Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 07/03/23 in all areas
-
Wafel jedzie w nocy z piątku na sobotę... potrzebne kciuki za tę adopcje...3 points
-
Dziewczyny już pisały do Zea na fb, bo widziały post Dziewczyny płacą za transport Wafla 600zł (z Tomaszowa do Wrocławia), więc pewnie byłoby im na rękę, aby jechał jeszcze jakiś psiak.1 point
-
Mamy najdroższego psa. W sobotę wybiegła na ogródek jak zwykle i wróciła z dyndającą tylną, prawą łapką. Obmacałam, nie wyglądało na złamanie. Skakała na 3, czasem się podpierała. Dziś raniutko zadzwoniłam do dr Bieżyńskiego, kazał przyjechać na klinikę. Obejrzał, i tak jak podejrzewałam, potwierdził zerwanie więzadeł kolana. Zabieg w czwartek o g.12. Koszt ok. 2000 zł Już jesteśmy po pobraniu krwi.1 point
-
Ostatnio mam straszne zaćmienia, umykają mi rzeczy oczywiste - przecież Wena do Jaagi Lufthansą nie przyleciała ... Nie podziękowałam Aśce7, która specjalnie pojechała do Zamościa, tylko po Wenę, - choć kolejny transport był zaplanowany na przyszły tydzień - zrobiła dodatkowy kurs, żeby sunia nie musiała spędzać w schronie ani jednego dnia dłużej, podarowała Wenie dodatkowy tydzień życia na wolności ... Aśka, bardzo, bardzo dziękuję za tę specjalną podróż1 point
-
Bardzo, bardzo dziękuję wszystkim dzięki którym Wena przez ponad rok mogła cieszyć się dobrym i godnym życiem. Dziękuję darczyńcom którzy wspierali Ją deklaracjami, Fundacji ZEA która pokrywała część utrzymania suni, dziękuję wszystkim którzy odwiedzali wątek i dobrze Wenie życzyli. Bardzo dziękuję Jagnie i Andrzejowi za to, jak Wencia spędziła ostatni rok - szczęśliwa, spokojna, otoczona opieką. Że miała dom, że mogła u Was żyć tak jak chciała, i umrzeć jako Wena, której odejście boli wiele osób, a nie zniknąć jak numer w schronisku. Dziękuję wszystkim przyjaciołom Weny Żegnaj sunieczko, mam nadzieję, że dalej świeci dla Ciebie słońce i pachnie trawa ...1 point
-
Wizyta bardzo dobrze. Czekoladka ma domek u młodej pary Też mają po 24 lata . Właśnie skończyli studia i już pracuję. Pani w domu , a pan jeździ do pracy. Mieszkają w wynajętym mieszkaniu z małym ogródkiem. Na umowie najmu właściciel zgodził się na jednego psa, widziałam. Para od dawna chciała mieć psa, ale czekała na lepsze warunki mieszkaniowe. Czekoladka urzekła ich całą sobą, zgryz , jak twierdzą, dodaje jej uroku. Oboje mieli w domach rodzinnych psy, więc ogólnie są zorientowani z czym się wiąże posiadanie czworonoga. Chcą pojechać po sunię 5 lipca, bo wcześniej jadą na wesele. Jak zwykle nagadałam im o bezpieczeństwie.1 point
-
Dziś powędrowała deklaracja dla psiaków.1 point
-
Dołączam się do pytania. Mogę ogłosić psiaki ale proszę o informację na jakie miasto i link do tego Ogłoszenia, które mają.1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point