Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 07/21/24 in all areas

  1. Dla mnie piesio wygląda jak Hans albo Axel. Jeszcze nie wiem na którego bardziej, muszę to przemyśleć,mam czas do jutra Niech będą na razie te dwie propozycje.
    1 point
  2. Agatko, dopiero teraz dotarłam na wątek. Znalazłam go w Twojej aktywności Bardzo serdecznie dziękuję Ci za kolejny imienny dla psiaczka i wyręczając Cię wkleję link do jego świeżutkiego, jeszcze ciepłego wątku Serdecznie zapraszam na wątek psiaczka. < L I N K >
    1 point
  3. Kawunia, obecnie Nerunia, od zaraz wpisała się w nową rodzinę. Zauroczyła wszystkich domowników, także tych czworonożnych. Jakby tam była od dawna
    1 point
  4. Kolejny rok razem, dzisiaj już 4 nasza rocznica :) Z tej okazji tradycyjnie zamieszczam kilka fotek:)
    1 point
×
×
  • Create New...