Jump to content
Dogomania

Szczenię z łańcucha prosi o pomoc


Mortes

Recommended Posts

Cudne maleństwo.Rozpacz człowieka ogarnia po raz enty widząc ludzką bezmyślność .

Wiązanie psa na łańcuchu a zwłaszcza szczeniaka powinno być karane.

Nie mogę dać stałej deklaracji......wpłacę 50 jutro/na konto co mam dla Rafika/

Ja osobiście też popieram eukanubę chociaż do roku.

Mam nadzieję,że Bella dużo szybciej znajdzie własny domek i ludzia do kochania.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 162
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

4 godziny temu, Ewa Marta napisał:

Nie pomogę niestety, bo sama wczoraj wzięłam pod opiekę dwie wyrzucone na działki 1,5 miesięczne sunie:( Ale jestem z Wami myślami!

Ewuniu dbaj teraz o te maleństwa :) Trzymam za nie kciuki :) Zawsze najbardziej szkoda szczeniąt i staruszków ...

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Usiata napisał:

Tam u Was dzisiaj spadł śnieg. Słabo mi się robi, jak pomyślę, że ta ślicznota stałaby zmarznięta na łańcuchu przy tym czymś, co za budę robiło...

Oj Ciociu .... u nas w świętokrzyskim jest prawie co podwórko taka sytuacja :(  Mnie się już odechciewa tej świętokrzyskiej wsi :( W Białogonkowie tak tego nie widzę bo nie mam kontaktu z wsią tzn nie muszę przez nią przejeżdzać żeby dojechać do Białogonkowa . Najgorzej jest na wsi w której pracuję no i na sąsiednich ... czyli pewnie całe świętokrzyskie jest " skażone"

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, ania68 napisał:

Witajcie,

przyszłam z wątku Huzara.

Mała ma szczęście, że została dostrzeżona.

Wpłacę coś jednorazowo. Iza daj nr konta. Miałam, ale gdzieś się zawieruszyło.

Witaj Aniu :) Szkoda tego Huzarka ... trochę podczytałam wątek i powiem szczerze że dziwię się tym niektórym " pomagającym" . Chyba im sie tylko wydaje że pomagają ...a w rzeczywistości  po prostu szkodzą  :( Takich osób na dogo nie potrzeba , szkodzą bezdomnym psom którym inni próbują pomóc a często jest to przecież  bardzo ciężka praca . Jedna nieprzychylna osoba potrafi zepsuć " całą robotę" a co dopiero kilka chcących zaszkodzić psu ... Szkoda Huzarka ... 

Aniu dziękuję za pomoc dla Bellusi :)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Mortes napisał:

Witaj Aniu :) Szkoda tego Huzarka ... trochę podczytałam wątek i powiem szczerze że dziwię się tym niektórym " pomagającym" . Chyba im sie tylko wydaje że pomagają ...a w rzeczywistości  po prostu szkodzą  :( Takich osób na dogo nie potrzeba , szkodzą bezdomnym psom którym inni próbują pomóc a często jest to przecież  bardzo ciężka praca . Jedna nieprzychylna osoba potrafi zepsuć " całą robotę" a co dopiero kilka chcących zaszkodzić psu ... Szkoda Huzarka ... 

Aniu dziękuję za pomoc dla Bellusi :)

Opinia odrobinę nierozważna :) i nie na miejscu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.04.2017 o 20:13, ludwa napisał:

Może być Eukanuba :) Podeślij mi na priw adres i numer telefonu do przesyłki kurierskiej:) Chociaż jak tak widzę ruch tutaj, to mnie zastanawia jak to jest. Niektóre psy poruszają wszystkich a niektóre nikogo. Nie piszę z jakiejś złośliwości, nie o to chodzi:) Sama po swoich podopiecznych to widzę. U jednego poprosisz o coś i zaraz są chętni do pomocy a u innych stękania jest mnóstwo i efekt mizerny. I nie jest to zależne ani od wieku ani od wyglądu a często nawet od kalectwa.

Fakt, ładny dzieciak:)

,

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Grażyna49 napisał:

Cudne maleństwo.Rozpacz człowieka ogarnia po raz enty widząc ludzką bezmyślność .

Wiązanie psa na łańcuchu a zwłaszcza szczeniaka powinno być karane.

Nie mogę dać stałej deklaracji......wpłacę 50 jutro/na konto co mam dla Rafika/

Ja osobiście też popieram eukanubę chociaż do roku.

Mam nadzieję,że Bella dużo szybciej znajdzie własny domek i ludzia do kochania.

Witaj Grażynko :)  Powiem szczerze że mnie coraz ciężej pracować na wsi :( I nie chodzi mi o sama szkołę tylko o tą mentalność ludzi stamtąd :(

Dziękuję Ci pięknie za pomoc dla małej dużej Belli :)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Mortes napisał:

No gdzież tam Ciociu :) To tylko luźna dygresja z przeczytanego kawałka wątku .

