Dla mnie piesio wygląda jak Hans albo Axel.
Jeszcze nie wiem na którego bardziej, muszę to przemyśleć,mam czas do jutra
Niech będą na razie te dwie propozycje.
Agatko, dopiero teraz dotarłam na wątek. Znalazłam go w Twojej aktywności
Bardzo serdecznie dziękuję Ci za kolejny imienny dla psiaczka i wyręczając Cię wkleję link do jego świeżutkiego, jeszcze ciepłego wątku
Serdecznie zapraszam na wątek psiaczka.
< L I N K >