Jump to content
Dogomania

Gamonius pospolitus i kotus bezmózgus do potęgi drugiej :D


Ty$ka

Recommended Posts

[quote name='magdabroy']Tak jakoś ;) Bawią mnie teksty o wiek :D Też tak kiedyś miałam :evil_lol:[/QUOTE]
Hehe, mnie szczerze... wkurzają te pytania, ale może to dlatego, że nigdy nikogo nie pytałam o wiek :lol: Nie obchodziło mnie to po prostu ile kto ma lat, ale to czy się dogaduję z nim :D






EDIT: [B]Moi drodzy, na poprzedniej stronie są fotki - więc żeby mi nie było, że fotek ni ma[/B] :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='darii_iia']Wpadamy z rewizytą. ;)
Śliczny ten Twój 'shelciak'. :loveu:
Bardzo lubię, takie puchate kulki. :lol:[/QUOTE]
A miło miło, witamy :p
Dziękujemy :P
Hihi, a ja mam dość kudłacza :evil_lol: Jego sierść doprowadza mnie ostatnimi czasy do szewskiej pasji ;]

[quote name='patusiove']witamy się ;D
Morusmorusmorus. :*
Śliczny moruss. <3[/QUOTE]
Hej, hej :)
Ktoś się zakochał w paniczu :loveu: :cool3:
Dziękujemy =)

[quote name='stokrotka.af']noooooo Morusek dzielny w kwestii wody :smile:
mój Boro nawet pazura nie zamoczył ;-) a Rufol uwielbia wodne kąpiele ;-)[/QUOTE]
Ano dzielny, jestem z niego dumna :loveu: Myślałam, że po tej niespodziewanej kąpieli na początku spaceru jeszcze bardziej się zniechęci, a tu - miłe zaskoczenie :loveu:
Ach, przydałby się nam taki kumpel jak Rufolec - dzięki niemu M. może pokochałby wodę ;). Spróbuję następnym razem wyciągnąć wodołaza Bellę na spacer - a nuż się uda :razz:

[quote name='phase']Dzień doberek. :grins:
[URL]http://img607.imageshack.us/img607/7686/p1080953d.jpg[/URL] ach te jego łoczy. :loveu:[/QUOTE]
Witamy w jakże piękny dzień :p. Z tymże gorąco, piesio rano nie próżnował i sobie dołek wykopał :eviltong:
:loveu: Uważaj, bo Cię zauroczą :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Jakoś udało mi się nadrobić zaległości :multi:
[url]http://img24.imageshack.us/img24/2686/p1080942z.jpg[/url]
Śliczna mordeczka ;)
Wielkie brawa dla Morusa :klacz: Zachęcić psa który nie lubi wody do wejścia do niej to na prawde wielki wyczyn :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maryg22']Jakoś udało mi się nadrobić zaległości :multi:
[URL]http://img24.imageshack.us/img24/2686/p1080942z.jpg[/URL]
Śliczna mordeczka ;)
Wielkie brawa dla Morusa :klacz: Zachęcić psa który nie lubi wody do wejścia do niej to na prawde wielki wyczyn :)[/QUOTE]
Znowu? Znowu miałaś zaległości? No ja nie wiem czemu tak :D

Hehe, taka radosna i zrelaksowana :D. Miło jest patrzeć na Kropkę jak otwiera się z dnia na dzień - a pamiętam nasze pierwsze kilka spacerów: wystraszona, zamknięta w sobie chudzinka.Teraz w ogóle nie przypomina tego zaniedbanego i skatowanego pieska ;)

A dla Kropki to już nie? Osz Ty, poskarżę się Kropecjawie :P Morus też mnie zaskoczył, w takich chwilach jak ta po prostu puchnę z dumy :loveu: Puchnę z dumy nie tylko dlatego, że mam wspaniałego psa (bo to oczywiste :P), ale dlatego też, iż nasza praca (odwrażliwianie) nie poszła na marne =)))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Znowu? Znowu miałaś zaległości? No ja nie wiem czemu tak :D

Hehe, taka radosna i zrelaksowana :D. Miło jest patrzeć na Kropkę jak otwiera się z dnia na dzień - a pamiętam nasze pierwsze kilka spacerów: wystraszona, zamknięta w sobie chudzinka.Teraz w ogóle nie przypomina tego zaniedbanego i skatowanego pieska ;)

