Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 12/24/15 in all areas
-
2 points
-
phase, halszka - dziekuje za zyczenia i wzajemnie: Szczesliwych, radosnych i spokojnych Swiat! Wszystkiego, co najlepsze!!!1 point
-
..fajny dwupak ..ale nie, nie pakować. ..mam własne tsunami gdy przyjeżdża najmłodsza wnuczka :P1 point
-
Cudownych Świąt Kochani :)1 point
-
Spokojnie odpocznij w ten czas wolny od pracy . Ja odkąd nie ma już Moich najwazniejszych obok mnie to nie lubię świąt , znika mi rodzina i ciężko to polubić Dobrze , ze mi podpowiedziałaś z tym lekiem , poproszę moją panią dr1 point
-
Zdrowych i pogodnych Świąt kochani :)1 point
-
Dobrych, spokojnych Świąt!!! :) dla Gacusia, ale i całego Murkowego domu!1 point
-
Dzień dobry Kapselkowi i cioteczkom :)1 point
-
1 point
-
Dorotko, bardzo, bardzo, bardzo Ci dziękuję, że wytrwale pomagasz Poleńce i już po raz kolejny wyciągasz ją z dołka finansowego. Dzięki Tobie Pola wyszła na plus i teraz dalej musimy szukać chętnych do stałych deklaracji, bo bazarkami nie uda nam się zebrać brakującej sumy co miesiąc. Na karmę, odrobaczenie, szczepienie, tak, ale na hotelik na pewno tyle nie uda się zebrać. Nadal więc szukamy chętnych do pomocy naszej staruszce. Wszystkim Przyjaciołom Poli życzę zdrowych, spokojnych, rodzinnych Świąt.1 point
-
[url=http://www.up.programosy.pl/foto/swieta_13.jpg][/url]1 point
-
I rozliczenie: Stan konta na 21 listopad wynosił -203 zł Koszty: +203 zł AgaG +100 zł agat21 +90 zł AgaG +25 zł terra (bazarek) Razem: +215 zł Koszty: -450 zł hotelowanie -90 zł Caniviton -16 zł Fiprex Razem: -556 zł +215 zł - 556 zł = -341 zł Stan konta na 21 grudzień wynosi -341 zł.1 point
-
Ergo pozdrawia przedświątecznie :)1 point
-
wpadam w przerwie:) jeszcze raz życzę wszystkim najwspanialszych rodzinnych świąt przy boku pupila:) jak chłopak się czuje?1 point
-
Hej To super,że wiadomo co a przy tym,że "tylko" to ! Pewnie odetchniecie na święta.1 point
-
witaj kochana:) i cieszę się, że wpadłąś do nas:)1 point
-
Wesołych Świąt dla wszystkich Cioteczek i ich rodzin! :)1 point
-
Gacuś zebrał na bazarku 2000 zł :) https://www.facebook.com/events/1067433993288719/ Przelewam na jego konto i bardzo proszę o potwierdzenie wpłaty :)1 point
-
Okres przedświąteczny sprzyja refleksji, zamyśleniu. W myślach ma swoje miejsce też i Aisza, psinka która pomimo swoich wcześniejszych przeżyć potrafiła tak cieszyć się życiem. Szkoda, że tak krótko zaznała wielkiego szczęścia. Wspaniałym osobom, które zapewniły Aiszy wspaniały okres w życiu życzę Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego najlepszego w nadchodzącym roku1 point
-
1 point
-
Dobrych Świąt życzą wszystkim Przyjaciołom Piesek Norek, Pan Kot Miciuś i buruś Brąziś1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
W ostatnich dniach dostałem bardzo miłe wiadomości z pięknymi zdjęciami z domków Izi oraz Tygryska i Anetki :) Izi pozdrawia :)1 point