Jump to content
Dogomania

Oborniki Wlkp. Tiger...jest już po operacji. ma nowy dom!!


Hala

Recommended Posts

Wtreszcie Dogo odżyło - oby teraz już na dobre. Bo nic nie wiadomo - żadnych wiadomości o biedaku. Ciekawa jestem, czy teraz w schronisku jemu coś z ta łapką robią, czy on jest pozostawiony ot tak sobie, Chyba ta łapka tak sama bez leczenia się nie zagoi - za duzy tam jest ubytek, żeby rana się sama zasklepiła :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szajbus']Tiger czeka na pomocna dłoń[/quote]

Popieram, ten psiak potrzebuje czegoś więcej niż tylko "podrzucanie".
Trzeba byłoby zorientować się o możliwości zastosowania plastrtów, o których juz ktos wspominał, a które były tak bardzo skuteczne w przypadku tego psiaka "obdartego" częściowo ze skóry.

Link to comment
Share on other sites

Miałam psa (zresztą bardzo podobnego do Tigera), który był nadpobudliwy, a swoje nerwy wyładowywał obgryzając swoje przednie łapy w miejscu, w którym Tiger ma ranę. Na zdjęciach w pierwszym poście widać, że również na tylnich łapach Tigera są ubytki sierści. Czy jest możliwe, że Tiger odreagowuje stres na swoich łapach?

Link to comment
Share on other sites

czy jest ktoś, kto nadzoruje akcje ratowania psa i jego łapy ? kto?

bo samo podrzucanie to niewiele psu da
kilka osób oferowało pomoc finansową - czy możemy zebrac te oferty 'do kupy'
czy w okolicy są jakieś lecznice prowadzące całodobową opiekę , czyli psie szpitale
jeżeli nie to spróbujmy załatwic psu miejsce w takiej lecznicy gdziekolwiek i zorganizujmy transport - może jest jeszcze szansa na uratowanie łapy
bo jak tu będziemy tylko podrzucac i użalac się nad psem i brakiem dla niego pomocy to łapa będzie stracona
czy ktoś wie jaki jest stan zdrowia psa dzisiaj?
w jakiej kondycji psychicznej jest Tiger ?

kto może udzielic odpowiedzi na moje pytania?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irma']czy jest ktoś, kto nadzoruje akcje ratowania psa i jego łapy ? kto?

bo samo podrzucanie to niewiele psu da
kilka osób oferowało pomoc finansową - czy możemy zebrac te oferty 'do kupy'
czy w okolicy są jakieś lecznice prowadzące całodobową opiekę , czyli psie szpitale
jeżeli nie to spróbujmy załatwic psu miejsce w takiej lecznicy gdziekolwiek i zorganizujmy transport - może jest jeszcze szansa na uratowanie łapy
bo jak tu będziemy tylko podrzucac i użalac się nad psem i brakiem dla niego pomocy to łapa będzie stracona
czy ktoś wie jaki jest stan zdrowia psa dzisiaj?
w jakiej kondycji psychicznej jest Tiger ?

Też coś dorzuce.
Ponawiam pytanie. Jaki jest stan zdrowia psa na obecna chwile?

kto może udzielic odpowiedzi na moje pytania

Niech sie odezwie osoba która nadzoruje akcje ratowania psa.
Ten psiak nie może czekać.

Link to comment
Share on other sites

Jak napiszę tego posta, to będzie CUD!!! :mad:

Z tego, co mi wiadomo (a to wiadomość ze środy) z łapą nie jest źle, nie jest gorzej i jak na razie temat amputacji nie jest rozważany...
Wiem, że Hala miała w tym tygodniu prawdopodobnie zabrać Tigera do siebie. Nie wiem, czy to zrobiła, bądź czy zrobi... Nie mam od niej żadnych wieści, ale postaram się z nią skontaktować.
Ponadto jeżeli Tiger trafi do Hali, to z pewnością wsparcie finansowe będzie bardzo potrzebne.
Podejrzewam, że brak wieści od Hali spowodowany jest tym co się dzieje na Dogo, ja też dostaję szału, kiedy chcę otworzyć jakąkolwiek stronę...:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Teraz jakoś dogo się ożywiło.
Wiem,że Hala się mocno zastanawiała nad tym, czy wziąć Tigerka do siebie.
Ale wiadomo, że dopóki nie będzie jakiegoś konkretnego planu działania, to nie można nawet dokonywać wpłat, bo nie wiadomo, czy i gdzie będzie biedak leczony.
Ja pisałam już wieki temu do schroniska, bo po odejściu do domku "mojej" Tijusi chciałam wirtualnie zaadoptować Tigerka. Ale nie dostałam żadnej odpwiedzi - a to już naptrawdę trochę czasu upłynęło! :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...