A dla Kropki to już nie? Osz Ty, poskarżę się Kropecjawie :P Morus też mnie zaskoczył, w takich chwilach jak ta po prostu puchnę z dumy :loveu: Puchnę z dumy nie tylko dlatego, że mam wspaniałego psa (bo to oczywiste :P), ale dlatego też, iż nasza praca (odwrażliwianie) nie poszła na marne =)))[/QUOTE]
Jak to znowu? :crazyeye: To dopiero pierwszy raz...:eviltong:
Dla Kropki też :klacz: Możesz jej przekazać moje gratulacje (Morusowi też, żeby znowu nie było ;))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ptysiak']Znowu nadrabianie... :mad:

I znowu mogę napisać SŁONECZNE dzień dobry :D nawet baaardzo słoneczne i aż upalne :roll:

Śliczne zdjęcia :loveu:

[URL]http://img526.imageshack.us/img526/7373/p1080934b.jpg[/URL] to super wyszło :)[/QUOTE]
Oj nie bij, bo więcej fotek inaczej nie będzie :-(

A dzień dobry i również możemy powiedzieć, że słonecznie i upalnie jest :shake:

Dziękuję :loveu:

[quote name='maryg22']Jak to znowu? :crazyeye: To dopiero pierwszy raz...:eviltong:
Dla Kropki też :klacz: Możesz jej przekazać moje gratulacje (Morusowi też, żeby znowu nie było ;-))[/QUOTE]
E, to może mi się pomyliło :evil_lol:

Przekażę im na dzisiejszym spacerze, gdyż nie chcę teraz budzić mojego Śmierdziela :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Oj nie bij, bo więcej fotek inaczej nie będzie :-(

A dzień dobry i również możemy powiedzieć, że słonecznie i upalnie jest :shake:

Dziękuję :loveu:


E, to może mi się pomyliło :evil_lol:

Przekażę im na dzisiejszym spacerze, gdyż nie chcę teraz budzić mojego Śmierdziela :eviltong:[/QUOTE]
Nie może a na pewno ! (napisałabym to ::mad:...ale chcę fotki ;) )
Tylko nie zapomnij :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ptysiak']Dobra nie biję... masz szczęście bo lubię fotki :loveu::evil_lol:[/QUOTE]
Jedno wielkie UFFF :laugh2_2::sweetCyb:

[quote name='maryg22']Nie może a na pewno ! (napisałabym to ::mad:...ale chcę fotki ;-) )
Tylko nie zapomnij :lol:[/QUOTE]
I tak dzisiaj fotek nie dostaniecie 0X
Sklerozę mam, ale nie taką - no bez przesady =)

Link to comment
Share on other sites

A to ponoć przeze mnie tu jest nadagadane. Od wczoraj mnie nie ma i 2 strony się same natrzaskały :mad:
Świetne spacerowe fotyyy :loveu: Bardzo gratuluję sukcesów i Morusowi, i Kropci, cieszę się, że przełamują strachy.
Wydaje mi się po zdjęciach, czy Kropka troszkę za tłuściutka jest?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rashelek']A to ponoć przeze mnie tu jest nadagadane. Od wczoraj mnie nie ma i 2 strony się same natrzaskały :mad:
Świetne spacerowe fotyyy :loveu: Bardzo gratuluję sukcesów i Morusowi, i Kropci, cieszę się, że przełamują strachy.
Wydaje mi się po zdjęciach, czy Kropka troszkę za tłuściutka jest?[/QUOTE]
Jedna strona to sama relacja ze spaceru praktycznie :lol:
A druga - cóż, komentować fotki ktoś musi :P
Dziękujemy podwójnie :loveu: hihi
Wiesz... sama nie wiem. Tak samo pomyślałam o niej, gdy wczoraj ją zobaczyłam, ale żebra są wyczuwalne. Już dość ciężko, ale są :D Jednak jest różnica pomiędzy tym, co było zaraz po znalezieniu a tym, co jest teraz ;). Kasi nakazałam jednak dużo ruchu i mniej smakołyków za nic (nota bene smakołykami jest karma) - jednak wydaje mi się, że trochę i Kropka się umięśniła przez czas pobytu u Kasiu. No, ale nie bój żaby - ja nie lubię tłuściochów, więc będę kundlicy pilnować.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...