Jump to content
Dogomania

Lara, to co złe minęło - rozpoczyna nowe życie w nowym domu


Gabi79

Recommended Posts

Czekam z niecierpliwością na czasy w których każdy "patałach" który będzie źle traktował swoje zwierzę poniesie za to odpowiedzialnośc. Psiak ...kociak zostanie odebrany przez Policję lub Straż i przewieziony do wskazanego hoteliku za który słono zapłaci Pan "właściciel" do momentu dopóki nie znajdzie nowego domu. I niech się spełni !!! Oby jak najszybciej!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klementynkaa']ok, dobrze, że Ula ma miejsce, my (ND) tez jesteśmy z nią w kontakcie.
w drugim miejscu mi niestety odmówiono :(

piszczie zaraz jak będą wieści.[/QUOTE]

bardzo dziękuję za zaangażowanie i pomoc, jak tylko będą jakieś wieści zaraz napiszę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonamaj']Ale się denerwuję...[/QUOTE]

Ja też. Właśnie dzwoniłam do p. Danusi, ale nie odbiera.

Dlaczego ja nie potrafię w takich sytuacjach być spokojna, tylko tak strasznie wszystko przeżywam:angryy:

Ze Stefą była inna sytuacja, bo miałyśmy kilka dni na działanie, a tu pomoc potrzebna na wczoraj

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Jestem już...Biedactwo...Co za podli ludzie! Musimy ją uratować[/QUOTE]

[quote name='madziak25']Gabi jestem. Służę pomocą.
Będę mieć 5 stałej deklaracji. jeśli ktoś byłby chętny to i rzeczy na bazarek się znajdą - bo ja czasowo nie wyrobię.[/QUOTE]

Dzięki dziewczyny za przybycie!!!!

Magda, bardzo dziękuję za deklarację, wstępnie wpiszę w 1szy post.

Oby tylko nie było za późno

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']mogę dać 30zł stałej[/QUOTE]

Bardzo, bardzo dziękuję:Rose::Rose::Rose:

[quote name='madziak25']Tylko tyle mogę na razie zrobić:([/QUOTE]

Nie pisz, że tylko tyle, to bardzo wiele. Ziarnko do ziarnka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='teresaa118']Jak trza, to trza, powiedziala kaczka do kaczora. Oczywiscie, ze sprobujemy ratowac. W odpowiednim czasie doloze sie finansowo-stale.[/QUOTE]

Bardzo dziękuję!!!!!!!!

Dzwoniłam do p. Danusi.


Facet chce jej się pozbyć i to już, a jego żona chce Larę zatrzymać i twierdzi, że wszystko jest ok.

P. Danusia jeszcze jutro z nią porozmawia. Jeśli nie zgodzi się oddać Lary, to chyba nic nie poradzimy:-(

Edited by Gabi79
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Bardzo dziękuję!!!!!!!!

Dzwoniłam do p. Danusi.

Nie jest dobrze.

Państwo robią chyba sobie na złość przy pomocy psa.

Facet chce jej się pozbyć i to już, a jego żona chce Larę zatrzymać i twierdzi, że wszystko jest ok.

P. Danusi jeszcze jutro z nią porozmawia. Jeśli nie zgodzi się oddać Lary, to chyba nic nie poradzimy:-([/QUOTE]

Muszą się zrzec....no muszą!!!

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie. Może jednak jak będą robić kwasy dać znać do Straży Miejskiej lub na Policję, dodać, że pies jest bity, bo pewnie jest! Skoro sunia jadła własne odchody na balkonie to babsko sobie może gadać, że pies ma dobrze, a Straż powinna swoje zrobić!!!

Edited by Marycha35
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...