Jump to content
Dogomania

Gamonius pospolitus i kotus bezmózgus do potęgi drugiej :D


Ty$ka

Recommended Posts

[quote name='maryg22']To se bij...na mnie to już nie działa :lol:
W takim razie mówiłaś o nas obu ;)
Nie znam Kasi, ale jestem w stanie uwierzyć, że jest dojrzalsza od Twojej jak i mojej klasy :evil_lol:[/QUOTE]
Pffff.... przez Ciebie jeszcze trafię do więzienia (przez poważny napad na maryg :diabloti:) - choć i tak mam trafić, więc dla mnie już to praktycznie bez różnicy. Najwyżej będę miała dłuższy wyrok do odsiedzenia :D
Przestań, bo będę bić i to mocno :mad:
Hihi to dobrze, że mi wierzysz :evil_lol: A nasz rocznik jest mocno poj...... :evil_lol:

[quote name='rashelek']A ja dziś milczę przecież :eviltong: :evil_lol:[/QUOTE]
Cicho cicho... Oczywiście, ale kara zespołowa jest :evil_lol:

[quote name='maryg22']Nie no... Morus przecież jest niewinny ;-)
Jak to zdjęć nie będzie?! :crazyeye:
Już ras wyprosiłam fotki, to może i teraz się uda... a jak jutro napiszemy mniej niż 2 strony to będą? :evil_lol:

A faktycznie...coś za spokojnie tu było:evil_lol:[/QUOTE]

Upiekło Ci się :eviltong:
Hihi, drugiej szansy nie dostaniesz :diabloti: Skończyło się. :P Nie będzie zdjęć w ogóle no :P
Spokojnie? :razz:

[quote name='understandme']Ale tu nagadane ;-)
[URL]http://img269.imageshack.us/img269/6706/p1080928i.jpg[/URL] jaki usmiechnięty od ucha do ucha :smile:[/QUOTE]
Tak to już jest, gdy gaduły zbiorą się w jednym miejscu :roll:
:loveu: Wymyślił sobie taką zabawę, że robi rozbieg i przy samej wodzie robi tył-zwrot :eviltong:

[quote name='Talucha']nie nadążam :shake:[/QUOTE]
Ja też :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rashelek']Hahaha no dzięki Ale jutro dopiero nadrobię gadaninę, bo idę spać. Mam na jutro wielki plan iść z psem na rower, także musze się przygotować psychicznie. A jak się uda, to się pozabijamy nawzajem i będziecie mieć mniej do nadrabiania [/QUOTE]
A jednak się nie zabiłaś, a niech to :diabloti:

[quote name='Mada95']A co do upału to my CODZIENNIE chodzimy na plażę , na spacery bierzemy wodę z lodówki i ja i Lejdi jemy Lody

Więc jako tako moje psisko upały znosi [/QUOTE]
Podeślij mi skrawek plaży z morzem :cool3:

[quote name='whiteterrier']Oj ja gadałam mało
Wszyscy kurcze coś robią a mi się nie chce
Jak będzie mi się chciało to jutro rozstawię mój zgrabny tor, składający się z 3 hopek i huśtawki
Ale slalom i tunel tuż, tuż ^^
O mój też pożera lody
Ale jakiegoś jeziora czy coś to blisko nie mamy ;/
Za to do Międzyzdroji tylko 120 km ! [/QUOTE]
To jest dla Ciebie mało? :mad: :shake:
Leń zatracony jesteś :evil_lol:
My też blisko bajora nie mamy :P ale co tam :P

[quote name='Patik']Zdjęcia mają być i koniec bo jak nie to naślemy kogoś na Ciebie

A u nas chłodno :P:P[/QUOTE]
Pfff, zbrodniarz niczego się nie boi, więc swoje zastraszenia możesz wiesz gdzie wsadzić :evil_lol:

U nas duszno :P

[quote name='rashelek']Przeżyłam, będe was dalej dręczyć [/QUOTE]
No niestety no :roll:

[quote name=':: FiGa ::']TTo juz jes super skoro sie nie boi wody! Marcelasty mimo to omija kaluze i wszystko co mokre, tylko do jeziora wchodzi

