Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 12/17/23 in all areas

  1. Murka, Jaaga i jeszcze jakiś hotelik dostały od Toli takie kocyki. Mnie został jeszcze jeden do oddania. Komu, komu ? Ludzie przegladajacy OLX pomyślą, że jakaś mafia kocykowa działa w całej Polsce. Kocyki uszyła siostra pani Czetkowej z resztek.
    3 points
  2. Fresunia to teraz Dorcia. Dorcia bardzo kocha swoją Pańcie oczywiście z wzajemnością. Jest bardzo dzielna, ale czasem koszmary wojny wracają, gdy widzi jakąś dużą maszynę - może kojarzy się jej to z czołgiem? Reaguje szczekaniem na dzieci, bawiące się w wojnę zabawkami - karabinami. Widocznie jednak nadal pamięta tamten straszny czas
    1 point
  3. Ten przyszły tydzień był baaaardzo długi. Ale wreszcie są wieści i zdjęcia Micha, a właściwie teraz Miśka, bo tak Michu obecnie się nazywa Imię bardzo adekwatne do gabarytów Michuszki Misiek to bardzo kochany psiak. Już nie straszy, jak to było na początku, gulgotaniem. Teraz to łagodny, potulny Misiu Bardzo mocno trzyma się Pana na spacerach. Kto wie, może właśnie na spacerze został "zgubiony"? Kuchnia, to miejsce, w którym najczęściej można zastać pana Misia
    1 point
  4. Ogłoszenia na Gratce na Lublin, Warszawę i Katowice. https://gratka.pl/zwierzeta/mala-sunia-pusia-czeka-na-dom/oi/32801097 https://gratka.pl/zwierzeta/sliczna-sunia-do-adopcji/oi/32801091 https://gratka.pl/zwierzeta/pusia-sliczna-sunia-ceka-na-dom/oi/32801071
    1 point
  5. Livko kochana. Deklarowałaś dla Dropsika 20zł miesiecznie. Jeśli masz życzenie i możliwość podtrzymać deklarację dla psiaczków to będziemy Ci ogromnie wdzięczne
    1 point
  6. Czy ja coś deklarowałam dla tej ślicznej parki ? Trochę się pogubiłam, a właśnie robię przelewy ...
    1 point
  7. Dopiero zobaczyłam, że Rózia ma dom, ależ się cieszę !!! Długiego i szczęśliwego życia sunieczko
    1 point
  8. Wystaw na bazarku, chętnych pewnie bedzie sporo bo kocyk śliczny, (sama będę licytować ) a przy okazji będzie trochę grosza dla psiaków ...
    1 point
  9. Muszę i ja zdobyć tęczowy kocyk skoro on przynosi szczęście piesom.
    1 point
  10. No, co ja tu mogę dodać? Lajki miałam, wydałam i ogrrromnie się cieszę! To tak jak bajka o Kopciuszku, a Dobra Wróżka, to malagos . No a Książę na białym koniu? To oczywiście te Dwie Panie, które przyjechały po naszą Rózię - Kopciuszka . I wszyscy żyli długo i szczęśliwie
    1 point
  11. Wolontariuszki ze schroniska zorganizowały bazarek na rzecz zamojskich psiaków. Również tych, które w hotelikach czekają na dom. Dorzuciłam tam trochę fantów od siebie. Z bazarku Tymuś dostał 700 zł na pokrycie kosztów pobytu w hoteliku na następny miesiąc. Pięknie z Tymusiem dziękujemy!!!
    1 point
×
×
  • Create New...