Jump to content
Dogomania

Półdziki Koci klan potrzebuje pomocy


Moli@

Recommended Posts

1 godzinę temu, mar.gajko napisał:

To jeszcze prześledź stan mojego dywanu, tez bywa na zdjęciach :) i zaopiniuj jak często jest odkurzany. Jesteś żałosna w swej zajadłości i głupocie.

Tak to zwykle bywa, że jeżeli ktoś nie ma argumentów to zaczyna obrażać ludzi i zmieniać temat. Mam nadzieję, że chociaż trochę poprawiło Ci się samopoczucie :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Little_My napisał:

Tak to zwykle bywa, że jeżeli ktoś nie ma argumentów to zaczyna obrażać ludzi i zmieniać temat. Mam nadzieję, że chociaż trochę poprawiło Ci się samopoczucie :)

Nie, nie poprawiło. To jak rozmowa z figurynką woskową. Mała, nijaka, bezrozumna i wszystko po niej spływa. :

EOT

Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, Moli@ napisał:
  Dnia 7/7/2017 o 11:31, Moli@ napisał:

Wczoraj, odwiozłam klatkę łapkę - umyłam, wydezynfekowałam porządnie wypłukałam wodą pod ciśnieniem. Dziękuję za wypożyczenie :)

Dopytałam, jak postępować z dzikimi małymi kotkami...kiedy odseparować kotkę/mamę. Dziś mama zostanie wypuszczona na wolność, dołączy do kocura. Dla dobra kociąt trzeba to zrobić. Kocica panicznie boi się człowieka...syczy, warczy, fuka próbuje uderzyć łapą. Maluchy obserwują, chowają się za nią. Trudno je wyjmować. Klatka nie jest zbyt duża, ciasno co nie wpływa dobrze na rozwój, psychikę kotów.

Kupiłam dwa worki po 5 l / 9 zł - 18 zł ekologicznego drewnianego żwirku. Zbrylającego taniego mam już dość...wytwarza się czarna mazia i co z tym potem robić. Myjąc kuwetę można zatkać odpływ a zapach/smrodek aż zatyka (:

Kilka zdjęć z dziś - śniadanie :)

Ten fragment wypowiedzi już przemilczano... przecież nikt nie będzie się wgłębiał/wczytywał

Brawo Moli. Należy Ci się order za umycie i oddanie pożyczonej klatki oraz zakup żwirku (droższego, żeby było wygodniej) dla kotów, który wzór wybierasz?

order.png.c9f237a543b569156f6f763900cab0e6.png

 

P.S. Zdjęcie z Internetu.

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Moli@ napisał:

Czyżby targały Paniami wyrzuty sumienia?

jakie wyrzuty sumienia ?dziewczyna chce pomóc tam gdzie widać ze pomoc bardzo potrzebna ale lepiej karmioć karmą z lewiatana niż zaoszczędzić na ręcznikach i kupić coś lepszego...

 

13 godzin temu, mar.gajko napisał:

Trochę długo trwały prace nad tym postem.

Po pierwsze na razie nie rządzi tu PIS i możemy pisać na forum gdzie chcemy. Chyba się z tym zgodzisz? Po drugie irytuje mnie zwyczaj wysyłania "posłów" żeby komuś przywalić, gdy samej się chce zachować "idealny portret swój". Po trzecie, nie uważam, że ktoś jest lepszy od drugiego i jeden może znieść krytykę, a drugi nie, bo to obraza boska :) Nie widzę powodu tej burzy w szklance gooowna. I tych "obrończyń, które się tu zleciały jak idiotki i wypisują swoje cenne uwagi. Już kilka takich tu napuszczonych jest, co to wywalają z cudzych wątków, bo im się nie podoba i ty do nich dołączyłaś?

mówisz o sobie ?

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Baltimoore napisał:

Coś Ty, Perełka1 :)

Twój wpis był genialny.

 

Raczej chodzi o terensię, ludkę i Little_My, które zaprezentowały to co widać :(  Porażka totalna z ich strony :(

 

prośba o odpowiedź co zaprezentowała Moli na wątku Białogonków ? jakiego słowa można użyć ?:) proszę o konkretną odpowiedź :)

Link to comment
Share on other sites

 

1 godzinę temu, terensia napisał:

prośba o odpowiedź co zaprezentowała Moli na wątku Białogonków ? jakiego słowa można użyć ?:) proszę o konkretną odpowiedź :)

To nie jest wątek Białogonków tylko Dzikiego Kociego Klanu. Uszanuj to, proszę.

