Popieram, Mortes gdybyś kotka nie wzięła odszedł by w męczarniach.
Chyba tak jest, że te psie i kocie nieszczęścia stają nie tylko na Twojej drodze, ale tylko Ty nie pozostajesz obojętna.
I chwała Ci za to!!!
Jeśli ktoś Ci zarzuca, że "zbierasz" po okolicy psie i kocie nieszczęścia, to jest niezrównoważony, albo nienawidzi zwierząt.
Niestety nie jestem w stanie wspomóc finansowo, lecz tylko bazarkiem
http://www.dogomania.com/forum/topic/143596-%C5%9Bliczne-tanie-ciuszki-dla-bia%C5%82ogonk%C3%B3w-i-kici-do-15112014-godz2000/