:) trochę mało luźna. Aby nie pociągnęła lawiny. Bo ciut niesprawiedliwa.

A psina fakt, śliczna i młodziutka. Szybko zapomni ten koszmarek dzieciństwa. Bardzo wygłodzona?

Link to comment
Share on other sites

Oj Ciociu ... ostatnie co bym chciała to być niesprawiedliwa ;) Jako pedagoga uczyli mnie tego na studiach ;) ;) ;)

A maleństwo słodkie choć okazało się, że do dziś że tak powiem ... wychodzi z niej  " wewnętrzne życie" :( dośc obrzydliwe :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Mortes napisał:

Oj Ciociu ... ostatnie co bym chciał to być niesprawiedliwa ;) Jako pedagoga uczyli mnie tego na studiach ;) ;) ;)

A maleństwo słodkie choć okazało się, że do dziś że tak powiem ... wychodzi z niej  " wewnętrzne życie" :( dośc obrzydliwe :(

Raczej ocena po faktach jest sprawiedliwa. Ten "kurort" to miejsce gdzie jest luksusowany Huzio.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, mar.gajko napisał:

Raczej ocena po faktach jest sprawiedliwa. Ten "kurort" to miejsce gdzie jest luksusowany Huzio.

A gdy trzy lata temu powstawał ten "kurort", to na wątku "kurortu" wiele osób wypowiadało się krytycznie na temat panujących tam warunków - krytycznie, ale życzliwie, chcąc doradzić niedoświadczonej właścicielce, co i jak może zmienić.

Ale na wątek wpadły ciocie-naganiaczki plując jadem nienawiści na wszystkich, którzy ośmielili się na słowa krytyki, wątek upadł, właścicielka odeszła z Dogo

a kurort ....kwitnie :(

10 godzin temu, Mortes napisał:

 (...)  Szkoda tego Huzarka ... trochę podczytałam wątek i powiem szczerze że dziwię się tym niektórym " pomagającym" . Chyba im sie tylko wydaje że pomagają ...a w rzeczywistości  po prostu szkodzą  :( Takich osób na dogo nie potrzeba , szkodzą bezdomnym psom którym inni próbują pomóc a często jest to przecież  bardzo ciężka praca . Jedna nieprzychylna osoba potrafi zepsuć " całą robotę" a co dopiero kilka chcących zaszkodzić psu ... Szkoda Huzarka ... 

(...)

Nie można wszystkich krzyczących wsadzać do jednego worka :), jest to krzywdzące dla wieku osób, bo przyczyna krzyku może być różna.

Ludzie tę krzywdę przeżyją, zwierzęta czasem nie :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Izunia, mam serdeczną prośbę do Ciebie, proszę, nie wypowiadaj się ani w kwestii Huzia, ani w kwestii "kurortu" - są sprawy, które toczą się poza Dogo i niech tak pozostanie.

Odruchem swojego dobrego serca dałaś niektórym pole do ich popisów, bo oprócz prezentacji ich opinii jakoś nie dostrzegłam oferty pomocy dla Bellusi, ale może jeszcze nadejdzie? może smyczka? obróżka? ogłoszenia? może smaczki?

Serdeczności przesyłam dla Ślicznoty :)

 

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Grażyna49 napisał:

Grosik poleciał.

Mała jest śliczna.W/g mnie będzie spora,ale do olbrzymów bym jej nie zaliczyła.

Oby szybko domek znalazła.

Dziękuję Grażynko :) No może taki ooolbrzym z niej nie będzie ale postawna dziewczyna to na pewno ;)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Usiata napisał:

Izunia, mam serdeczną prośbę do Ciebie, proszę, nie wypowiadaj się ani w kwestii Huzia, ani w kwestii "kurortu" - są sprawy, które toczą się poza Dogo i niech tak pozostanie.

Odruchem swojego dobrego serca dałaś niektórym pole do ich popisów, bo oprócz prezentacji ich opinii jakoś nie dostrzegłam oferty pomocy dla Bellusi, ale może jeszcze nadejdzie? może smyczka? obróżka? ogłoszenia? może smaczki?

Serdeczności przesyłam dla Ślicznoty :)

 

No nie wiem właśnie skąd taka  reakcja :( Jakiś to specjalny pies czy co ? W wolnej chwili jednak wczytam sie w jego wątek dokładniej , może mi sie rozjaśni ;)  Nie chcę jednak żeby ktoś w swej dobroci dla zwierząt zepsuł wątek Bellusi więc milknę o Huziu na zawsze a wszelakie opinie zostawię dla siebie  ;) Mimo wszystko bardzo dziękuję że choć kilka osób " od Huzia" pospieszyło z pomocą dla Belli :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...