 

 

BTW. Wątek Białogonków miałam przeczytać w całości, zdążyłam początek i końcówkę, jeszcze zanim odszedł Nosek [*],

potem tu wpadłyście z całym tym jadem i błotem (rzeczywiście mi też się to skojarzyło ze stylem TVP1), po drodze na forum Miau dostałam dwa bardzo niefajne PW od ludki właśnie w tej sprawie z Dogo (szok, prawda?) i dosłownie odstraszyłyście mnie od Białogonków.

Taki efekt .

Ale w takim razie wracam tam.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo niefajne privy ode mnie? To cytuję pierwszy, gdy miałam nadzieję, ze cokolwiek zrozumiesz i moze po przyjacielsku powstrzymasz Moli przed jej chamstwem. Jeszcze przed śmiercią Noska. Zacytujesz swoją fajną odpowiedź?

 

Cześć

Ponieważ pomagam kotom w psim Białogonkowie, trafiłam z wątku tych psów na posty Moli. Widziałam, że nie rozumiesz jednego z postów. Chodziło o obrzydliwe wejścia Moli w wątku Białogonków, z tego ostatnie

http://www.dogomania.com/forum/topic/139401-z-motyką-na-słońce-czyli-domek-dla-białogonków/?page=452

gdzie poucza ludzi, którym umiera pies, jeden z ok. 24 uratowanych z koszmaru w schronisku. Mają teraz też kilkanaście uratowanych kotów. Tym ludziom ani ona, ani my do pięt nie dorastamy. Takiego poświęcenia dla zwierząt się nie spotyka. Nie wiem, z jakich powodów Moli co jakiś czas chce im dowalić. Nie dziwi mnie więc czyjaś reakcja na jej wątku.
To tak informacyjnie, bo wydawało mi się, że nie znasz kontekstu :)

Pozdrawiam

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

44 minuty temu, Baltimoore napisał:

 

To nie jest wątek Białogonków tylko Dzikiego Kociego Klanu. Uszanuj to, proszę.

 

 

BTW. Wątek Białogonków miałam przeczytać w całości, zdążyłam początek i końcówkę, jeszcze zanim odszedł Nosek [*],

potem tu wpadłyście z całym tym jadem i błotem (rzeczywiście mi też się to skojarzyło ze stylem TVP1), po drodze na forum Miau dostałam dwa bardzo niefajne PW od ludki właśnie w tej sprawie z Dogo (szok, prawda?) i dosłownie odstraszyłyście mnie od Białogonków.

Taki efekt .

Ale w takim razie wracam tam.

Ale czy mogę poprosić o odpowiedź ? nie pytam o wątek Białogonków lecz o zachowanie założycielki TEGO WĄTKU - jak byś oceniła i nazwała to co zrobiła ?

Po prostu... konkretnie...

To wątek kociaków owszem ale czy ona swoim zachowaniem nie odstraszyła ludzi do pomocy właśnie na tym wątku ?...to działa w dwie strony przecież....

No nie wątek Białogonków ale też nie forum miau tylko dogomania :)

 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Baltimoore napisał:

Chyba cytowanie privów narusza wszelkie zasady.

Zadziwiasz mnie ludka coraz bardziej.

Ja nie zacytuję mojej odpowiedzi.

Jakie zasady ?

Zacytowała swoją wiadomość - więc nie ujawniła niczego o co ktoś mógłby mieć pretensje... swoją wiadomość.....

widzicie same nie potraficie nazwać rzeczy po imieniu a coraz bardziej się obnażacie w tym że nie macie racji

Jak nazwiecie zachowanie Moli na wątku Białogonków?

jesteście w stanie spojrzeć w lustro i powiedzieć oraz określić to ?tylko szczerze....o to proszę bo my piszemy szczerze

Link to comment
Share on other sites

Pisanie, ze moje privy cię zszokowały i były bardzo niefajne, niczego nie narusza, a zacytowanie własnych privów, o których mówsz, już narusza? Ty już wcześniej wspomniałaś o tych privach, więc chyba się nie wstydzisz treści wlasnego.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Baltimoore napisał:

I jeszcze proszę przyjaciół Białogonków o opamiętanie się i poszanowanie przyjaciół Dzikiego Kociego Klanu i Moli@'i.

A my przyjaciele Białogonków prosimy o opamiętanie się moli i uszanowanie wątku Białogonków - baaa prosiłyśmy wielokrotnie więc dlaczego my mamy uszanować a ona nie ?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Baltimoore napisał:

I jeszcze proszę przyjaciół Białogonków o opamiętanie się i poszanowanie przyjaciół Dzikiego Kociego Klanu i Moli@'i.

