Jump to content
Dogomania

Gamonius pospolitus i kotus bezmózgus do potęgi drugiej :D


Ty$ka

Recommended Posts

No przypilnuj jej, bo niedobrze, jeśli teraz popadnie w skrajność otyłości ;) A niestety, psa upaść jest łatwo, ale odchudzić już nie. Wiem o tym z autopsji.
A jeśli chodzi o tą wode, to pamiętaj, że my też łamiemy prawo, także jak coś to postaramy się o wspólną celę :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ptysiak']Dobrze, że ma gdzie dołek wykopać :)
Ptysiek mi ledwo zipie w blokach...:shake:[/QUOTE]
Ma, ma i chętnie z tego korzysta :D
Oj, w blokach w upał to faktycznie masakra jest.

[quote name='rashelek']No przypilnuj jej, bo niedobrze, jeśli teraz popadnie w skrajność otyłości ;-) A niestety, psa upaść jest łatwo, ale odchudzić już nie. Wiem o tym z autopsji.
A jeśli chodzi o tą wode, to pamiętaj, że my też łamiemy prawo, także jak coś to postaramy się o wspólną celę :diabloti:[/QUOTE]
Bez przesady, ona otyła nie jest ;). Widziałam dzisiaj, sprawdzałam, macałam i obadałam :diabloti: Może ma tłuszczyk tu i ówdzie, ale to szybko spali, bo teraz znów męczę Kasię mordującymi spacerami :eviltong: Kropka przede wszystkim się napakowana porządnie, gdyż gimnastykuje się naprawdę dużo ;).

Hihi, szczerze powiem, że kiedy zastanawiałam się czy łamać prawo to jednym z wielu argumentów ZA byłyście właśnie Wy ("rashelek łamie prawo dla Miki, to co? Ja mam być gorsza?" :razz:) - także jak coś to oczywiście, że wspólna cela :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rashelek']Wiem wiem, tylko mówię - to szybko idzie potem. Także nie pozwól jej za bardzo przytyć już :D
Muahaha rashelek mhrok i zuo :vamp: Dodadzą mi do zarzutów jeszcze podjudzanie do przestępstw. Ale czego się dla potworów nie robi :loveu:[/QUOTE]
Wiem to po sobie :P :lol: Nie dopuszczę, naprawdę =)
Nigdy nie wątpiłam w Twoje zUo :P


[B]Kochani, szukam kogoś do wizyty w Bielanach (woj. małopolskie) dla... uwaga... Noi ;) Może więc znacie kogoś kto mógłby wizytę p/a przeprowadzić?[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rashelek']A jeśli chodzi o tą wode, to pamiętaj, że my też łamiemy prawo, także jak coś to postaramy się o wspólną celę :diabloti:[/QUOTE]
A dało by się załatwić taką trzyosobową? :evil_lol:

[quote name='Ty$ka']
[B]Kochani, szukam kogoś do wizyty w Bielanach (woj. małopolskie) dla... uwaga... Noi ;) Może więc znacie kogoś kto mógłby wizytę p/a przeprowadzić?[/B][/QUOTE]
Czyżby ciąg dalszy dobrych wiadomości? :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']
[B]Kochani, szukam kogoś do wizyty w Bielanach (woj. małopolskie) dla... uwaga... Noi ;) Może więc znacie kogoś kto mógłby wizytę p/a przeprowadzić?[/B][/QUOTE]

Może tutaj kogoś znajdziesz.
[URL]http://mapapomocy.dogomania.pl/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maryg22']A dało by się załatwić taką trzyosobową? :evil_lol:


Czyżby ciąg dalszy dobrych wiadomości? :multi:[/QUOTE]
Ja nam taką załatwię :evil_lol:

Ano tak, telefony się rozdzwoniły w sprawie maluchów :multi:. Są trzy obiecujące domki dla nich, więc szukam kogoś kto będzie wybrzydzał, zniechęcał i zastraszał potencjalnych chętnych :diabloti:

[quote name='Ptysiak']Dzień doberek ;-)[/QUOTE]
Hej, hej w ten słoneczny dzień :D

[quote name='phase']Może tutaj kogoś znajdziesz.
[URL]http://mapapomocy.dogomania.pl/[/URL][/QUOTE]
Wielkie dzięki, dziewczyny z paroma osobami się skontaktowały, ale na razie cisza...

