Ogromne dzięki wszystkim, którzy od tylu lat wpłacają deklaracje dla Fado. Jesteście Dobrymi Duchami czuwającymi nad tym psiakiem. To dzięki Wam pies żyje normalnie, myślę, że nie przesadzę jeśli powiem, że dzięki Wam w ogóle żyje. Kłaniam się nisko.