-
Posts
8398 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Justa
-
[IMG]http://www.swiatzoo.pl/inc_virtel/static/images/produkty/FER-75226917_1.jpg[/IMG] Coś takiego znalazłam :p Właśnie się dopatrzyłam, ze to taka jak ta Twoja ;) A jaką masz szerokość? Bo ja bym chciała dla Galiny 2 cm - nie wiem czy nie bedzie za szerokie..
-
[quote name='ariss']to jest ferplast;)[/QUOTE] no proszę cię.. :mdleje: w życiu nie widziałam takiej ładnej skóry ferplasta !
-
[quote name='ariss']ja ją bardzo lubię! musisz koniecznie kupić coś takiego Galinie- ślicznie jej będzie:loveu:[/QUOTE] to jest woza prawda? mniejsze rozmiary mają takie badziewne zapięcia, którym nie ufam..
-
Teraz śpi w bardziej fantazyjnej pozycji :p W takim razie i ja wędruję do wyrka.. A miałam zrobić pranie jeszcze dzisiaj :mad:
-
[quote name='ariss']z tego co pamiętam oni mieli wtedy niebieskie i fioletowe, chciałam półzacisk ale oczywiście rozmiar był wykupiony:roll: ale w sumie muszę się go pozbyć, bo zdecydowanie zatrzasków nie lubię:diabloti:[/QUOTE] A ja choruję na coś skórzanego - jak ta pierwsza po lewej :loveu:
-
[quote name='ariss']o 11, takiej to dobrze, ja już o 8 na nogach byłam;)[/QUOTE] No dobrze, więcej Cie nie zagadam :diabloti: Oto jak mi jaszczurka pomaga znosić trudy sesji :loveu: :diabloti: [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/6839/dsc1163.jpg[/IMG]
-
[quote name='ariss']to Matis-pet;) kupiłam go jak tych rogzów jeszcze nie było, albo przynajmniej ja ich nie widziałam;)[/QUOTE] A wzór tych łapek jak na moim różowym :mdleje:
-
[quote name='ariss']to nie rogz;)[/QUOTE] no jak to? to drugie od lewej to nie rogz? to co to?
-
[quote name='ariss']ale wiem za to jaką sunie poznałabyś na pewno:evil_lol:[/QUOTE] muhhahhha tą ze zdjęcia poglądowego? :diabloti:
- 21590 replies
-
[quote name='ariss']Rumba Black Gagatek;)[/QUOTE] A widzisz, nie poznałam !
- 21590 replies
-
[quote name='ariss']spodobałby Ci się mój sen:loveu: aż mi rano wstawać się nie chciało:shake:[/QUOTE] Może kiedyś się ziści, choć w części ;) Ja wstałam o 11.. Ale żebym czuła się super wyspana to nie powiem :p Jutro mam mnóstwo do zrobienia, więc wypadałoby wstać wcześniej..
-
[URL="http://i48.tinypic.com/1zoxczt.jpg"]http://i48.tinypic.com/1zoxczt.jpg[/URL] A co to za sunia?
- 21590 replies
-
[quote name='ariss']sierotka to ja jestem:placz: kupuje zwykły kompakt, efekt będzie taki sam a lżejsze to będzie:evil_lol::diabloti:[/QUOTE] Zaraz to mnie ciśnienie skoczy.. Weź mnie nie denerwuj nawet ! Bo certyfikatów nie będzie :p Albo Cię los pokaze i będą potworki (:diabloti: :lol:) !
-
[quote name='ariss']te Twoje ptaki przyleciały wczoraj w nocy do mnie:evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] No popatrz, u mnie też były :diabloti: Ale spoko, zaczynam się z nimi zaprzyjaźniać. A co Ci się śniło? Nasz cudowny plan? :p [quote name='Bonsai']Łączę się w bólu studenckiej sesji. I oczywiście gratuluję zdania anatomii! Choć to zupełnie nie moja bajka... Ale bardzo często ludzie, słysząc że studiuję w Warszawie, jestem z Kalisza i mam ze sobą psa, to pytają - studentka weterynarii? :][/QUOTE] Tak, łączmy się w bólu łączmy.. W kupie siła ! A powiem Ci że niewiele moich znajomych spoza Warszawy przeprowadziła się tutaj z psami.. Czasu mało, za mało :shake: [quote name='Doginka']Gratuluję zaliczonej anatomii:klacz: Ja i tak wiedziałam, ze Ci się uda:lol: Nie gadać tak długo:mad:Trzeba się kiedyś wyspać;-):lol: Ja ostatnio padam jak betka i nawet z Ewcią nie mam siły na GG:roll:[/QUOTE] Dziękować :loveu: Może pomyślisz o etacie wróżki? :diabloti: Ja spałam w czasie dnia, mam delikatne rozstrojenie dnia z nocą w chwili obecnej, a biedna Ewcia padła wczoraj tego ofiarą :lol: A ja z nowymi sukcesami przybywam - mikro do przodu, żywienie do przodu. I całe szczęście, bo i tak mnóstwo mnie jeszcze czeka. W przyszłym tygodniu to tylko 4 kolokwia + egzamin z mikrobów :mdleje: Także kciuki zaciskajcie i nie puszczajcie aż do.. 25 czerwca :placz: Byłam dzisiaj na shopingu i wniosek jest jeden - nie ma nic w sklepach :mdleje: Żeby kupienie spodni, kurtki i butów graniczyło z cudem a tyle tego leży w sklepach to naprawdę.. Ale upatrzyłam sobie skórzaną kurtkę i mam rozterkę.. No nic, nie przynudzam. Od dzisiaj mam wolne, więc na dniach powinny być zdjęcia mojej czarnej książniczki :)
