Jump to content
Dogomania

Za stare na miłość??? Staruszki ze Schroniska w Dalabuszkach czekają na cud!


Recommended Posts

  • Replies 885
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Sarunia-Niunia']Śliczny banerek Basiu:)
Niestety, teraz przy tych ograniczeniach znaków, kiepsko z umieszczeniem czegokolwiek....
Jak będziesz jutro u Maxia Basiu, wyprzytulaj dziewczynki:)[/QUOTE]

Bardzo dziękuję! :) Banerek to dzieło przekochanej cioteczki fochu. :loveu:
Wszystkich wyściskam! :) Maxia, dziewczynki, Figusia i jeszcze Lalunię z wątku, którego banerek znajduje się w moim podpisie i na który kochana Saruniu również serdecznie Cię zapraszam. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basieńka1997']Bardzo dziękuję! :) Banerek to dzieło przekochanej cioteczki fochu. :loveu:
Wszystkich wyściskam! :) Maxia, dziewczynki, Figusia i jeszcze [COLOR=#800080][B]Lalunię z wątku, którego banerek znajduje się w moim podpisie i na który kochana Saruniu również serdecznie Cię zapraszam. :)[/B][/COLOR][/QUOTE]
No to lecę do Laluni... nie wiedziałam o Niej, a tak szczerze, to aż się boję wchodzić na nowe wątki, czasami nie mam sił na nowe nieszczęścia...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sarunia-Niunia']No to lecę do Laluni... nie wiedziałam o Niej, a tak szczerze, to aż się boję wchodzić na nowe wątki, czasami nie mam sił na nowe nieszczęścia...[/QUOTE]

Ja mam tak samo.. :( Coraz więcej zaproszeń na nowe wątki i coraz więcej tych psich nieszczęść.. :(

Link to comment
Share on other sites

U mnie też podobnie ..:-( dobrze ,że trafiłam do suniek.. bo myślałam ,że to ze mną coś nie jest tak.. że to ja jestem.. jakaś słaba , czy za miękka.. wczoraj.. ehh lepiej nie.. dzisiaj już myślę ,że trzeba się zmierzyć z tym całym nieszczęściem.. przecież jak nie My.. to kto ???
no to działamy.. Lena, Kulka ,Lilka czekają :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anica']U mnie też podobnie ..:-( dobrze ,że trafiłam do suniek.. bo myślałam ,że to ze mną coś nie jest tak.. że to ja jestem.. jakaś słaba , czy za miękka.. wczoraj.. ehh lepiej nie.. dzisiaj już myślę ,że trzeba się zmierzyć z tym całym nieszczęściem.. przecież jak nie My.. to kto ???
no to działamy.. Lena, Kulka ,Lilka czekają :)[/QUOTE]

No właśnie! Jeśli nie My to już chyba nikt im nie pomoże.. :(

Link to comment
Share on other sites

" nie wpadły w oko " dzisiaj... ale może jutro...
chętnie umieściłabym banerek dziewczynek .obok Jasieńki - czy mogę mieć teraz dwa ?:hmmmm:
jeśli ktoś wie jak to zrobić to proszę o pomoc :oops:

Edited by anica
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sarunia-Niunia']I widzę, że u dziewczynek też (podobnie, jak u Maxia i Laluni) żadnych nowych, dobrych wieści....
Wniosek z tego taki, że i One nikomu "nie wpadły w oko" w dniu otwartym.... Ech....[/QUOTE]


Pozostaje nam tylko cierpliwie czekać.. :( Może w końcu ktoś staruszki wypatrzy. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anica']" nie wpadły w oko " dzisiaj... ale może jutro...
chętnie umieściłabym banerek dziewczynek .obok Jasieńki - czy mogę mieć teraz dwa ?:hmmmm:
jeśli ktoś wie jak to zrobić to proszę o pomoc :oops:[/QUOTE]

Ja w miarę się orientuję we wstawianiu banerków. :) Jeszcze dzisiaj postaram Ci się przesłać dokładny opis tego, co trzeba zrobić. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunia2000']Odwiedzam sunieczki:) Nie traćcie nadziei! Z naszego schroniska ostatnio w przeciągu 2 dni zostało adoptowanych dwóch długosiedzących staruszków, w tym jeden niepełnosprawny - i do dziewczyn uśmiechnie się szczęście!!![/QUOTE]

Obyś miała rację! :) Trzeba mocno trzymać za nie kciuki! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Jestem na zaproszenie.Kochane mordki.
Trzeba do kogoś uderzyć kto robi ogłoszenia i ogłaszać sunie.
Ja nie umiem robić ogłoszeń.Jedynie wykupuję na bazarkach,jednak teraz nie dam rady bo już wykupiłam 3 bidom.[/QUOTE]

Dzięki, że jesteś! :) Też myślałam już nad ogłoszeniami, ale jak na razie całkowicie nie mam na to czasu.. Koniec roku szkolnego, ciągle mam jakieś sprawdziany.. :( całe dnie siedzę po uszy w książkach. :) Ale jak tylko znajdę chwilkę wolnego czasu od razu się za nie zabiorę. :) Myślałam też nad tym aby wykombinować dla każdej suni osobny opis i zrobić dodatkowe ogłoszenia. :) Może akurat się uda! :) Znacie może jakąś ciocie piszącą świetne teksty? Ja niestety nie jestem w tym najlepsza.. No i jeszcze dochodzi ten brak czasu.. :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...