem' przez tą oponkę :lol:
  22. [URL="http://img256.imageshack.us/img256/1659/tndsc0241.jpg"]http://img256.imageshack.us/img256/1659/tndsc0241.jpg[/URL] Ależ wpatrzona ! Podziwiam ile pracy w nią wkładasz.. A powiedz mi, czy wiesz coś o jej przeszłości? Bo chyba o tym nie wspominałaś, przynajmniej z tego co przeglądałam galerię ;)
  23. To może jeszcze smyczkę do tego? Bo obciach chodzić w smyczy nie do kompletu :diabloti:
  24. [URL="http://i567.photobucket.com/albums/ss120/pennstaff/KWIECIEN%202010/26%2004%202010/2042010-642.jpg"]http://i567.photobucket.com/albums/ss120/pennstaff/KWIECIEN%202010/26%2004%202010/2042010-642.jpg[/URL] I Ty mówisz, ze Egon ma swój świat? :lol:
×
×
  • Create New...