[quote name='unikatowydiament']wtorkowe dzień dobry:smile:[/QUOTE]
Witamy się ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Ja nam taką załatwię :evil_lol:

Ano tak, telefony się rozdzwoniły w sprawie maluchów :multi:. Są trzy obiecujące domki dla nich, więc szukam kogoś kto będzie wybrzydzał, zniechęcał i zastraszał potencjalnych chętnych :diabloti:
[/QUOTE]
Uff, ulżyło mi...myślałam, że będę siedzieć z jakimiś gburami, a tak to przynajmniej mam zapewnione jakieś fajne towarzystwo:lol:
To mam nadzieje, że każdy z maluszków znajdzie jakiś dobry domek :) Tylko ostrożnie z tym zniechęcaniem...trochę trzeba, ale bez przesady:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='whiteterrier']No to wreszcie poznałam tego damskiego psa, jest naprawdę uroczy :loveu:
To teraz przeszukuję galerii w poszukiwaniu zdjęć w różowych szelkach :cool3:[/QUOTE]
Witamy właścicielkę również damsko-męskiego samca :loveu:
A dziękujemy.
Fotek pewnie prędko nie znajdziesz, gdzieś powinny być na pierwszych stronach (tak od 10), bo mieliśmy zaledwie dwie sesje w różowych szelkach i to wtedy, gdy jeszcze się towarzystwo nie rozgadało :evil_lol:
Ale jak chcesz, specjalnie dla Ciebie dzisiaj/jutro zrobię psu sesyjkę różowych szelach :p

[quote name='Istar19']eh kiedy ja nadrobię te ostatnie strony?...co dziś słychać u Moruska i Endusia?:smile:[/QUOTE]
Oj będzie ciężko, choć zależy co masz na myśli pod słowami "ostatnie strony" :evil_lol:
A dzisiaj towarzystwo śpi w najlepsze, Gamoń mój kochany strasznym przytulakiem jest ostatnimi czasy :loveu: Pamiętacie jak Wam opowiadałam jak Morusław uratował mnie przed ogniem? To nie był jednorazowy wybryk, wcześniej też tak się zachowywał, a na potwierdzenie tego, że nadal jest Herosem jak wczoraj mieliśmy ognicho to piesio znów ostrzegał, że się pali i robił wszystko, by jego stado jak najdalej było od ognia :loveu: Dopiero gdy ognisko zostało zgaszone, parę minut później piesio baaaaardzo ostrożnie odchodził do miejsca, które się wcześniej paliło. Mój piesio obronny, kocham go :loveu: Naprawdę przy tym kudupelku czuję się bezpiecznie.

[quote name='Patik']Ale u was szybko posty idą i jak zwykle nie nadążam :evil_lol:
Ale w każdym bądź razie zdjęcia cudowne i ten Morusowy uśmiech bezcenny:loveu:[/QUOTE]
Szczerze? Ja też :eviltong: I przez to, że tak gadamy zmuszona jestem częściej fotki dawać :roll: ech...
Miło nam :loveu:


[quote name='Demowata']O ja.. ile Morus ma futra. :crazyeye: Dajcie nam troszkę.:lol:[/QUOTE]
Fakt, ma troszkę :razz:
A bardzo chętnie oddamy, ja jestem za :P

[quote name='Ptysiak']Mogę się do tego dopisać :diabloti:[/QUOTE]
Powtórzę się:
A u Ciebie to co? nie lepiej niby? :razz:

[quote name='maryg22']Uff, ulżyło mi...myślałam, że będę siedzieć z jakimiś gburami, a tak to przynajmniej mam zapewnione jakieś fajne towarzystwo[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_lol.gif[/IMG]
To mam nadzieje, że każdy z maluszków znajdzie jakiś dobry domek [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Tylko ostrożnie z tym zniechęcaniem...trochę trzeba, ale bez przesady[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/eviltongue.gif[/IMG][/QUOTE]
Tylko do celi weź sobie zatyczki do uszu - bo jestem straszną gadułą [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/cool3.gif[/IMG] Mam nadzieję, że do celi nasze pieski chociaż będą przesyłać nam paczki [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/love.gif[/IMG]
Ano tak, ale potrzebni ludzie do przeprowadzenia wizyt. A zniechęcać trzeba, tylko nieliczni przechodzą próbę i wtedy jestem pewna, że to TEN dom [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/cool3.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']
A dzisiaj towarzystwo śpi w najlepsze, Gamoń mój kochany strasznym przytulakiem jest ostatnimi czasy :loveu: Pamiętacie jak Wam opowiadałam jak Morusław uratował mnie przed ogniem? To nie był jednorazowy wybryk, wcześniej też tak się zachowywał, a na potwierdzenie tego, że nadal jest Herosem jak wczoraj mieliśmy ognicho to piesio znów ostrzegał, że się pali i robił wszystko, by jego stado jak najdalej było od ognia :loveu: Dopiero gdy ognisko zostało zgaszone, parę minut później piesio baaaaardzo ostrożnie odchodził do miejsca, które się wcześniej paliło. Mój piesio obronny, kocham go :loveu: Naprawdę przy tym kudupelku czuję się bezpiecznie.


