Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 08/24/25 in all areas
-
Pojechała, pojechała. Anecik płakała jak bóbr, bo pokochała suńkę. Przyjechała cała rodzinka. Oczywiście Santa nie chciała wejść do samochodu, więc Anecik musiała ja wsadzić. Na miejsce dojechali szczęśliwie. Już rozmawiałam z panią. Oboje z mężem zakochali się w niej od pierwszego wejrzenia. Sunia pierwsze godziny przeleżała na kanapie dopieszczana przez córę. Potem chodziła po ogródku na długiej smyczy. Zapoznawała się z zapachami. Na razie nie piła, nie jadła i nie było sioo. Pewnie stres na razie trzyma. Dostała od Anecik podusię, zabawki, szelki, obrożę i smycz. Jestem pewna, ze trafila do bardzo dobrego domu. Jutro znowu zadzwonię. Bardzo dziękuję Anecik za wspaniałą opiekę i miłość jaką otoczyła Santę.2 points
-
2 points
-
2 points
-
2 points
-
ja to prosze Pana mam bardzo dobre polaczenie. wstaje za pietnascie trzecia. Latem to już widno.Za pietnascie trzecia jestem ogolony, bo gole się wieczorem,sniadanie jadam na kolację,więc tylko wstaje i wychodze. -No ubierasz się pan -W płaszcz jak pada.Opłaca mi się rozbierac po sniadaniu? -Aaaa...fakt. -Do PKS mam piec kilometry.O czwartej za piętnascie jest PKS. -I zdanzasz Pan? -Nie, ale i tak mam dobrze, bo jest przepelniony i nie zatrzymuje się. Przystanek ide do mleczarni, to jest godzinka. Potem szybko wiozom mnie do Szymanowa.Mleko, wiesz pan, ma najszybszy transport, inaczej się zsiada. W Szymanowie zsiadam, znosze banki i łapie EKD. Na Ochocie w elektryczny, do Stadionu. A potem to mam jusz z gurki, bo tak:119, przesiadka w trzynastkie, przesiadka w 345 i jestem w domu. To znaczy w robocie. I jest za piętnascie siudma. To jeszcze mam kwadrans.To jeszcze sobie obiad jem w bufecie.To po fajrancie juz nie muszem zostawac,zeby jesc, tylko prosto do domu i góra 22.50 jestem z powrotem. Gole sie, jem śniadanie i idę spać2 points
-
2 points
-
2 points
-
2 points
-
1 point
-
Zaglądajcie,pyszności serwujemy1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
A nie czytałaś ,że tu będą deserki, kawki a na tam bardziej treściwe jedzonko? Jeszcze tylko nie dopytałem ,gdzie będą bajeczki,piosenki1 point
-
1 point