Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 08/24/25 in all areas

  1. Pojechała, pojechała. Anecik płakała jak bóbr, bo pokochała suńkę. Przyjechała cała rodzinka. Oczywiście Santa nie chciała wejść do samochodu, więc Anecik musiała ja wsadzić. Na miejsce dojechali szczęśliwie. Już rozmawiałam z panią. Oboje z mężem zakochali się w niej od pierwszego wejrzenia. Sunia pierwsze godziny przeleżała na kanapie dopieszczana przez córę. Potem chodziła po ogródku na długiej smyczy. Zapoznawała się z zapachami. Na razie nie piła, nie jadła i nie było sioo. Pewnie stres na razie trzyma. Dostała od Anecik podusię, zabawki, szelki, obrożę i smycz. Jestem pewna, ze trafila do bardzo dobrego domu. Jutro znowu zadzwonię. Bardzo dziękuję Anecik za wspaniałą opiekę i miłość jaką otoczyła Santę.
    2 points
  2. ja to prosze Pana mam bardzo dobre polaczenie. wstaje za pietnascie trzecia. Latem to już widno.Za pietnascie trzecia jestem ogolony, bo gole się wieczorem,sniadanie jadam na kolację,więc tylko wstaje i wychodze. -No ubierasz się pan -W płaszcz jak pada.Opłaca mi się rozbierac po sniadaniu? -Aaaa...fakt. -Do PKS mam piec kilometry.O czwartej za piętnascie jest PKS. -I zdanzasz Pan? -Nie, ale i tak mam dobrze, bo jest przepelniony i nie zatrzymuje się. Przystanek ide do mleczarni, to jest godzinka. Potem szybko wiozom mnie do Szymanowa.Mleko, wiesz pan, ma najszybszy transport, inaczej się zsiada. W Szymanowie zsiadam, znosze banki i łapie EKD. Na Ochocie w elektryczny, do Stadionu. A potem to mam jusz z gurki, bo tak:119, przesiadka w trzynastkie, przesiadka w 345 i jestem w domu. To znaczy w robocie. I jest za piętnascie siudma. To jeszcze mam kwadrans.To jeszcze sobie obiad jem w bufecie.To po fajrancie juz nie muszem zostawac,zeby jesc, tylko prosto do domu i góra 22.50 jestem z powrotem. Gole sie, jem śniadanie i idę spać
    2 points
  3. Jakie piękne kwiaty:) Należą się wszystkim tutaj zaglądającym. Ja dołączam do podziękowań. Dzięki tym bazarkom jakoś to wszystko się kręci. A ostanio dwa kotki znalazły dom:) Dziekuję bardzo,również bakusiowej ,która włozyła w zrobienie tego bazarku sporo pracy Dziękuję
    1 point
  4. A nie czytałaś ,że tu będą deserki, kawki a na tam bardziej treściwe jedzonko? Jeszcze tylko nie dopytałem ,gdzie będą bajeczki,piosenki
    1 point
  5. Ogłaszam koniec bazarku. Bardzo dziękuję wszystkim którzy tutaj byli, kupowali cegiełki, podbijali bazarek. Dzięki Wam sprzedaliśmy 80 cegiełek co pozwoli na zmniejszenie u Murki długu szczebrzeszyńskich bezdomniaków.
    1 point
  6. Ale smutne wiadomości :(. Żegnaj dzielny Zewie. Dobrze, ze chociaż te 3 lata miałeś podarowane. W schronie nikt by się tobą nie zajął z takim sercem jak Jagna i Andrzej...
    1 point
  7. Wpłaty dla Dudusia na konto ZEA 10 zł - Nesiowata 04.08. 50 zł - koja 05.08. 100 zł - agat21 06.08. 50 zł - jaguska 14.08.
    1 point
  8. Wpłaty na konto ZEA dla Wolfika 30 zł - mgog 04.08. 10 zł - Nesiowata 04.08. 30 zł - Aldrumka 06.08. 50 zł - helli 07.08. 30 zł - Patrycja96 08.08. 60 zł - gabi79 11.08. II półrocze 25 30 zł - siostra elficzkowej 11.08. 10 zł - nina65 11.08.
    1 point
×
×
  • Create New...