Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 11/09/25 in all areas
-
3 points
-
3 points
-
Widzę, że ostatnia wczoraj i pierwsza dzisiaj.... Przydałby się większy ruch.3 points
-
Pogoda raczej średnia to lepiej na bazarku posiedzieć.2 points
-
Poobiednie hopśnięcie... Idę kotom miseczki napełnić bo jakieś obce olbrzymie kocię się przez podwórko przewinęło. Może głodne...2 points
-
Witam Dziękuję za licytacje, zapisane2 points
-
2 points
-
Chciałam skusić śnuadankiem, ale nie umiem dzisiaj wstawić zdjęcia więc skromnie bardzo.2 points
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
Wprawdzie u Kamili w barku nie byłam tylko w moim. Ma ktoś ochotę? Zdjęcie mi się udało dodać, więc warto skorzystać1 point
-
Nie martw się, ostatni będą pierwszymi - podobno1 point
-
1 point
-
Dobry wieczór , doczłapałem jak widać znowu ostatni1 point
-
1 point
-
1 point
-
zamiast ostryg pojawil sie ostry Radek1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
Już zauważyłam, że Amelka nie lubi jak pojawiam się z czymś nowym, aparatem, zabawką (zwłaszcza boi się tych z dzwoneczkami), odkurzaczem... wtedy jej mina wyraża pełną dezaprobatę: Potem się chowa do kuwety (to jej ulubiony azyl, zaraz potem jest koc na kanapie, pod który się wciska) Kolejne podejście i zdjęcia już nieco lepsze1 point
-
Cebulkę małą za 15zl proszę1 point
-
Dzień dobry cegiełkę za 10 zł poproszę1 point
-
Dzień dobry cegiełkę za 10 zł proszę1 point
-
Jest karmiony pod blokiem. Sąsiad,który jest skłocony z tym człowiekiem przywiózł dawno temu psiaka,a właściwie jego siostra,która wyjechała juz dawno ze Szczebrzeszyna,i wypuścili go na ulicę,zmykając bramę. A ten człowiek,do którego wchodzi na posesję pewnie dał mu jeść i psinka "przyczepiła się" do niego. Ale on sam jest biedny,nie stać go na dobrą karmę dla Bartusia. Ostanio byłam sprawdzić czy Bartuś wchodzi do budy. Było to wieczorem. Więc spał w budzie,na barłogu, bo takie rzeczy ten człowiek włożył do budy,nie mając pewnie niczego lepszego,żeby włożyć mu do tej budy. Chęci miał dobre. Na szczęście doatałam ciepły koc,i pościeliłam Bartusiowi. Zdjęcia nie zrobiłam,bo niwe wzięłam telefonu,a i ciemno już było.1 point
-
1 point
-
Wędruję nocką z modlitwą za wszytkie istoty1 point
-
Rzadko kiedy chodzę tak późno spać. Ale dziś mi się tak zdarzyło . Dobranoc1 point
-
Nr 9 za 30 zł poproszę o ile jest podobny do tego na zdjęciu które dostalam1 point
-
1 point
-
1 point
-
Zakupowo w dniu ostatnim I poproszę 113 i 115 za CW.1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point