Podszlifuj ja, jak sie wciagnie w temat to jeszcze Cie kiedys zadziwi


Przyjedz do mnie i uloz mi rodzinke Bo moje psy nie sa niedobre, to rodzina je zgarsza U mnie zadne krzyki nie pomagaja... moze jestem malo straszna
Ale u mnie jest tak jak u Ciebie - jak jemy wszyscy obiad to psy nawet na mnie nie spojrza. Siedza przy mamusce. A ona do mnie co chwile z pretensja "wez te psy!!". Alez mamo, one robia tylko o, czego ich tak skruplatnie nauczylas


Jak to... przeciez bylam grzeczna [/QUOTE]

To nie jest tak, że się nie boi... no, ale ciekawość myślę, że w końcu zwycięży hehe :P

Dawno już się za nią wzięłam (jak to brzmi :cool3:), wszystkie podesłane książki zna praktycznie na pamięć :P Naprawdę mnie nie raz już zadziwiła :P

Hehe, z tymże ja mam na swoją metodę, dopasowanej konkretnie do niej :evil_lol:. Na Twoją może nie zadziałać :P

Trudno, jeszcze będziecie mieć dość zdjęć :eviltong:


[quote name='whiteterrier']Zazdroszczę [/QUOTE]
;)

Link to comment
Share on other sites

No mało,mało gdybym tak serio chciałabym całkiem zdemoralizować wasze życie to bym, się rozpisała, ze strony by zabrakło :diabloti:
Ciekawe czy ktoś kiedyś tak zrobił... :cool3:
No dla mnie ratunku już z tym lenistwem nie ma, chyba tak już będę mieć do końca życia XD
Podchodzę do termometru a tam 35 stopni w cieniu ! :-o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='whiteterrier']No mało,mało gdybym tak serio chciałabym całkiem zdemoralizować wasze życie to bym, się rozpisała, ze strony by zabrakło :diabloti:
Ciekawe czy ktoś kiedyś tak zrobił... :cool3:
No dla mnie ratunku już z tym lenistwem nie ma, chyba tak już będę mieć do końca życia XD
Podchodzę do termometru a tam 35 stopni w cieniu ! :-o[/QUOTE]
Ja tak kiedyś sie rozgadałam :D Ale to nie na dogo akurat :P A przynajmniej nie na naszym wątku.
To źle, trzeba wziąć swojego lenia za rogi hehe :P
No nieźle, u nas też gdzieś tak, no a miałam dzisiaj z piesem pobiegać, eh :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Ja tak kiedyś sie rozgadałam :D Ale to nie na dogo akurat :P A przynajmniej nie na naszym wątku.
To źle, trzeba wziąć swojego lenia za rogi hehe :P
No nieźle, u nas też gdzieś tak, no a miałam dzisiaj z piesem pobiegać, eh :([/QUOTE]


Czyli jednak można :D jak będzie mi się kiedyś chciało to spróbuję,ale zaśmiecę swój wątek XD
Biorę, biorę i tańczyć zaczęłam xd Znaczy to bardziej taki fitness-taniec, ale zawsze coś :D
No a ja miałam upiec ciasteczka.. Ale nie wiem które. Smakołyki schodzą w tempie ekspresowym.
A tor rozłożę dopiero koło 20-21... Bo wtedy dopiero chłodno :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Ciekawe kto bedzie mial dosc :diabloti:[/QUOTE]
Mam się bać? :diabloti:

[quote name='Patik']A u nas 15 :P:P[/QUOTE]
Eh, Ty niedobra... mogę Ci dać trochę ciepełka :razz:

[quote name='whiteterrier']Czyli jednak można :-D jak będzie mi się kiedyś chciało to spróbuję,ale zaśmiecę swój wątek XD
Biorę, biorę i tańczyć zaczęłam xd Znaczy to bardziej taki fitness-taniec, ale zawsze coś :-D
No a ja miałam upiec ciasteczka.. Ale nie wiem które. Smakołyki schodzą w tempie ekspresowym.
A tor rozłożę dopiero koło 20-21... Bo wtedy dopiero chłodno :shake:[/QUOTE]
Będzie ciężko z tym :p
Sama tańczysz czy gdzieś chodzisz na zajęcia?
Upiecz te, które smakują A.
My niestety po 20 biegać po lasach nie będziemy, bo się trochę boję nocnego spotkania z maciorami i małymi dzikami :roll:;)

Link to comment
Share on other sites

Krakowiacy, rozglądajcie się...

