Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 06/04/26 in all areas

  1. A tutaj kolejną odsłona historii pod tytułem,,Lola i inne pyszczki "
    3 points
  2. Dla Lolci wpłynęły wpłaty od Nesiowatej i Moniki z Katowic Bardzo z małą dziekujemy
    2 points
  3. Malagos, pozdrowienia od Marleya z Krakowa ( fundacyjny Szafranek), którego znalazłaś parę lat temu na Roztoczu. Jest sporym kotem z niełatwym charakterem Ma wspaniałe życie, często podróżuje i bardzo to lubi.
    2 points
  4. Tak patrzę, że gdyby kupić Bartusiowi np. 10 × 500 g Doliny Noteci, 6 × 800 g Rocco, 6 × 300 g Lukullus i 6 × 400 g Animondy GranCarno to wyszłoby 180 zł (akurat w tym tygodniu chyba nie ma żadnych ciekawych promocji) i powinno starczyć na miesiąc. Jedną, dodatkową puszkę Animondy można dostać gratis. W razie czego mogę zrobić zamówienie i dodać od siebie jeszcze dwie puszki Purizona (za punkty). Chyba że poczekamy do przyszłego tygodnia na jakieś promocje. Jeśli chodzi o pieniądze na karmę, dam 50 zł.
    2 points
  5. elmas, dobry pomysł. Można by tu na wątku zebrać kasę, ktokolwiek może zamówić karmę na adres DORA i po problemie. DORA, bierz jeden paragon, na swoje i Bartusia zakupy razem. Zamażesz swoje pozycje, to wystarczy.
    2 points
  6. "wolne miejsce" znów zajęte... staruszek znaleziony wśród pól, pomiędzy wsiami, maleńki 4,4 kg kompletnie przemoczony (akurat padał deszcz dzisiaj), jeden kieł trzeba było usunąć, bo już z przetoką był, no i czekamy, może właściciel jednak się odnajdzie. Okruszek albo bardzo zmęczony, albo taki grzeczny.
    2 points
  7. 1 point
  8. A nie wygodniej by Ci było kupić karmę w zooplusie od razu na cały miesiąc? Czy nie miałabyś gdzie jej trzymać? Pytam, bo spojrzałam na Twoje rozliczenie i widzę, że np. za saszetki Doliny Noteci zapłaciłaś po 8 zł, a gdyby kupić od razu dziesięć sztuk, to za jedną wychodzi ok. 6,50 zł. Sześć puszek Rocco kosztuje ok. 50 zł, więc też trochę taniej niż te biedronkowe puszki. I nie musiałabyś dźwigać karmy ze sklepu ani pamiętać o paragonach. Chętnie dołożę jakiś grosik na jedzenie dla Bartusia.
    1 point
  9. Przystojniakowi tak ułożyła się sierść ,że wygląda jakby miał gałkę oczną. Takich Rafałów przydałoby się sklonować.
    1 point
  10. Trochę lepsze fotki Fiszki. Ciężko jej zrobić zdjęcia, bo on cały czas chce do człowieka, ociera się i mruczy. Ma apetyt i już zaczęła się bawić, więc czuje się dobrze. Miała świerzb uszny i zagazowany brzuszek od robali. Oczka zakraplam (wg zaleceń okulistki zmieniłam dzisiaj Dikortineff, z którym przyjechała na Yellox, który mam). Kicia ma zapalenie spojówek i trochę kicha, więc na razie ze szczepieniem się trzeba wstrzymać. Poza tym przy tak dużym zarobaczeniu chyba lepiej po drugim odrobaczeniu to zrobić.
    1 point
  11. I do tego ma niezwykłe umaszczenie, oryginalne
    1 point
  12. Viki pochodzi jeszcze w kołnierzu kilka dni. Niestety kołnierz jest niezbędny z powodu zszywania przetoki po wyrwanym ząbku. Biedna jest, bo po sterylce ma kaftaniki dodatkowo kołnierz. Na szczęście za kilka dni będzie po kłopocie. Minka nie jest może za radosna, ale ogonek w ruchu, więc nie jest źle
    1 point
  13. Dziewczyny, właśnie dlatego tyle lat tu jestem:) Dla nas każdy czworonóg jest cudny! Ja jestem zachwycona Vikunią:)
    1 point
  14. Mieliśmy już nie brać żadnych kotów do lipca, bo naprawdę jest ciężko, ale taka kilogramową bieda trafiła się na jednej z wsi, jak zostawićNo i właśnie przyjechała do hoteliku do Murki. Została odrobaczona, testy FiV/FeLV ujemne. Dziękuję Ani za dowóz do Janowa.Lub. a Murce za odbiór
    1 point
  15. Oto Bunia, obecnie Buba. Ostatnia sunia, która trafiła od ewu pod moją opiekę. Przebywała u mojej koleżanki Bożeny.
    1 point
×
×
  • Create New...