Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 11/12/25 in all areas
-
3 points
-
Skończyły mi się lajki w związku z czym mówię dobranoc2 points
-
Zjadłam i wcale to nie była bida z nędzą2 points
-
NieNiejeden chciał mnie pożreć jak kłucie było albo pchanie leków do paszczy.2 points
-
2 points
-
2 points
-
2 points
-
2 points
-
2 points
-
Dzień dobry, proszę: 8, 20, 42, 43, 48, 54 wszystko CW. Miłego dnia!2 points
-
2 points
-
Kochani, jest taki biedak od lat chodzący po Szczebrzeszynie. Wiemy o nim dzięki Dorze, która go dokarmia. Nikt się do niego nie przyznaje, nie ma swojego domu, ale jest szansa, że na jednej z posesji będzie miał swoją budę. A teraz może jeszcze mieć swoje imię, jeśli tu zadziałamy. Wierzę, że się uda. Więcej o psiaczku na wątku szczbrzeszyńskich kotów.1 point
-
Bida z nędzą o tak , przypomniałem sobie u nas też się tak mówiło.:)1 point
-
1 point
-
1 point
-
SERDECZNOŚCI POSYŁAM DZIĘKUJĘ1 point
-
1 point
-
Pozdrowienia znad morza!1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
Zapraszam na bazarek! I kicia też zaprasza1 point
-
To że nie rozumie co się stało, to nie znaczy, że nie doceni wcześniej czy później lepszego życia. Całe życie mam tylko takie psy, które całe swoje życie /12-14-16 lat / siedziały w schronie. Lepszym czy gorszym. I naprawdę nie ma nic piękniejszego jak widok takiego umęczonego życiem zwierzaka gdy spokojnie śpi, spokojnie je czy idzie naprawdę dumny na smyczy jakby chciał całemu światu powiedzieć "mam opiekuna, mam dom". Przeżyłam to wiele razy i zawsze mnie to tak samo wzrusza. Pies, który miał dom, miał już w życiu dobrze. Moi wybrańcy nigdy dobrze nie mieli i jeśli tylko mogę to zawsze staram się takim pomagać...1 point
-
Jak najbardziej jestem za zabieraniem starych psów, które znalazły się w schronie z powodu śmierci właściciela albo oddane właśnie z powodu starości. Natomiast uważam, że zabieranie psa ze schronu, w którym przebywał prawie całe albo całe życie jest wyrywaniem drzewa z korzeniami. Przeżywa ogromny stres, nie rozumie co się stało. Człowiek wychodzący z więzienia po 25 latach też przeżywa szok, i często nie daje rady. Przykład Komendy. Mimo że człowiek ma trochę inny rozum niż pies, nie ujmując psom.1 point
-
1 point
-
1 point
-
Witaj Radku! Miło nam, że jesteś u Maurycego :). Uważnie przeczytałam to co napisałyście. Nie z wszystkim się zgadzam a już zwłaszcza nie zgadzam się z Poker. Nikt mnie nie przekona, że w schronisku Maurycemu było lepiej... Te stare drzewa to też nie zawsze jest racja. A więźnia po odbyciu odsiadki 25 lat też nie wypuszczamy? Też ma w więzieniu wikt, opierunek i dach nad głową a wychodzi w zupełnie mu nieznany świat. A nikt się go nie pyta czy chce wyjść bo wszyscy uznają, że tak. A przecież wychodzi w rzeczywistość, która jest dla niego kosmosem bo to co znał zniknęło, świat jest już w zupełnie innym miejscu... Sama biorę tylko stare psy, po latach w schronie i wiem jak one reagują na świat. Czasem jest trudno ale zawsze jest lepiej niż w schronie. Napiszę do kikou. Poproszę żeby zajrzała na wątek i ewentualnie rozważyła czy mogłaby wziąć Maurycego. Te inne hoteliki obawiam się, że nie udźwigniemy finansowo. Ja mam wrażenie, że on jest mądry pies, każda zmiana może go posuwać do przodu...1 point
-
Uratowałaś mariusza pp od głodu a i dla nas na śniadanie coś zostało1 point
-
Dzień doberek Też tak uważam, chociaż dzisiaj u nas dzień taki nielistopadowy1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
Dzień dobry wszystkim. I niech taki będzie, bo...1 point
-
Pobudka, bazarek czeka1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
Dobrego miłym Panom Naszym iskierkom Moc pozdrowień1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point