Jump to content
Dogomania

Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((


Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bric-a-brac']Dzięki za odwiedziny, dziewczyny : )

Noemi, zrobisz suni plakacik czarno-biały? Przy okazji porozwieszałabym i jej tu u siebie.[/QUOTE]

Jasne, że zrobię, zaraz się biorę.
Ciotki jak chcecie ode mnie coś na cito, to piszcie pw, bo ja czasem nie nadażam przez wszystkie wątki się przedżeć i może coś mi umknąć.
Ale wtedy uczciwie piszę, na kiedy dam radę zrobić.

Link to comment
Share on other sites

Noemi, kontakt można na p.Jolę i na paulę, bo rozmawiałyśmy, że nie ma problemu. A ja i tak gdzieś tam powieszę u siebie, mimo, że nijak się do wizyt ewentualnych przydam ;)

Dziękuję za wizyty! Roślinne okłady jasne, szałwia, coś tam kojarzę, że chyba okłady z kapusty są dobre, babka lekarska...

Link to comment
Share on other sites

Wstawiam do zatwierdzenia tekst na plakat:

[I][SIZE=3][FONT=Calibri]SZUKAM DOMU!!![/FONT][/SIZE][/I]
[I][FONT=Calibri][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/I]
[I][SIZE=3][FONT=Calibri]Mój właściciel mnie wyrzucił. [/FONT][/SIZE][/I]
[I][SIZE=3][FONT=Calibri]Ale to nie było najgorsze. [/FONT][/SIZE][/I]
[I][SIZE=3][FONT=Calibri]Pozbawił mnie także moich dzieci.[/FONT][/SIZE][/I]
[I][SIZE=3][FONT=Calibri]Biegałam po wsi w poszukiwaniu szczeniaków, [/FONT][/SIZE][/I]
[I][SIZE=3][FONT=Calibri]gdy nagle zjawiła się dobra dusza i mnie przytuliła.[/FONT][/SIZE][/I]
[I][SIZE=3][FONT=Calibri]Zabrała mnie do weterynarza, bo miałam gorączkę [/FONT][/SIZE][/I]
[I][SIZE=3][FONT=Calibri]i bardzo opuchnięte, pełne mleka cycuszki.[/FONT][/SIZE][/I]
[I][SIZE=3][FONT=Calibri]Tam dostałam antybiotyk i leki zatrzymujące laktację. [/FONT][/SIZE][/I]
[I][SIZE=3][FONT=Calibri]Pani. która mnie zabrała z tego okropnego miejsca, [/FONT][/SIZE][/I]
[I][SIZE=3][FONT=Calibri]nie mogła mnie przygarnąć, więc zawiozła mnie [/FONT][/SIZE][/I]
[I][SIZE=3][FONT=Calibri]do innej Pani, gdzie jestem tymczasowo.[/FONT][/SIZE][/I]
[I][SIZE=3][FONT=Calibri]U tej Pani jest fajnie, ale ona nie może mnie [/FONT][/SIZE][/I]
[I][SIZE=3][FONT=Calibri]zatrzymać, bo też ma dużo piesków.[/FONT][/SIZE][/I]
[I][SIZE=3][FONT=Calibri]Bardzo kocham ludzi tych dużych i małych, [/FONT][/SIZE][/I]
[I][SIZE=3][FONT=Calibri]jestem grzeczna, umiem chodzić na smyczy, [/FONT][/SIZE][/I]
[I][SIZE=3][FONT=Calibri]zachowuję czystość w domu, i lubię spać na kanapie. [/FONT][/SIZE][/I]
[I][SIZE=3][FONT=Calibri]Jeżeli chcesz mieć wiernego przyjaciela na zawsze[/FONT][/SIZE][/I]
[I][SIZE=3][FONT=Calibri] skontaktuj się z moimi wybawicielkami.[/FONT][/SIZE][/I]
[I][FONT=Calibri][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/I]
[I][SIZE=3][FONT=Calibri]SAMBA[/FONT][/SIZE][/I]
[I][FONT=Calibri][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/I]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Warunkiem adopcji jest zgoda na wizyty[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]przed i po adopcyjne, oraz podpisanie umowy[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]adopcyjnej (to nic strasznego).[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Nie wydamy Samby na łańcuch ani do kojca.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Nowy opiekun musi wyrazić zgodę na sterylizację.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: [/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma]Jola 501[/FONT][COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma][B] 980 665[/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma] [/FONT][/COLOR]
[FONT=Tahoma]Paula 790 369 926[/FONT][COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma][/FONT][/COLOR]
[FONT=Tahoma][B][email protected][/B][/FONT][FONT=Tahoma] [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bric-a-brac']Z tego co Paula mówiła, jest ok, cycuchy powoli stają się opanowane, trochę się jeszcze trzeba nagimnastykować z drogami rodnymi (jak coś pokręciłam, to paula sprostuje).

Cały czas czekam na pierwszy post, w końcu moderatorzy też mają weekend;)

[B]Olu :evil_lol: Mam nadzieję, że dasz się wykorzystać do bazarku cegiełkowego? :cool3: W zasadzie, to retorycznie pytam ;)[/B][/QUOTE]


a pomysł macie ?

Link to comment
Share on other sites

Noemi, za przeredagowanie wezmę się koło 13tej, teraz przelotem jestem

Asior, ona podobno nie chce wejść do budy, musiała mieszkać w domu, więc to dla niej byłoby stresujące, gdyby trafiła do kojca. Pcha się na łóżko, do ludzi...

Olu, musimy jakiś fajny pomysł obmyślić, póki co mam pustkę w głowie.