Tylko do celi weź sobie zatyczki do uszu - bo jestem straszną gadułą :cool3: Mam nadzieję, że do celi nasze pieski chociaż będą przesyłać nam paczki :loveu:
Ano tak, ale potrzebni ludzie do przeprowadzenia wizyt. A zniechęcać trzeba, tylko nieliczni przechodzą próbę i wtedy jestem pewna, że to TEN dom :cool3:[/QUOTE]
Też bym się czuła bezpiecznie z takim psem ;) Mója co najwyżej poszłaby się przywitać z włamywaczem, a od ognia uciekła...:mad:
Pewnie, że by przysyłały...z psią karmą :lol: Usłyszały, że w więzieniu jest kiepskie jedzenie i chciałyby się z nami podzielić :evil_lol:
EDIT:
Zapomniałam...ja też jestem straszną gadułą :) To może wezmę trzy pary, żeby starczyło dla wszystkich? ;)

Edited by maryg22
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Witamy właścicielkę również damsko-męskiego samca :loveu:
A dziękujemy.
Fotek pewnie prędko nie znajdziesz, gdzieś powinny być na pierwszych stronach (tak od 10), bo mieliśmy zaledwie dwie sesje w różowych szelkach i to wtedy, gdy jeszcze się towarzystwo nie rozgadało :evil_lol:
Ale jak chcesz, specjalnie dla Ciebie dzisiaj/jutro zrobię psu sesyjkę różowych szelach :p[/QUOTE]

No ja czekam na takie zdjęcia ! :D
W zamian mogę cyknąć Amoora w równie męskiej co on kokardce :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='whiteterrier']haha znalazłam :D
Ale liczyłam na taki bardziej ostro róż ;>
To pod karmel trochę podchodzi... :D
Ale ładne :loveu:

[/QUOTE]
Ten róż może być ostrzy na żywo...tak to już jest ze zdjęciami :shake:

Link to comment
Share on other sites

Czeeesc ;)
Ale posta wypracowalas kilka stron wstecz :evil_lol:
Gratulujemy pieknego skupienia i ogolnego zadowolenia z postepow szkoleniowych :cool3: Tez chcialabym z Marcelkiem na taki poziom wejsc... ale to jeszcze przed nami ;)
Trzymamy kciuki za odczulanie na wode :kciuki: U nas sie pomalutku udaje wchodzic coraz glebiej :multi: A tez mialam psa panicznie bojacego sie wody :roll:

A co do Kropeczki to nie postawilyscie jej za wysoko poprzeczki? Wypracujcie na beton komendy w domu bez rozproszenia i wtedy zacznijcie je stopniowo wprowadzac :) A jesli juz tak robilyscie a ja nie doczytalam to wybacz ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maryg22']Też bym się czuła bezpiecznie z takim psem Mója co najwyżej poszłaby się przywitać z włamywaczem, a od ognia uciekła...
Pewnie, że by przysyłały...z psią karmą Usłyszały, że w więzieniu jest kiepskie jedzenie i chciałyby się z nami podzielić
EDIT:
Zapomniałam...ja też jestem straszną gadułą To może wezmę trzy pary, żeby starczyło dla wszystkich? [/QUOTE]
U nas z tym włamywaczem byłoby różnie, bo to zależnie od Morusowego humoru jest czy ktoś wejdzie, czy grozi mu zniszczenie nogawek :cool3:
Hihi... miałybyśmy ucztę. I to jaką :razz:
Haha, jestem za ;] Chociaż nie... mi nie potrzeba, jak się na Was wydrę (mam głos donośny) to nagle wszyscy się przymkną :eviltong:

[quote name='whiteterrier']No ja czekam na takie zdjęcia !
W zamian mogę cyknąć Amoora w równie męskiej co on kokardce [/QUOTE]
[quote name='whiteterrier']haha znalazłam
Ale liczyłam na taki bardziej ostro róż ;>
To pod karmel trochę podchodzi...
Ale ładne [/QUOTE]
Czyli skoro znalazłaś to zdjęć nie potrzebujesz? :lol:

Wiesz co... to zdjęcie prześwietlone jest. Ten róż nie jest ostry, ale nie jest też aż tak delikatny jak na zdjęciu ;).

Czekam na zdjęcia A. w kokardce :D

[quote name='maryg22']Ten róż może być ostrzy na żywo...tak to już jest ze zdjęciami [/QUOTE]
I to jeszcze kompaktami w rękach laika :D

[quote name=':: FiGa ::']Czeeesc
Ale posta wypracowalas kilka stron wstecz
Gratulujemy pieknego skupienia i ogolnego zadowolenia z postepow szkoleniowych Tez chcialabym z Marcelkiem na taki poziom wejsc... ale to jeszcze przed nami
Trzymamy kciuki za odczulanie na wode U nas sie pomalutku udaje wchodzic coraz glebiej A tez mialam psa panicznie bojacego sie wody

A co do Kropeczki to nie postawilyscie jej za wysoko poprzeczki? Wypracujcie na beton komendy w domu bez rozproszenia i wtedy zacznijcie je stopniowo wprowadzac A jesli juz tak robilyscie a ja nie doczytalam to wybacz[/QUOTE]
Hej :)
Staram się zawsze hamować z tym pisaniem, bo jak zacznę to nie wiem kiedy skończyć :eviltong: Raz na jakiś czas jednak odwalę takiego posta, więc musicie mi wybaczyć lub po prostu go nie czytać :P
Ach dziękujemy pięknie i życzymy Wam również realizacji Twych "zachcianek" :loveu:
I dziękujemy za kciuki, na pewno się przydadzą :). Jak odzulałaś swojego piesa?
Z tymże w domu strasznie jest nakręcona na kury, a w samym domu (w sensie, że w środku) od razu ma gdzieś właścicielkę. Powiem Ci, że lepiej jej się pracuje na spacerze, kiedy widzi konkurenta (tu: Morus) i oczywiście na jakiejś otwartej przestrzeni, aniżeli sam na sam w domu z właścicielką. Pewnie wynika to z faktu, że Kasia ją trochę rozpieszcza, daje za darmo smaki i nie wie dokładnie jak sunię nagradzać (zawsze na nią krzyczę, że psa trzeba mocno nagradzać :eviltong:), a ja młodej nie pobłażam, zaznaczam mocno oczekiwane zachowanie, dużo do niej gadam w nagrodę i nagradzam naprawdę intensywnie. Co nie znaczy, że Kasia jej nie uczy komend, bo uczy, ale średnio jej to wychodzi z tymi ruchowymi (jak obrót), a w ogóle już z takimi jak siad ;). No i nie może się oprzeć, by nie dać suczce smakołyka przed wykonaniem komendy, a w dodatku denerwuje się, że Kropka nie czyta w jej myślach, że nie jest tak wyszkolona jak Morus i że od razu nie wykona komendy. :roll: Dlatego hamuję jej myśli i zawsze powtarzam, że wszystko stopniowo, stopniowo i nie ma co się denerwować. Nie ukrywam też, że Kropce łatwiej jest czytać moje pewne znaki, gdyż staram się porozumieć z psem psim językiem i wykorzystywać triki szkoleniowe - natomast Kasia... cóż, jak to młodziutka osóbka ma ruchy nieprecyzyjne, chaotyczne i jeszcze nie umie do końca używać psiej mowy. Spokojnie - pracuję nad nią :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Milena9']Witam popołudniowo :)[/QUOTE]
Hej, właśnie lecę na spacer :D

[quote name='whiteterrier']No rozumiem,rozumiem ,jeszcze przez te wymiary zdjęcia tracą na jakości... :shake:
No, ale są urocze :loveu:[/QUOTE]
Dziękujemy :loveu:
Po spacerze wpadniemy do Was z rewizytą :P Więc bądź gotowa :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...