W sobotę [B]21.07[/B] z posesji w miejscowości [B]Brzoskwinia[/B] pod Krakowem, około południa uciekły [B]dwa psy rasy Siberian Husky[/B].
Psy (samce) są w wieku 15 miesięcy posiadają komplet szczepień, są zatatuowane w lewym uchu.

1/ Pies srebrno-biały - [B]BORYS[/B], brązowo-oki, posiada tatuaż
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ABw55cgOkRE/UBA_JEMrQGI/AAAAAAAACFU/E_MUin-G2Vg/s512/Borys.JPG[/IMG]

2/ Pies czarno-biały - [B]KRECIK[/B], brązowo-oki, posiada tatuaż (jest teraz w okresie wylinki)
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-W0q9WrlwCTI/UBA_HlB2bcI/AAAAAAAACFI/btUrz2FZ9yg/s512/Kret%20001.jpg[/IMG]

Psy nie miały obroży. Reagują na swoje imiona.

Gdyby psy się gdziekolwiek pojawiły bardzo proszę o kontakt.

[B]Gabriela Frejda - telefon 503-839-668[/B]




Kurde.... boję się, że to jest kradzież :(
Jeśli znacie kogoś z okolic Krakowa proszę o poinformowanie ich o chłopakach. Bardzo proszę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka'] Będzie ciężko z tym :p
Sama tańczysz czy gdzieś chodzisz na zajęcia?
Upiecz te, które smakują A.
My niestety po 20 biegać po lasach nie będziemy, bo się trochę boję nocnego spotkania z maciorami i małymi dzikami :roll:;)[/QUOTE]

Chodzę na zajęcia, ale mam sobie płytę dvd i w domu też sobie hopsam :D
Własnie myślałam nad pasztetowymi, a że rodzice mają sklep mięsny więc idę przed dom i biorą co chce :D
Ja bym się bardziej bała zabójców psychopatów.. Albo duchów o.O
Za dużo historii nadprzyrodzonych się chyba naczytałam XD

Link to comment
Share on other sites

[quote name='whiteterrier']Chodzę na zajęcia, ale mam sobie płytę dvd i w domu też sobie hopsam :D
Własnie myślałam nad pasztetowymi, a że rodzice mają sklep mięsny więc idę przed dom i biorą co chce :D
Ja bym się bardziej bała zabójców psychopatów.. Albo duchów o.O
Za dużo historii nadprzyrodzonych się chyba naczytałam XD[/QUOTE]

Aaaaa.... takie buty :)
Hehe, Amoor musi mieć raj z Twoimi rodzicami :P
Duchów? :lol: Psychopatów też, też :P
Haha, i kryminałów pewnie, co? :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ptysiak']Trzy strony czytania :mad: U mnie tyle nie było na bank :evil_lol:
I u mnie zdjęcia były a tu nic... :(

Mam nadzieję, że te psiaki się odnajdą...[/QUOTE]
To ciekaw dlaczego miałam do czytania aż 6 stron?:icon_roc:
Jak nic, jak nic. Są niedzielne. A Wy tylko te zdjęcia i zdjęcia :watpliwy:

Oj oby, oby...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']
Duchów? :lol: Psychopatów też, też :P
[/QUOTE]

Ej, to boisz się mojego psa, on jest psychopatą :diabloti:
A z duchami się nie śmiej-ja się boję, tym bardziej, że idąc na pola mijamy stary cmentarz, który niby zlikwidowali-wykopali z 3 czy 4 groby, które były widoczne a ten cmentarz był ogromny. Teraz-uwaga-budują tam domy :loveu: Współczuję ludziom, którzy będą tam mieszkać. Ciekawa jestem czy oni w ogóle są świadomi, że tam był cmentarz... A właśnie z tym cmentarzem jest kilka historii, np. o pojawiającym się tam żołnierzu w nocy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']To ciekaw dlaczego miałam do czytania aż 6 stron?:icon_roc:
Jak nic, jak nic. Są niedzielne. A Wy tylko te zdjęcia i zdjęcia :watpliwy:

Oj oby, oby...[/QUOTE]
6 stron ? :crazyeye: To chyba nie do nas trafiłaś :evil_lol:
Niedziela to była daaaaaaaaaaaaaaawno temu :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Aaaaa.... takie buty :)
Hehe, Amoor musi mieć raj z Twoimi rodzicami :P
Duchów? :lol: Psychopatów też, też :P
Haha, i kryminałów pewnie, co? :D[/QUOTE]