Baltomoore a może Ty powiesz nam jak oceniłaś WEJŚCIE Moli i takt i moment do tego co zrobiła ?chciałabym aby przyjaciele moli wypowiedzieli się na temat jej zachowania.

Może wtedy zrozumiecie dlaczego my weszłyśmy tutaj...

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, ludka napisał:

Pisanie, ze moje privy cię zszokowały i były bardzo niefajne, niczego nie narusza, a zacytowanie własnych privów, o których mówsz, już narusza? Ty już wcześniej wspomniałaś o tych privach, więc chyba się nie wstydzisz treści wlasnego.

Zaszkowało mnie ŻE napisałaś do mnie PRIV i to na miau, gdzie wcześniej odmówiłaś mi pomocy, o którą dla dobra zwierzaków Cię poprosiłam.

Nie musiałaś mi pomóc oczywiście, ale to kończy relacje między nami.

Zanim napisałam tutaj po wpisie terensi, zajrzałam do Białogonków- o co chodzi, bez TWOJEGO POUCZANIA, którym poczułam się dotknięta.

 

Moli@, przepraszam za to OT, już nie będę zaśmiecać kociego wątku bez związku z Kocim Klanem :)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Baltimoore napisał:

Zaszkowało mnie ŻE napisałaś do mnie PRIV i to na miau, gdzie wcześniej odmówiłaś mi pomocy, o którą dla dobra zwierzaków Cię poprosiłam.

Nie musiałaś mi pomóc oczywiście, ale to kończy relacje między nami.

Zanim napisałam tutaj po wpisie terensi, zajrzałam do Białogonków- o co chodzi, bez TWOJEGO POUCZANIA, którym poczułam się dotknięta.

 

Moli@, przepraszam za to OT, już nie będę zaśmiecać kociego wątku bez związku z Kocim Klanem :)

i jak to oceniasz? zachowanie Moli bo jak moje to już wiem

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, terensia napisał:

i jak to oceniasz? zachowanie Moli bo jak moje to już wiem

Przepraszam że się wcinam...

nie piszę na Białoogonkach...i nie będę!...ale czytam

w amnezję wszystkich nie wierzę ,)... str 445 - 447 na przykład

Może już czas najwyższy wyhamować...dla dobra zwierząt

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Baltimoore napisał:

Zaszkowało mnie ŻE napisałaś do mnie PRIV i to na miau, gdzie wcześniej odmówiłaś mi pomocy, o którą dla dobra zwierzaków Cię poprosiłam.

Nie musiałaś mi pomóc oczywiście, ale to kończy relacje między nami.

Zanim napisałam tutaj po wpisie terensi, zajrzałam do Białogonków- o co chodzi, bez TWOJEGO POUCZANIA, którym poczułam się dotknięta.

 

Moli@, przepraszam za to OT, już nie będę zaśmiecać kociego wątku bez związku z Kocim Klanem :)

 

I ładnie to tak pisać, że odmówiłam pomocy, a nie wyjaśnić, o co chodziło? Nawet na Miau odpowiedziałam ci na podobny zarzut. Poprosiłaś o ogłaszanie kotów, które miały już kilka wyróżnionych ogłoszeń. Przejrzałam je i doradziłam poprawić, bo były fatalne - 3 zdania bez podstawowych informacji np. wiek i fatalne zdjęcia w porywach wstawiane do góry nogami.Wyjaśniłam ci, ze musisz mieć więcej informacji i dobrych zdjęć, bo wrzucanie przeze mnie dalszych niewyróżnionych ogłoszeń, które spadną po jednym dniu, nic nie da. Ogłaszałam wtedy kilkanaście kotów, codziennie odświeżając ogłoszenia, bo nie stać mnie na wyróżnianie. Wystarczyło poprawić wyróżnione ogłoszenia, które już były. Służyłam też radami, jak odświeżać ogłoszenia na różnych portalach, gdybyś chciała ogłaszać sama, bo mnie ogłaszanie jednego kota czasem zajmuje wiele miesięcy przy codziennym odświeżaniu i dbaniu o te ogłoszenia. Z rad nie widziałaś powodu korzystać, więcej informacji ani zdjęć nie miałaś, a zrozumiałaś tylko tyle, że odmawiam pomocy. Jak zwykle.

Edycja

I oczywiście obiecuję więcej nie wchodzić Ci w drogę, o ile sama mnie nie zaczepisz. Na wątek weszłam nie z Twojego powodu. Twoją pomoc dla zwierząt wysoko cenię i dlatego napisałam do Ciebie te privy licząc na zrozumienie. Nie udało się, bo z góry zakładasz moje złe intencje. Więcej nie będę próbować. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...