Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 12/23/24 in all areas

  1. Chciałam bardzo podziękować Wszystkim Osobom które były z Łatusiem, wspierały go, pomagały mu w przeróżny sposób, utrzymywały go w hoteliku i w innych kosztach zwł. weterynaryjnych, leczeniu, towarzyszyły nam na wątku i w ciepłych myślach - ogromnie Wam dziękuję - bez Was nie było by już Łatusia na tym świecie Jednocześnie proszę Was nadal o kciuki i dobre myśli dla Łatka żeby wszystko było dobrze, ja spokojna będę dopiero za miesiąc. I w tym czasie bardzo proszę nie rezygnujcie jeszcze z deklaracji miesięcznych na Łatka bo wiem że różnie bywa, a to dopiero pierwsze godziny w ds.
    1 point
  2. Migotka vel Milusia jako złodziejaszek kapci (i skarpetek też) Pani Beata napisała, że jest w tym przesłodka, bo tylko wynosi na swoje posłanko i trzyma koło siebie. Nie gryzie, nie niszczy tylko lubi mieć.
    1 point
  3. Bardzo dziękuję za bazarek. Kudłatka dziś się otworzyła. Podchodzi na głaski, przymila się. ładnie chodzi na smyczy i zachowuje czystość. Jutro jedzie do weta. Będzie można robić ogłoszenia. 1. 2. 3. 4. 5.
    1 point
×
×
  • Create New...