Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 12/16/25 in all areas

  1. Mówisz....masz... Wczoraj byłam u Bartusia,chciałam mu połozyć w budce świeży kocyk i troszeczkę słomy,którą wysłała bakusiowa....dziękuję Ale Bartula spał,prosiłam,zeby na chwilę wyszedł z budy,ale nic z tego,bo i przecież Bartuś jest głuchy,to i mogłam sobie gadać Więc tylko zostawiłam karmę temu panu i sobie poszłam Może uda mi się w tym tygodniu jeszcze raz tam zajrzeć
    4 points
  2. Kasiu, zapraszam do nas, jeśli Ci brak wrażeń My już wysiadamy, przyda się świeża krew. Może tu nie jakieś afery, ale ciśnienie ciągle skacze maksymalnie. Dziś Linda przestała sikać, leki nie pomogły, więc nie wiadomo czy jutro nie będzie potrzebna operacja. Po wszystkim czego doświadczamy, coraz bardziej skłaniam się ku słuszności zasady, że każdy dobry uczynek zostanie ukarany. Przy okazji chciałam dać znać, że ze środków 100 zł zakupiłam mięso dla chłopaków. Ślicznie dziękuję. Pojutrze wstawię fakturę, bo jutro dzięki uprzejmym "anonimowym" nowym z tyłu mamy rewizyte z inspektoratu wet w sprawie Babucia. Jest legalna, dwa ogrodzenia szczelne, maty dezynfekcyjne są Przy okazji chciałam bardzo podziękować Małgosi Mdk8 za niespodziewaną wpłatę dla kocurków 50 zł. Za to kupię żwirek. Wczoraj zrobiłam im nowy OLX. Na razie jest totalny zastój.
    2 points
  3. Dzięki za info, myślałam, że taki cieplejszy jest. Cienkich mam aż nadto Ale poproszę skarpety za dyszkę
    1 point
  4. 1 point
  5. Tylko czasem miejsca w domu brakowało U nas na osiedlu jest taka skrzynka na nóżkach. Zaglądam jak mam chwilkę Czasem coś dorzucam.
    1 point
  6. Zapraszam z serca na kramik dla Maurysia Batonika i Klausika taki wspólny kramik ma tytuł: ,,KOJA 100 zl CEGIEŁKI GRUDNIOWE MAURYCEMU BATONIKOWI I KLAUSIKOWI.30.12,,
    1 point
  7. Karmy nadal nie ma, a Luna dziś z cukrzycy straciła wzrok. Niestety, jak mówiłam Jo37, poziom cukru nadal jest tak samo wysoki.
    1 point
  8. Ze mnie za to w weekend nie był okaz zdrowia. Jakieś przeziębienie mnie dopadło i cały weekend spędziłem pod kołdrą. Bolące gardło, kaszel i dreszcze A Lepsza Połowa na treningu z Igusiem. Dobrze, że uśmiechnięta mordka ze mną była
    1 point
  9. Już i tak jest dużo lepiej - na szczęście nie ma zagrożenia dla ich życia, ale wciąż leczymy oczka Jeszcze trzy godzinki - kto zechce, to zdąży Dziewczęta walczą o zdrowie tak samo dzielnie jak ze sobą nawzajem
    1 point
×
×
  • Create New...