Jump to content
Dogomania

Przerażona ONka wróciła szczęśliwie do domu :):):)


DONnka

Recommended Posts

Ale tu "grobowa" cisza :shake:
Podnoszę Fantę i ściskam mocno :loveu:

Rozmawiałam z kilkoma osobami na temat "ściepki" chociaż na sterylkę, ale teraz wakacje i każdy liczy się z groszem. Będę dalej drążyć :evil_lol:

[B]Ciotki drogie[/B] rozsyłajcie przynajmniej wątek, bo coś kicha tu straszna nam się robi :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kasiek.']Nie znam ,ale jak bede wiedziała gdzie była znaleziona to można poszukac czy komus nie zaginęła[/QUOTE]

Sunia została znaleziona na Ursusie, ale podobno błąkała się od jakiegoś czasu, więc tak naprawdę nie wiadomo, skąd przyszła

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nastassia_2']śliczna... jeżeli właściciel kiedykolwiek zarejestrował się w ZK można ustalić jego dane znając numer tatoo...[/QUOTE]

Po tatuażu ciotki dotarły jedynie do hodowcy, który jednak nie poczuwa się do odpowiedzialności za wyhodowanego u siebie psa:shake:
Nie prowadzi nawet bazy danych właścicieli
Tak więc obiecujący trop okazał się ślepy :-(

Link to comment
Share on other sites

Napisałam do cioteczki fochu z prośbą o banerek. Mam nadzieję, ze tu do nas zawita :lol:
[B]Zapraszam wszystkie ciotki do oglądania nowych zdjęć suni[/B] (jest już 60:-o) [url]http://www.fotosik.pl/u/jamor/album/920632[/url]

Jaka ona piękna :lol:
Mnie podobają się najbardziej te w kąpieli z Jamorem:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/212091-Pom%C3%B3%C5%BC-porzuconej-i-przera%C5%BConej-ONce-znowu-zaufa%C4%87-cz%C5%82owiekowi"][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/5820/beznazwy1au.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/212091-Pom%C3%B3%C5%BC-porzuconej-i-przera%C5%BConej-ONce-znowu-zaufa%C4%87-cz%C5%82owiekowi"][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/3328/fantag.jpg[/IMG][/URL]

banerki proszę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rencia42']Czy Fanta nie ma żadnych deklaracji ani ogłoszeń.[/QUOTE]

Fanta ma wątki na owczarek.pl i owczarki.eu . Zainteresowanie niby jest. W sumie odnotowano już ponad 100 wejść. Niestety bez odzewu. Jak dotąd nie mamy żadnych deklaracji :shake: :-(
Na stronie OwP lada moment będzie miała ogłoszenie w dziale do adopcji. Czekamy aż będzie gotowa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rencia42']Ale hotel i sterylke i tak trzeba opłacić,kiepsko.[/QUOTE]

Ano kiepsko :(
Gdyby nie to, że zadeklarowałam się już wcześniej dla kilku psiaków, to sama bym dała dobry przykład. Jestem już pod kreską a od przyszłego miesiąca obetną mi nadgodziny i zostanę na gołej pensji :-(
A Ty widzę, też jesteś taki "nocny Marek" jak ja;)

Link to comment
Share on other sites

Witam! Jakie ew. byłyby warunki adopcji Fanty? Z Delkowych pieniędzy wciąż mamy jeszcze (mamy - tzn. Delik i ja - na tej tylko zasadzie, ze ja przechowuję Jego kaskę :D - a to Dela jest kaska - 210 Euro). Sponsoring sterylki Fanty przez Dela (On ma juz jajka uciachane) byłby więc możliwy. Ale kwestia pielęgnacji Fanciuni po operacji.... Gdzie? dalej u Jamora? Najlepszy byłby zaangażowany w pełni DT - a jeszcze lepiej już zadeklarowany i zdecydowany na pelna adopcję DS.
Delek i Fanta u nas razem..... marzenie? Realne?
Na chwilę obecną status prawny Fanty wydaje się być niepewny.... Wlaściciel w każdej chwili może się o Nią upomnieć.....
A w przypadku wykonania sterylki - może nawet pozwać o nieuprawnione okaleczenie Suni + zwrot potencjalnych zysków, które mogłyby mu wpłynąć z reprodukcji hodowlanej..... Z drugiej strony - jezeliby się odnalazł - mozna go obciążyć kosztami hotelowania zaginionej Suni u Jamora.....
Trzeba wszystko na spokojnie przemyśleć.....
Tak jak bardzo mam doświadczenie z ON-kami - tak nie mam znajomosci przepisów prawa w tym zakresie.... Szkoda....
Wydaje mi się, że zanim Sunia będzie oficjalnie ready przeznaczona do adopcji (no i oczywiście uprzedniej sterylki - co chyba jest warunkiem adopcji?) - Jej status prawny musi być jasny i wyraźnie określony - a ewentualne roszczenia Jej poprzedniego właściciela muszą być - z punktu widzenia Kodeksu Cywilnego - już ŻADNE !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beka']Ty chcesz jej dac ds? czy dt??[/QUOTE]
Docelowo chciałbym DS. Pytanie tylko - jak by się z Delkiem dogadała a On z Nią? Delek jest "Wilczurkiem specjalnej troski" - choćby ze względu na kwestie pooperacyjne, rehabilitacyjne, specjalne żywienie etc. - nie chcę żadnego z nich ani faworyzować ani pomijać ..... jednak przez jakiś czas na pewno Delo musi być szczególnie traktowany..... Nie zrozum mnie źle, proszę.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...