jak ktoś by czasem podniósł bazarek ten w połowie dla tych suń, to będe wdzięczna
http://www.dogomania.com/forum/topic/143610-dla-dzikiego-karola-i-pieski-w-bdt-u-tamb-do-10-listopada-do-22/?p=15867792
a prośbę swą rozwinę słowami, które już napisałam na wątku bazarkowym:
Tamb, (jak wiele z nas wie doskonale), to Chodząca Dobroć, skrajnie zapracowana i i nie może być sama z tymi gigantycznymi kosztami, jakich wymaga opieka nad licznym stadkiem zwierzaków - chorych i po przejściach, To zazwyczaj starsze i zwykłe z wyglądu kundelki, przed którymi otworzyła dom, bo często stały pod tym domem podrzucone czy porzucone, albo wegetowały nieopodal w jakiś piekielnych warunkach.
Ostatnio do tej gromadki dołączyły dwie sunie, które od kogoś o lodowatym sercu i zerowej przyzwoitości dostały wiejskie przydomowe wysypisko jako miejsce swej męki. Dzięki tamb zostały stamtąd zabrane, wysterylizowane. Pod opieką kochanej tamb one pięknieją z każdym dniem jak pod dotknięciem magicznej różdżki. Ale to nie różdżka lecz trud codzienny, bardzo bardzo ciężki