Dzięki wszystkim za odwiedziny!

edit:

Krócej już się chyba nie da.

[I][FONT=Calibri]SZUKAM DOMU!!![/FONT][/I]

[I][FONT=Calibri]Wyrzucono mnie. Nie wiem gdzie są moje dzieci.[/FONT][/I]
[I][FONT=Calibri]Biegałam po wsi w poszukiwaniu szczeniaków,[/FONT][/I]
[I][FONT=Calibri]z gorączką, opuchniętymi cycuszkami.[/FONT][/I]
[I][FONT=Calibri]Nagle dobra dusza zabrała mnie do weterynarza,[/FONT][/I]
[I][FONT=Calibri]dostałam antybiotyk i leki zatrzymujące laktację. [/FONT][/I]
[I][FONT=Calibri]Ale jestem tu tylko tymczasowo![/FONT][/I]
[I][FONT=Calibri]Bardzo kocham ludzi tych dużych i małych, [/FONT][/I]
[I][FONT=Calibri]jestem ufna, grzeczna, umiem chodzić na smyczy, [/FONT][/I]
[I][FONT=Calibri]zachowuję czystość w domu, i lubię spać na kanapie. [/FONT][/I]
[I][FONT=Calibri]Jeżeli chcesz mieć wiernego przyjaciela na zawsze[/FONT][/I]
[I][FONT=Calibri]skontaktuj się z moimi wybawicielkami.[/FONT][/I]

[I][FONT=Calibri]SAMBA[/FONT][/I]

[FONT=Calibri]Warunkiem adopcji jest zgoda na wizyty[/FONT]
[FONT=Calibri]przed i po adopcyjne, oraz podpisanie umowy[/FONT]
[FONT=Calibri]adopcyjnej (to nic strasznego).[/FONT]
[FONT=Calibri]Nie wydamy Samby na łańcuch ani do kojca.[/FONT]
[FONT=Calibri]Przed adopcją sunia będzie wysterylizowana.[/FONT]

[FONT=Calibri]KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: [/FONT]
[FONT=Tahoma]Jola 501[COLOR=#3E3E3E]980 665[/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma]Paula 790 369 926[/FONT]
[B][FONT=Tahoma][email protected]


Paula, p.Joli, ile ona może mieć lat? Warto dodać do ogłoszenia.
[/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

ona ma około dwa lata. Czy na podwórku by mogła być? Teoretycznie niby tak, ale w praktyce bardzo wątpię, ona charakterem bardzo mi mojego Theriona przypomina, bardzo, wręcz czasem namolnie pcha się do ludzi, musi mieć ciągły z nimi kontakt. Sama w domu potrafi grzecznie siedzieć, nie niszczy, nie wyje, czasem tylko z parapetu coś zżuci bo w okno lubi zaglądać. Szczerze mówiąc ja bym wolała nawet do bloku, żeby trafiła jak do kojca.

Link to comment
Share on other sites

[B]Allu, Witusiowa[/B], dziękuję, wpłaty na Sambę dodałam do drugiego postu.

[SIZE=1]Wpłatę na www rozliczę na wątku przytuliska, bo już chyba mam wszystkie deklaracje na koncie.[/SIZE]

[B]Olu[/B], mam bardzo skromny pomysł (choć lepszy niż zwykłe cegiełkowe), ale to na dniach napiszę na PW.

[B]Paula[/B], wrzuć mi proszę swój nr konta na PW, żebym już miała.
[SIZE=4][COLOR=blue]
Gdyby ktoś tu zaglądał, prosimy... jest jedna deklaracja stała... Zlitujcie się, chociaż jednorazowo.[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Noemi, Ty i tak pomagasz na tylu wątkach, że nawet pewnie na połowie z nich nie byłam... Dzięki! A ten dłuższy tekst przyda się na ogłoszenia. Zastanawiam się czy już ogłaszać czy poczekać chwilę aż zdrowotnie te cycuchy będą już ok? Jak myślicie? Poza tym jestem za tym, by sterylkę zrobić gdy tylko to będzie możliwe, zwłaszcza, że sucz ma świetną domową opiekę. Paula zorientuj się proszę jaki to koszt u Twojego weta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolam']Poproszę o numer konta na Pw, jednorazowo coś przeleję.
Czy mogę zrobić jej ogłoszenia na stronach typu morusek.pl ? jestem tu nowa i dlatego pytam. jeżeli mogę zamieścić jej ogłoszenia to zrobię to pojutrze.[/QUOTE]
Za chwilkę wyślę PW, bardzo dziękuję! Deklarowiczów niewiele, każdy grosz się przyda.
Ogłaszanie byłoby dużą pomocą, zdjęcia sunia ma, opis ten, który Noemi zrobiła, kontakt w pierwszym poście. Dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolam']Poproszę o numer konta na Pw, jednorazowo coś przeleję.
Czy mogę zrobić jej ogłoszenia na stronach typu morusek.pl ? jestem tu nowa i dlatego pytam. jeżeli mogę zamieścić jej ogłoszenia to zrobię to pojutrze.[/QUOTE]

Jolam, a Ciebie kto wyczarował? Tak się cieszę, że Ktoś tak fajny dołączył do nas!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alla Chrzanowska']Jolam, a Ciebie kto wyczarował? Tak się cieszę, że Ktoś tak fajny dołączył do nas!!![/QUOTE]

zaczarował mnie pewien czarujący labrador, którego adoptowałam w tamtym roku :-)
cieszę się, że mogę być w towarzystwie takich super osób jak Wy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...