Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 03/15/25 in all areas
-
Ciepłej nocy i słonecznego poranka życzę3 points
-
teraz rozumiem, dlaczego tutaj tak wesoło3 points
-
U mnie jakieś się uchowały Dobrego dnia wszystkim.3 points
-
Choć pochmurno na dworze, - tu wszyscy w dobrym humorze2 points
-
2 points
-
2 points
-
2 points
-
2 points
-
Dzień dobry. Też jakieś mam2 points
-
Pierwszy, lajków brakło.2 points
-
Malutka Jasia ma dom Sunia zamieszka w Warszawie w domu z ogródkiem. Państwo mają już dorosłe dzieci, więc Jasia będzie miała ciszę, spokój i towarzystwo 12 letniego kota rosyjskiego. Rodzina miała wcześniej też suczkę z adopcji, dożyła 18 lat. Jutro jest ten wielki dzień Jasi, wszyscy przyjeżdżają po sunię do Murki. Bardzo dziękuję Jo37 za dzisiejszą wizytę2 points
-
A co Radkowi dorzuciłaś do herbatki?1 point
-
Nie, telefon milczy. Suczka, nazwałam ją Foksia, ma już założoną smycz i dziś spacerowałyśmy po ogrodzie. W sadzie puściłam ją, biegała, zaciekawiona wszystkim, wracał do mnie w podskokach. Na kota nie zareagowała! Ma dość dużą przepukline pępkową. ciekawe, czy dr Magda podejmie sie zoperowania jej razem ze sterylką. A w ogóle Foksia jest bardzo sympatyczna, proludzka, wesoła. Tylko sierść na grzbiecie w strąkach i bardzo brudna.1 point
-
U nas lodowato ale bez śniegu. Wróciłam ze spaceru niedawno.1 point
-
Dużo mokrego śniegu napadało i -11 point
-
Oj, bywa wesoło nawet w taki pochmurny dzień jak dzisiaj.1 point
-
Jagna - mydełka są dla mojej koleżanki. Ona lubi różowe a nikt ich nie licytuje1 point
-
1 point
-
No cóż, tego nie wie nikt oprócz ciebie co tam wrzuciłaś1 point
-
Myślisz, że to zielone to maryśka ?1 point
-
myslala, ze zdrowe,a nie, ze wpadlo przez przypadek1 point
-
U nas co prawda chłodno, ale słonecznie Czyli ścisła czołówka.1 point
-
Wieści z domu Joko: Dzień dobry, bardzo się cieszę, że Jasia znalazła domek, to wspaniała wiadomość! U nas wszystko bardzo dobrze, dzwoniłam do pana doktora w sprawie łapek Jokusi. Mamy zgłosić się za trzy tygodnie na wizytę. Joko to taka nasza iskierka, pełna energii i bardzo towarzyka, myślę że czuję się u nas juz bardzo dobrze, z kotkami się dogadała:). Pozdrawiamy1 point
-
Ciepła w duszy. Bo na dworze nieciekawie. Dzień dobry w sobotę.1 point
-
Też tak uważam. Dobrej nocy wszystkim.1 point
-
1 point
-
Trzymaj się piesku i żyj jak najdłużej1 point