Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 03/21/24 in all areas

  1. Matka, to po co nawaliłaś taką stertę prania, jak mam na nią nie wchodzić? To już wyspać się nie wolno?
    2 points
  2. Bardzo proszę o mocne kciuki i ciepłe myśli Szykuje się super dom dla Tymka i to w dwupaku, z Lalą vel Albi Oobiście jadę na wizytę przedadopcyjną.
    2 points
  3. Iwonko. Bardzo się cieszę, że wyszłaś ze swojej skorupki i zaglądnęłaś na ten wątek. Rób to częściej, proszę Ja też nie mogę się doczekać chwili, kiedy Pchełka opuści schronisko i zacznie nowe, dobre życie. Jestem Wam wszystkim ogromnie wdzięczna za Wasze wsparcie dla suni, bez którego tkwiłaby w schroniskowej gehennie.
    1 point
  4. Zaglądam do Pchełki :). Moja adopcyjna krotoszynianka też byłą Pchełką (w papierach) a u nas została Psotką. No to czekamy na ''po świętach''.
    1 point
  5. 1 point
  6. Ewuniu nie przepraszaj kochana. Jestem ogromnie wdzięczna za każdą wpłatę, ale wiadomo, że przede wszystkim musimy zadbać o domowy budżet Są sprawy ważne i ważniejsze, a najważniejsze są sprawy domowe
    1 point
  7. Na pewno kwiaty można położyć od nas, jeśli będzie taka możliwość to też się dołożę. Bardzo smutna wiadomość.
    1 point
  8. I mamy trochu nowych wiadomości i filmik. Została definitywnie załatwiona sprawa czipa. Numer czipa jest już przypisany do Pana Arka. Super I kilka słów od Pana Arka: "...A sam zainteresowany robi fajne postępy, dzisiaj kolejny dzień szkolenia, jak dotąd najlepszy jego spacer z innymi psami. Załączamy filmik"
    1 point
  9. Bardzo słuszny dopisek "Prośba - Jeśli ktoś z dogomaniaków wpłaca już na jakiegoś psa na konto Zea, to bardzo proszę, aby wszystkie deklaracje wpływały jednym przelewem z zaznaczeniem ile kasy na każdego psiaczka
    1 point
  10. Wizytę dla Albi vel Lali i Tymka robię w okolicach Lublina. Państwo mieszkają niedaleko hoteliku Divio, gdzie są psiaki. Zazwonili o Kaja. Po długiej rozmowie zaproponowałam Albi. Pojechali poznać sunię. Zdecydowali, że chcą adoptować i Albi i Tymka. Pani Viola ocenila ich dobrze. Teraz czas na moją ocenę.
    1 point
  11. Albi vel Lala już po sterylizacji. Słaba ale wszystko ok. W piątek jadę na wizytę przedadopcyjną. Wizyta dla Elci w sobotę.
    1 point
×
×
  • Create New...