No mega raj , chociaż mogę mu powiedzieć 'tato mięsa chudego dla Amoora proszę mi skręcić!'
I mam idealne mięsko na naszego BARFA :D
Nie no bardziej duchów bo z żywym bym se jakoś poradziła a z umarłym ?
Ciężko trochę :3
Hahah horrorów :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talucha']Ej, to boisz się mojego psa, on jest psychopatą :diabloti:
A z duchami się nie śmiej-ja się boję, tym bardziej, że idąc na pola mijamy stary cmentarz, który niby zlikwidowali-wykopali z 3 czy 4 groby, które były widoczne a ten cmentarz był ogromny. Teraz-uwaga-budują tam domy :loveu: Współczuję ludziom, którzy będą tam mieszkać. Ciekawa jestem czy oni w ogóle są świadomi, że tam był cmentarz... A właśnie z tym cmentarzem jest kilka historii, np. o pojawiającym się tam żołnierzu w nocy :)[/QUOTE]
Czepiasz się słówek :diabloti:
Oj tam... a ja mieszkam w domu co ma duszę. Jest stary i nieraz mam wrażenie, że ktoś jest oprócz mnie w tym budynku ;)
A duchy są świetne i tyle :)

[quote name='Ptysiak']6 stron ? :crazyeye: To chyba nie do nas trafiłaś :evil_lol:
Niedziela to była daaaaaaaaaaaaaaawno temu :diabloti:[/QUOTE]
Na pewno to tylko pomyłka :diabloti: Ale dziwnym trafem komentarz trafił do Ptysiakowej galerii :P
Dla mnie niedawno :P

[quote name='Talucha']Właśnie, jest czwartek :evil_lol:[/QUOTE]
A właśnie kara jeszcze trwa :loveu:

[quote name='Aleksandra95']ejj, powiem Tobie, że ja niedawno się dowiedziałam, że za moim domem aż po sam las był kiedyś cmentarz ;-) byłam w szoku na tę wieść-teraz po sam las są domy-ludzie jeszcze żyją:lol:[/QUOTE]
Nie taki diabeł straszny...? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talucha']Ej, to boisz się mojego psa, on jest psychopatą :diabloti:
A z duchami się nie śmiej-ja się boję, tym bardziej, że idąc na pola mijamy stary cmentarz, który niby zlikwidowali-wykopali z 3 czy 4 groby, które były widoczne a ten cmentarz był ogromny. Teraz-uwaga-budują tam domy :loveu: Współczuję ludziom, którzy będą tam mieszkać. Ciekawa jestem czy oni w ogóle są świadomi, że tam był cmentarz... A właśnie z tym cmentarzem jest kilka historii, np. o pojawiającym się tam żołnierzu w nocy :)[/QUOTE]

No ja ostatnio miałam ducha w łazience bo golary mi spadły znad lusterka i drzwi w łazience sie zamknąć nie chciały XD
Zresztą jak byłam mniejsza widziałam latające twarze na suficie.. Ale ja miałam zryta banie :D
Od nas na szczęście cmentarz daleko, ale mieszkam bliziutko kościoła a koło kościołów też kiedyś były cmentarze...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='whiteterrier']No mega raj , chociaż mogę mu powiedzieć 'tato mięsa chudego dla Amoora proszę mi skręcić!'
I mam idealne mięsko na naszego BARFA :D
Nie no bardziej duchów bo z żywym bym se jakoś poradziła a z umarłym ?
Ciężko trochę :3
Hahah horrorów :D[/QUOTE]
U nas nie jest tak łatwo ;) hehe
Nie zapominaj, że BARF to nie tylko mięso. :P
A z umarłym to se pogadasz i na siebie popatrzycie ;). Duch Ci krzywdy nie zrobi, a człowiek... cóż ;)
To przestań je oglądać, czytać :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='whiteterrier']No ja ostatnio miałam ducha w łazience bo golary mi spadły znad lusterka i drzwi w łazience sie zamknąć nie chciały XD
Zresztą jak byłam mniejsza widziałam latające twarze na suficie.. Ale ja miałam zryta banie :D
Od nas na szczęście cmentarz daleko, ale mieszkam bliziutko kościoła a koło kościołów też kiedyś były cmentarze...[/QUOTE]
e tam zryta bania, może zbyt bujna wyobraźnia? ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...