Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 11/09/25 in all areas

  1. Widzę, że ostatnia wczoraj i pierwsza dzisiaj.... Przydałby się większy ruch.
    3 points
  2. Pogoda raczej średnia to lepiej na bazarku posiedzieć.
    2 points
  3. Poobiednie hopśnięcie... Idę kotom miseczki napełnić bo jakieś obce olbrzymie kocię się przez podwórko przewinęło. Może głodne...
    2 points
  4. Chciałam skusić śnuadankiem, ale nie umiem dzisiaj wstawić zdjęcia więc skromnie bardzo.
    2 points
  5. Poklikałyśmy co nieco z Panią Marceliną i znowu mamy kilka zdjęć Agacia Piesio w swojej ulubionej pozycji I po pańsku, znaczy się na panu Agacik ma się dobrze, jest zdrowy i bardzo kocha swoją rodzinę. Jest bardzo przywiązany i wierny. I tak w ogóle to super pies.
    1 point
  6. Wprawdzie u Kamili w barku nie byłam tylko w moim. Ma ktoś ochotę? Zdjęcie mi się udało dodać, więc warto skorzystać
    1 point
  7. 1 point
  8. Dobry wieczór , doczłapałem jak widać znowu ostatni
    1 point
  9. Już zauważyłam, że Amelka nie lubi jak pojawiam się z czymś nowym, aparatem, zabawką (zwłaszcza boi się tych z dzwoneczkami), odkurzaczem... wtedy jej mina wyraża pełną dezaprobatę: Potem się chowa do kuwety (to jej ulubiony azyl, zaraz potem jest koc na kanapie, pod który się wciska) Kolejne podejście i zdjęcia już nieco lepsze
    1 point
  10. To prawda, trudno wyrokować co dla psa będzie najlepsze.. Dobrze, że wszedł do budy, że jednak się do niej przekonał. To zawsze jakaś poprawa.
    1 point
  11. Jest karmiony pod blokiem. Sąsiad,który jest skłocony z tym człowiekiem przywiózł dawno temu psiaka,a właściwie jego siostra,która wyjechała juz dawno ze Szczebrzeszyna,i wypuścili go na ulicę,zmykając bramę. A ten człowiek,do którego wchodzi na posesję pewnie dał mu jeść i psinka "przyczepiła się" do niego. Ale on sam jest biedny,nie stać go na dobrą karmę dla Bartusia. Ostanio byłam sprawdzić czy Bartuś wchodzi do budy. Było to wieczorem. Więc spał w budzie,na barłogu, bo takie rzeczy ten człowiek włożył do budy,nie mając pewnie niczego lepszego,żeby włożyć mu do tej budy. Chęci miał dobre. Na szczęście doatałam ciepły koc,i pościeliłam Bartusiowi. Zdjęcia nie zrobiłam,bo niwe wzięłam telefonu,a i ciemno już było.
    1 point
  12. Rzadko kiedy chodzę tak późno spać. Ale dziś mi się tak zdarzyło . Dobranoc
    1 point
  13. Nr 9 za 30 zł poproszę o ile jest podobny do tego na zdjęciu które dostalam
    1 point
  14. Zakupowo w dniu ostatnim I poproszę 113 i 115 za CW.
    1 point
×
×
  • Create New...