Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 03/21/26 in all areas

  1. Koteczki tylko jedna dobę były w kenelu. Wszystko załatwiają do kuwety, więc na drugi dzień wypuściłam. Aura praktycznie od początku miziasta i mrucząca. Sepia potrzebowała jednego dnia. Teraz obie koteczki nie schodzą mi praktycznie z kolan jak u nich jestem. Siena potrzebowała trzech dni...dzisiaj już bawiła się w mojej obecności, nie uciekała. Głaskać daje się od początku, ale jest najbardziej nieśmiała i wrażliwa. Trochę zdjęć kotuniek, są przecudowne!!
    1 point
  2. "Moje" też siedzą w jednym miejscu, ale tylko kiedy wchodzę do pokoju, bo ogólnie się przemieszczają: jedzonko z miseczek wyjedzone, zabawki przemieszczone, w kuwetach bytność zaznaczona. Od głaskanie nie uciekają. Merida (bez oczka) jest śmielsza od Fiony. Same jeszcze nie podchodzą, ale jak je zaczynam głaskać, czochrać czy wezmę na kolanka to włącza sie mruczenie u obu i się rozprężają, łaszą itd.
    1 point
  3. Bazarek Aska7 dla Wiktora, zapraszamy
    1 point
  4. Dobry wieczór. Poproszę nr 19 za 50 zł i nr 23 za 20 zł.
    1 point
  5. 1 point
  6. Jak nie ma kt, to wpisz, że licytuję po 5 zł sztuczka
    1 point
  7. Będę szukać transportu dla chłopaka, ale jeśli się nie uda nic znaleźć do końca tygodnia, to ,,dostawę" Bartusia do nowego życia zapewni dogomaniacka Lufthansa, czyli Aska7 Pięknie dziękuję
    1 point
  8. Bartuś pojedzie do Mari23. Zgodziła się go przyjąć - po latach poniewierki i paskudnego życia do Bartusia wreszcie los się uśmiechnął. Nic lepszego nie mogło chłopaka spotkać - Mari, tak bardzo, bardzo Ci dziękuję
    1 point
  9. Guccienkowa nasza czaruję kolejny dla Was bedzie dzisiaj i juz jest Potrwa do 24 marca do godz.24.00 ZAPRASZAM GORĄCO
    1 point
×
×
  • Create New...