-
[quote name='ariss']a to nasza skromna kolekcja [url]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_6824.jpg[/url] zdecydowanie ferplast i rogzy się najlepiej nosi:loveu: przy czym łańcuszki ferplasta po dwóch latach częstego noszenia wyglądają jak nowe, wypadałoby je tylko wyprać:diabloti:[/QUOTE] A coś Ty zrobiła z tym rogzem fioletowym? :diabloti:
-
Piegi, kliker, schroniskowcy i przyjaciele. Z Warszawskiej do Warszawy. ;)
Justa replied to Bonsai's topic in Foto Blogi
[quote name='Bonsai']Mam nadzieję, że Twoje proroctwo się nie sprawdzi, choć faktycznie jak dotąd zawsze się to tak kończyło... :evil_lol:[/QUOTE] Nie oszukujmy się :diabloti: -
Piegi, kliker, schroniskowcy i przyjaciele. Z Warszawskiej do Warszawy. ;)
Justa replied to Bonsai's topic in Foto Blogi
[quote name='Bonsai']Betty - wyjazd wypoczynkowy, ale i tak wezmę książkę, co by nie wyjść z rytmu. ;)[/QUOTE] Albo raczej coby nie miec wyrzutów sumienia, bo pewnie nawet do niej nie zajrzysz ;) :diabloti: -
[quote name='Kashdog']Jestem z nich zadowolona, ciekawa jestem tylko jak mi matma poszła, ale czuję, że tragicznie :evil_lol: Chcesz mi powiedzieć, że mam nad ambicje :evil_lol::evil_lol:?[/QUOTE] Nie można być ze wszystkiego geniuszem, to niezdrowe ! Tak, właśnie to chcę powiedzieć :diabloti:
-
Piegi, kliker, schroniskowcy i przyjaciele. Z Warszawskiej do Warszawy. ;)
Justa replied to Bonsai's topic in Foto Blogi
Że jasno się robi, to ja wiem, ale i tak najgorsze są śpiewające jak szalone ptaki, które potem nie dają mi zasnąć :diabloti: Powodzenia w sesji, łączę się w bólu ;) -
Miałaś się odezwać i co? Sesja u mnie za pasem a my się wciąż nie spotkałyśmy :diabloti:
-
[quote name='ariss']i dzień dziecka:diabloti:[/QUOTE] No więc właśnie, nie odbierajmy sobie tej przyjemności :diabloti: :loveu:
-
[quote name='ariss']Justa, Ty wiesz ile my już gadamy:crazyeye::loveu::diabloti: z Tobą to zawsze tak się kończy:loveu::evil_lol::loveu:[/QUOTE] Oj tam raptem 2 godziny :p Zasłużyłam dzisiaj, anatomia do przodu ! :diabloti:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Justa replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Oj bo on przecież to wszystko DLA CIEBIE :diabloti: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Justa replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']też podziwiacie ? no apropo kosiarek , to mam pecha , bo mamy dwie ... i ostatnio podziwiałam , a NAWET miałam ocenić - która kosi ładniej :diabloti: oczywiście , jak mu powiedziałam - żeby sie pocałował w zad .. to usłyszałam - że mnie to już NIC nie obchodzi , bo ja to już tylko farma i forum , a domem to nic a nic się nie interesuje :multi: a on to tylko pracuje , kosi , robi .... :evil_lol:[/QUOTE] Oczywiście, że podziwiamy ! Przecież nie odbierzemy mu tej radości.. Ale sądzę, że tak za 2-3 misiące MOŻE będziemy mogły się z mamą dotknąć do nowej zabawki :diabloti: A tak to tylko oglądać z daleka i zachwycać się i wznosić pod niebiosa. W sobote potrzebowałam samochodu i pytam, czy mogę wziąć a on mi na to, że nie bo kosiarka w bagażniku i jeszcze JEJ się coś stanie :mdleje: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Justa replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']cudowni są ... dziś TZ też nabył nowy telefon :lol: tak mniej więcej od 20 co chwila było choć zobacz jakie fajne choć zobacz - a do czego to ? a do czego tamto a masz takie w swoim potem zaczęła się zabawa z bluetooth , to przecież takie fascynujace :evil_lol: przesyłanie danych z tel do tel , z tel do kompa , nowy telefon = nowe muzyczki - fenomenalne wręcz :angryy: :angryy: nowe gry ... dodam , że poprzednia jego Nokia niewiele się różniła .. bo wsie nokie są takie same :cool3: ;) :evil_lol: potem pogadał o Stefie ... a teraz to się nazywa - ogląda telewizję ... a może ja jego sprzedam ? oddam , nawet dopłacę :eviltong: :evil_lol:[/QUOTE] Oj przestań, to rozkoszne jest :p Mój tato nabył w sobote nową zabawkę - KOSIARKĘ :diabloti: Z tej okazji moja rodzicielka umęczona całym tygodniem była zmuszona pojechać z nim na działkę - bo przecież sam się ze sobą zachwycac nową zabawką nie będzie:p Nastąpiło koszenie w którym musiała uczestniczyć asysta. Potem czyszczenie na naszym stole jadalnym ów kosiarki.. Zabawa na całego :diabloti: