Jump to content
Dogomania

Miała być NITKA a jest NUTKA. I zamieszkała w Częstochowie. Trzymajcie kciuki za aklimatyzację.


Recommended Posts

38 minut temu, Sara2011 napisał:

Dziękuję Kasiu za piękne zdjęcia, zresztą jak wszystkie Twoje. Może sesja jesienna przyniesie domek Nutce. Taką mam nadzieję.

Kasiu, jeszcze ogromna prośba. Jakbyś na jakimś spacerze albo w domu mogła cyknąć jej zdjęcie przy człowieku, żeby było widać jej wielkość przy człowieku. Może ludzie myślą że ona jest wielkości owczarka? Niby w ogłoszeniu jest podana waga ale ręce opadają jak ludzie czytają treść ogłoszeń. Wielu pyta o dane które są zawarte w ogłoszeniu.

Czy nie pytają czasem -"po ile pies"? Konieczne jest zdjęcie przy człowieku.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.10.2017 o 11:55, kasiainat napisał:

Rodzina w pierwszym kontakcie wydawała się ok a ogólnie mało odpowiedzialna. Zdecydowali się na inną sunie pod naszą opieką, po czym na drugi dzień przestali odbierać telefony. w końcu po 3 dniach łaskawie napisali smsa, że są za granicą a poza tym nie są zdecydowani na 100 % 

 

To chyba Nutka nie bez powodu warczala

Wyczula ze nieodpowiedzialni wiec z nimi nigdzie nie pojdzie!

 

 

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Sara.... jak dobrze, że jesteś... :)

A Nutkę wciąż nikt nie pyta?

Pytają od czasu do czasu, nawet wczoraj ktoś zapytał przez olx jaki ma stosunek do kotów. Odpowiedziałam ale Pani już nie napisała więcej.  Kiyoshi obiecała pomóc odczarować Nutkę, będziemy teraz dwie czarowały, może coś z tego wyjdzie :)

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Poker napisał:

Sara, ja d... kwadratowa.Zapomniałam wpłacać na Nutkę. Trzeba było się przypomnieć.  Zalegam za 3 obiecane miesiące, wpłacę za nie i coś dołożę.

Wpłaciłam 120 zł

Pieniążki już zaksięgowane. Bardzo, bardzo dziekuję <3.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.11.2017 o 21:42, magenka1 napisał:

W tygodniu wpłacę swoją deklaracje i 20 zł na wyróżnienie jak się zakończą te wcześniejsze. Już czas na domek dla Nutki,  taka fajna sunia bez domku 

Bardzo dziekuję, 30 zł wpłynęło. Przeznaczę w takim razie 18 zł na wyróżnienie a 12 zł na deklarację. Bardzo dziekuję :).

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.11.2017 o 21:42, magenka1 napisał:

W tygodniu wpłacę swoją deklaracje i 20 zł na wyróżnienie jak się zakończą te wcześniejsze. Już czas na domek dla Nutki,  taka fajna sunia bez domku 

Ogłoszenie wyróżnione:

https://www.olx.pl/oferta/sprawdz-moze-to-na-ciebie-czeka-nutka-CID103-IDmbsWe.html

yxnsk2hb9oy4.jpg

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Co u Nuteczki?

Sara widzę nie odpisała, a u Nutki wiem, że w wekend byli goście, i sunia całkiem ładnie się pokazała, zwłaszcza z Panem złapała dobry kontakt, jednak Pani postanowiła jeszcze przemysleć sprawe...kto wie, może jeszcze zadzwonią? Coś się powolutku rusza:) Miejsmy nadzieje, że wkońcu pojawi sie TEN dom

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...