Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 11/12/25 in all areas

  1. Skończyły mi się lajki w związku z czym mówię dobranoc
    2 points
  2. 2 points
  3. NieNiejeden chciał mnie pożreć jak kłucie było albo pchanie leków do paszczy.
    2 points
  4. Dzień dobry, proszę: 8, 20, 42, 43, 48, 54 wszystko CW. Miłego dnia!
    2 points
  5. Dzisiaj przelewam dla Bartusia kwotę 510 zł z bazarku imiennego, ogromnie dziękuję wszystkim zaangażowanym w to przedsięwzięcie - piękny wynik
    2 points
  6. Kochani, jest taki biedak od lat chodzący po Szczebrzeszynie. Wiemy o nim dzięki Dorze, która go dokarmia. Nikt się do niego nie przyznaje, nie ma swojego domu, ale jest szansa, że na jednej z posesji będzie miał swoją budę. A teraz może jeszcze mieć swoje imię, jeśli tu zadziałamy. Wierzę, że się uda. Więcej o psiaczku na wątku szczbrzeszyńskich kotów.
    1 point
  7. Bida z nędzą o tak , przypomniałem sobie u nas też się tak mówiło.:)
    1 point
  8. 1 point
  9. To że nie rozumie co się stało, to nie znaczy, że nie doceni wcześniej czy później lepszego życia. Całe życie mam tylko takie psy, które całe swoje życie /12-14-16 lat / siedziały w schronie. Lepszym czy gorszym. I naprawdę nie ma nic piękniejszego jak widok takiego umęczonego życiem zwierzaka gdy spokojnie śpi, spokojnie je czy idzie naprawdę dumny na smyczy jakby chciał całemu światu powiedzieć "mam opiekuna, mam dom". Przeżyłam to wiele razy i zawsze mnie to tak samo wzrusza. Pies, który miał dom, miał już w życiu dobrze. Moi wybrańcy nigdy dobrze nie mieli i jeśli tylko mogę to zawsze staram się takim pomagać...
    1 point
  10. Jak najbardziej jestem za zabieraniem starych psów, które znalazły się w schronie z powodu śmierci właściciela albo oddane właśnie z powodu starości. Natomiast uważam, że zabieranie psa ze schronu, w którym przebywał prawie całe albo całe życie jest wyrywaniem drzewa z korzeniami. Przeżywa ogromny stres, nie rozumie co się stało. Człowiek wychodzący z więzienia po 25 latach też przeżywa szok, i często nie daje rady. Przykład Komendy. Mimo że człowiek ma trochę inny rozum niż pies, nie ujmując psom.
    1 point
  11. Bardzo dziekuję agat21 za zrobienie bazarku I wszystkim obecnym na bazarku Nie spodziewałam sie takiej kwoty,i bardzo się cieszę,że Bartusiowi na stare lata zycie się poprawiło. Sam jest chyba zaskoczony,ze teraz dostaje takie dobre jedzonko. Dziekuję
    1 point
  12. Witaj Radku! Miło nam, że jesteś u Maurycego :). Uważnie przeczytałam to co napisałyście. Nie z wszystkim się zgadzam a już zwłaszcza nie zgadzam się z Poker. Nikt mnie nie przekona, że w schronisku Maurycemu było lepiej... Te stare drzewa to też nie zawsze jest racja. A więźnia po odbyciu odsiadki 25 lat też nie wypuszczamy? Też ma w więzieniu wikt, opierunek i dach nad głową a wychodzi w zupełnie mu nieznany świat. A nikt się go nie pyta czy chce wyjść bo wszyscy uznają, że tak. A przecież wychodzi w rzeczywistość, która jest dla niego kosmosem bo to co znał zniknęło, świat jest już w zupełnie innym miejscu... Sama biorę tylko stare psy, po latach w schronie i wiem jak one reagują na świat. Czasem jest trudno ale zawsze jest lepiej niż w schronie. Napiszę do kikou. Poproszę żeby zajrzała na wątek i ewentualnie rozważyła czy mogłaby wziąć Maurycego. Te inne hoteliki obawiam się, że nie udźwigniemy finansowo. Ja mam wrażenie, że on jest mądry pies, każda zmiana może go posuwać do przodu...
    1 point
  13. Uratowałaś mariusza pp od głodu a i dla nas na śniadanie coś zostało
    1 point
  14. Dzień doberek Też tak uważam, chociaż dzisiaj u nas dzień taki nielistopadowy
    1 point
  15. Mam już wszystkie wpłaty bazarkowe i dzisiaj przelewam dla Bartusia 510 zł!! Ogromnie Wam dziękuję za wspaniały udział i wspaniałą kwotę! @DORA1020 potwierdź, proszę, jak będziesz już miała na koncie
    1 point
  16. 1 point
  17. 1 point
  18. Też ogromnie się cieszę, że wspólnymi siłami udało się nam odmienić parszywy los Agata. Teraz to szczęśliwy członek rodziny.
    1 point
  19. Bywały też momenty, gdy nie padało Chociaż faktycznie pogoda nas nie rozpieszczała. Żadnych wypraw nie robiliśmy, jedynie standardowe spacerki.
    1 point
×
×
  • Create New...