Jump to content
Dogomania

AMI kompaktowa owczareczka wyrwana ze schroniska, pojechała do DS w Warszawie


Recommended Posts

Miałam telefon w sprawie Ami. Młodzi ludzie z Żoliborza (Popiełuszki). Obydwoje pracują. Pan kulturalny.

Zgadzają sie na procedury adopcyjne i wizyty.

Jedyny minus: wynajmowane mieszkanie. Co prawda właściciel zgodził się, ale nigdy nie wiadomo.

Powiedziałam, że zadzwonię po sterylce. Psa trzeba by dowieźć, bo nie maja samochodu. Do pracy jeżdzą rowerem (na plus).

 

Jakie to wszystko stresujące.

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, mdk8 napisał:

dorcia2- Bielany

Usiata-Bielany

Jo37-Ochota

agat21-Wola

Aldrumka-Śródmieście

UlaFeta - chyba też Śródmieście ?

Dziękuję Ci bardzo :) Napisałam do WATACHA. Jak nie da rady to skorzystam z Twojej podpowiedzi.

UlaFeta to Praga Północ.

 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Kejciu napisał:

Jaka cudna sunieczka ! :) zapisuję wątek :)

 

4 godziny temu, UlaFeta napisał:

Praga :)

Witam Nowych Gości :)

Już po sterylce, cięcie rzeczywiście mikroskopijne. Na razie chodzi bez kubraczka.

 

Maciczka była mała i cienka, nie wiem co to znaczy, ale na pewno nie była w ciąży.

Mam zdjęcie cięcia i suni po powrocie, ale nie chcą wejść na dogo.

Wyświetla się info: wystąpił błąd przetwarzania pliku.-200

To samo mam z innymi zdjęciami i filmikami.

Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, Mazowszanka13 napisał:

 

Witam Nowych Gości :)

Już po sterylce, cięcie rzeczywiście mikroskopijne. Na razie chodzi bez kubraczka.

 

Maciczka była mała i cienka, nie wiem co to znaczy, ale na pewno nie była w ciąży.

Mam zdjęcie cięcia i suni po powrocie, ale nie chcą wejść na dogo.

Wyświetla się info: wystąpił błąd przetwarzania pliku.-200

To samo mam z innymi zdjęciami i filmikami.

możesz mi Gosiu wysłać to jak wrócę do domku to wstawię :) albo na FB albo na maila

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się, że to już za wami. Mała i cienka macica, może świadczyć, że sunia nie była bezpośrednio przed cieczką. Czy to znaczy, że jeszcze wcale jej nie miała, nawet tej pierwszej, tego nie wiem, ale niewykluczone.

A teraz, niech się goi jak na psie, chociaż wiadomo, że o skokach i biegach nie ma póki co mowy ;). 

Link to comment
Share on other sites

I zdjęcia po zabiegu :) Ze swojej strony dodam że szycie piękne :) a troszkę się różnych szyć naoglądałam ...

raz do lecznicy wpadł pan z suką owczarka niemieckiego po zabiegu kastracji w innej lecznicy - wszystko się rozeszło a jak pies szedł do gabinetu to że tak powiem zbieraliśmy za nią jelita i wnętrzności.... widok masakryczny myślałam że padnę...

Z innej beczki za dwa tyg kończę szkołę więc jak bym się miała do czegoś przydać to mnie wykorzystujcie - ogłoszenia itp :)

maz2.jpg

maz3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...