Jump to content
Dogomania

Zajrzyj, a przekonasz się, że warto pomagać..Karolek, Bambo, Łatka, Plamka,Papilonek i Jeżynka już bezpieczne..na pomoc czekają kolejne bezdomniaki!!!


Recommended Posts

59 minut temu, ala123 napisał:

Tyś(ko) ruszaj z ogłoszeniami :)

Super! Chciałabym coś wpłacić w przychodni w Izbicy.

Do Royal Vetu w Zamościu po niedzieli wpłacę ok. 300zł z bazarku na fb, więc tam zostanie już stosunkowo niewiele do spłaty ;)

 

jeśli chcesz cytować pare osób;) to tym plusikiem obok cytuj a potem w prawym dolnym roku będzie Cię informowało o ilości cytatów i klikasz i już masz;)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.12.2017 o 20:41, Olena84 napisał:

jeśli chcesz cytować pare osób;) to tym plusikiem obok cytuj a potem w prawym dolnym roku będzie Cię informowało o ilości cytatów i klikasz i już masz;)

OK, dzięki :) Nie wiem, czy mi się uda w ten sposób... Ja zwykle pierwszy cytuję, a pozostałe wstawiam w cudzysłowie.

Dziękuję sharko za kolejną wpłatę - 30zł dla kotów :)

Mam jeszcze poprzednie wpłaty sharki 10zł i bakusiowej 50zł oraz 50zł od Pani Ani z domu stałego dwóch małych koteczek, czyli w sumie jest 140zł. Zaraz robię przelew na konto wetki w Izbicy.

Link to comment
Share on other sites

Bojka wraca z adopcji :(

Jestem w stałym kontakcie telefonicznym z ds suni, dzisiaj też rozmawiałam dwukrotnie i wychodzi na to,że ludzie nie poradzą sobie z nią...

W piątek była tam behawiorystka, (za którą zapłaciłam ja, nie ds! ), ludzie wysłuchali jej, ale do tej pory nie zastosowali żadnego z zaleceń, widocznie aż tak bardzo im nie zależy. Bojka jedynie w towarzystwie ojca czuje się pewnie, dziewczyny i jej matki boi się. Chodzi z podwiniętym ogonkiem, płacze , wyje i zdarza jej się nabrudzić w domu :(  Za to wszystko jest karcona, co na pewno nie pomaga ...  Strasznie mi żal Bojki, ale chyba już nic nie da się tam zrobić :(

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Widocznie to nie był TEN dom. Nieodpowiedzialni ci ludzie, skoro nawet nie chcieli wysłuchać behawiorystki...

Cytat

Olena84

Jak to karcona? Przykre, jeszcze musiałaś płacić za behawiorystkę a nawet nie doecnili. A rozmawiałyśmy nawet dziś z Aldrumką o tym że dobrze jakby sunia została w ds, ale jeśli tak ma to wyglądać to nie ma sensu:(

Dom wydawał się odpowiedzialny. Wydawało się,że chcą pomóc Bojce, ale rzeczywiście do tej pory nie zrobili niczego z zaleceń behawiorystki :(

Ja też uważam,że sunia nie powinna tam zostawać, sytuacja nie jest komfortowa ani dla niej ani dla domowników. Nie wyobrażam sobie, jak można krzyczeć na i tak już przerażoną psinę :(

Nie chciałabym jej wieźć z powrotem taki kawał drogi do Murki, szukam jakiegoś hoteliku bliżej Śląska. Może ktoś mi podpowie coś w tej kwestii ?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.12.2017 o 22:17, ala123 napisał:

Bojka wraca z adopcji :(

Jestem w stałym kontakcie telefonicznym z ds suni, dzisiaj też rozmawiałam dwukrotnie i wychodzi na to,że ludzie nie poradzą sobie z nią...

