Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 04/13/25 in all areas

  1. Gucio jest jeszcze słaby, czasami ma tiki. Natomiast chętnie je i bez problemów zażywa swoje leki. Jest bardzo dzielny.
    3 points
  2. Zapraszamy na bazarek cegiełkowy , którego celem jest uzbieranie 700,00 zł na transport Albinki . Trasa do pokonania w sumie 700km. Koszt 1 km to 1 złoty. https://www.dogomania.com/forum/topic/362528-albinka-i-cudka-przeszły-długą-drogę-by-móc-mieć-nadzieję-na-życie-proszą-o-życzliwość-zrozumienie-i-wparcie-którego-bardzo-potrzebują/ Albinka zmienia hotelik i przenosi się do Murki. Osoba, która kupi najwięcej cegiełek dostanie ściereczkę kuchenną ZWOLTEX ( nową). Wzór do wyboru ( mam ich kilka)
    1 point
  3. U naszej histeryczki by to nie przeszło. Wara komukolwiek od jej ciała. Ona już dostaje histerii przed samym gabinetem. Natomiast na ulicy jak widzi swoją wetkę to jest do niej bardzo przyjaźnie nastawiona. Gabinet to wróg i wszystko co się w nim znajduje. Co ja piszę? Poczekalnia też jest wrogiem. Neutralny grunt owszem, ale nic ponad to.
    1 point
  4. Gucio już w domu, teraz odpoczywa. Ma mnóstwo leków. Łapki jeszcze słabe ale spaceruje. Mam nadzieję że kolejne dni będą spokojne i Gucio będzie wracał do sił.
    1 point
  5. Posłałam Wisience 57 zl 50 gr z zak.baz jak będą proszę o potwierdzenie na tym kramiku
    1 point
  6. Dostałam dzisiaj b. dobrą wiadomość od p. Marcina od Cudki, teraz Hecy - sunia w pełni zaklimatyzowała się, jest radosna, energiczna i bardzo kochana; cierpliwość i nagradzanie smaczkami przyniosło dobre efekty:) Heca w swoim warszawskim domciu
    1 point
×
×
  • Create New...