Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 09/04/25 in all areas
-
chyba ze przejmiesz cala dogomanie. Admin Radek - ja jestem za3 points
-
@jola&tina to jak pewnie domyślasz się prosimy o wspólną przesyłkę @mdk8 @sunnynight i ja2 points
-
Cegiełka właśnie poszła1 point
-
Takie samo Ślicznie dziękuję.1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
Rozliczenie bazarku: mdk8 nr 1 czarna tunika 10 zł nr 2 bluzeczka 8 zł Razem 18 zł + 5 zł = 23 zł Wpłacone 30 zł nadpłata 7 zł sunnynight nr 11 Nieznany Świat 10 zł + 5 zł = 15 zł wpłacone Aldrumka nr 40 Szolem Alejchem 8 zł nr 62 biustonosz 8 zł nr 45 Książka - rośliny doniczkowe 6 zł Razem 22 zł + 5 zł wpłacone 30 zł nadpłata 3 zł Jota67 nr 41 Śmiertelny grzech 5 zł wpłacone Aska7 nr 49 majtki 8 zł nr 50 majtki 8 zł nr 51 biustonosz 10 zł Razem 26 zł wpłacone 30 zł nadpłata 4 zł mariusz pp nr 68 S. Koper 10 zł wpłacone Fanty + nadpłaty 105 zł Cegiełki koja 30 zł wpłacone besia11 30 zł wpłacone Radek 10 zł wpłacone Cegiełki 70 zł Dochód z bazarku 175 zł1 point
-
Ok, tak zrobię i napiszę do wszystkich PW Muszę się pośpieszyć, bo nie wiadomo jak długo ja będę mieć wgląd na swój bazarek1 point
-
1 point
-
Też szukałam bazarku Joli, niestety zniknął @jola&tina może tu wklej rozliczenie skoro go widzisz1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
Kate1 ma rację. On po prostu nie zna zupełnie innego życia niż to schroniskowe :(. Napisałam Kasi, że zamówiłam mu te tabletki, witaminy i smaczki do przekupywania :). Poprosiłam też ewentualnie o pożyczenie od Rózi tych tabletek uspokajających... Nowe wiadomości od Maurycego: Za każdym razem jak do niego idę, czy do domku w ogóle, to niosę jakieś smaczki/ parówki/ pasztet/ kawałki mięsa- co tam w ręce wpadnie, żeby mu przyjemność zrobić i za każdym razem liczę na nowy mały cud - że zje z ręki, ale póki co zjada dopiero jak sobie pójdę. Od Rózi nie pożyczę niestety tabletek, bo Rózi ich nie kupowałam, wetka polecała, ale Rózia ma silne leki które średnio działają, to w delikatnych roślinnych tabletkach nie pokładałam nadziei... A na pytanie czy nic nie jest lepiej Kasia napisała: niestety , chociaż dziś jak usiadłam przy nim i czesałam delikatnie powolutku szczotką po futrze, to nic nie mówił, leżał cały czas wprasowany w kanapę, ale nie burczał, a to zawsze coś . Zostawię mu na noc radio włączone, może jak mu ktoś będzie gadał, to coś pomoże. Myślę, że musimy mu dać czas, po prostu czas... Wczorajszy Maurycy: Jednak widać, ze poduszki mu się podobają :).1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point