W piątek była tam behawiorystka, (za którą zapłaciłam ja, nie ds! ), ludzie wysłuchali jej, ale do tej pory nie zastosowali żadnego z zaleceń, widocznie aż tak bardzo im nie zależy. Bojka jedynie w towarzystwie ojca czuje się pewnie, dziewczyny i jej matki boi się. Chodzi z podwiniętym ogonkiem, płacze , wyje i zdarza jej się nabrudzić w domu :(  Za to wszystko jest karcona, co na pewno nie pomaga ...  Strasznie mi żal Bojki, ale chyba już nic nie da się tam zrobić :(

Faktycznie ludzie beznadziejni . Trzeba bidulkę szybko zabrać bo skrzywdzą ją jeszcze bardziej :(

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, potrzebuję kogoś do przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej dla Zorki w okolicy Skierniewic. Bardzo proszę o pomoc. Kobieta najpierw dzwoniła do Murki, potem dwukrotnie do mnie i chyba trzeba będzie sprawdzić ten dom. Pomimo tego,że nie ukrywamy jaki charakter ma Zorka, pani jednak nie odpuszcza. Nie wiem właściwie, co zrobić, bo jest tam 6 letnie dziecko, ale myślę,że dom trzeba sprawdzić, choćby np dla innej suczki.

Link to comment
Share on other sites

53 minuty temu, ala123 napisał:

Dziewczyny, potrzebuję kogoś do przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej dla Zorki w okolicy Skierniewic. Bardzo proszę o pomoc. Kobieta najpierw dzwoniła do Murki, potem dwukrotnie do mnie i chyba trzeba będzie sprawdzić ten dom. Pomimo tego,że nie ukrywamy jaki charakter ma Zorka, pani jednak nie odpuszcza. Nie wiem właściwie, co zrobić, bo jest tam 6 letnie dziecko, ale myślę,że dom trzeba sprawdzić, choćby np dla innej suczki.

Ja jestem ze Skierniewic lecz niezmotoryzowana. Jeżeli nie będę mogła to poproszę nasza Fundacje Roka. Napisz jaki adres.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, bakusiowa napisał:

Ja jestem ze Skierniewic lecz niezmotoryzowana. Jeżeli nie będę mogła to poproszę nasza Fundacje Roka. Napisz jaki adres.

Dziękuję Ci kochana :)  Wysłałam na pw namiary. Podałam też swój nr tel. gdybyś miała jakieś pytania do mnie lub do Murki.

Link to comment
Share on other sites

Otrzymałam dzisiaj na maila ostateczne podsumowanie z przychodni w Izbicy. Od początku roku nic tam nie płaciłam, ale przyznam szczerze, nie zdawałam sobie sprawy,że aż tyle wyjdzie. Poprzednie, te odręczne posumowania dotyczyły kosztów w okresie 27.07 - 29.11.2017.( w tym Kozi i Belli). To dzisiejsze dotyczy całości, czyli wszystkich kotów od początku roku:

  1. Krówka 1 i Krówka 2: 22 dni x 2 koty = 44 dni x 7,00 = 308,00 zł

  2. Kicia z robakami w płucach: 24 dni x 7,00 = 168,00 + 60,00 (Bad. Hist.-pat.) = 228,00 zł

  3. Kizia: 112 dni x7,00 = 784,00 + 482,00 (ostatnie rozliczenie z żółtej kartki) - 100,00 (wpłata Ola Praga z miau) = 1166,00

  4. Herman: 88 dni x 7,00 = 616,00 zł

  5. Czarnulka: 10 dni x 7,00 = 70,00 zł

  6. Rudolf: 10 dni x 7,00 = 70,00 zł

  7. Teoś: 28 dni x 7,00 = 196,00 zł

  8. Gigi: 29 dni x 7,00 = 203,00 zł

  9. Bura od P. Jaślikowej: 11 dni x 7,00 = 77,00 zł

  10. Bella: 86 dni (02.05. – 27.07.): 86 x 7,00 = 602,00 + 349,00 (od 27.07 do dnia adopcji) = 951zł - 800,00 (wpłata Gmina Radecznica) – 140,00 (wpłata od p. Fert w dn.04.12.2017) = 11,00 zł

  11. Lolek (zgodnie z odręcznym podsumowaniem na żółtej kartce) 120zł

 

Razem wychodzi 3065zł ! Wetka na szczęście nie oczekuje szybkiej spłaty, zdając sobie sprawę,że inaczej wyglądałoby bieżące rozliczanie się za poszczególne koty, a inaczej zapłata za kilkanaście miesięcy.


 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...