Jump to content
Dogomania

Gamonius pospolitus i kotus bezmózgus do potęgi drugiej :D


Ty$ka

Recommended Posts

Dnia 3.01.2017 o 18:41, angineuuka napisał:

wow!

Oj tam, kwestia obejrzenia miliona seriali i czytania książek po angielsku, ten poziom jest serio w zasięgu każdego. Nawet chiński, bo najtrudniejszą częścią nauki jest zmuszenie samego siebie, żeby usiąść i przepisywać znaki po 20 czy nawet 50 razy, bo kolejność i kierunek stawiania kresek też są ważne. 

A co do tej kobiety, co przeniosła się do Kennel Clubu, to powiedziała mi, że championat u psa to kwestia wyjeżdżenia intensywnie wystaw, a nie jego zgodności ze wzorcem czy nadawania się do hodowli. Zresztą jak sama spojrzysz to co drugi husky ma championat rumunii, watpie, że w Polsce mamy takie super psy, że zgarniaja w tej nieszczęsnej Rumunii championaty. Nie podoba jej się struktura tej organizacji, to, że jak na ring weszła suczka Hokkaido, to sędzia przystąpił do oceny Shiby (shiby nie są białe, hokki tak) etc.

Ciesze się, że Koteł zdolny, u nas akurat myszy nie ma, kota w sumie też nie, ale tata z uporem maniaka walczy ze szczurami w pomieszczeniach gospodarczych, bardzo dobrze zresztą, bo potem z tego co tam trzymamy robi się np makaron xD

Nasza psina też domowa, do tego stopnia, że dosłownie ucieka po zrobieniu tego co ma zrobić, ale w sumie się jej nie dziwię, od trzech króli też z zimna nie wychodzę z domku, a zakupy kupiłam w tesco z dowozem xD 

U Ciebie coś w kierunku sesji coś się ruszyło? Mam jutro pierwsze kolokwium zaliczeniowe i uznałam, że to idealny moment na przeglądanie dogomanii i fejsika

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, mar....ka napisał:

boshe to te myszy pewnie od jesieni grasują , zawsze na zimę pchają sie do domów wrrrr

Pierwsza noc u teściów i słyszę myszy na strychu. Rano mówię teściowi, a on mi na to, że nie ma możliwości, żeby na strychu były myszy :D Ale łapkę nastawił ;) I co? I podczas naszego pobytu, złapały się 4 sztuki :)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, *Magda* napisał:

Pierwsza noc u teściów i słyszę myszy na strychu. Rano mówię teściowi, a on mi na to, że nie ma możliwości, żeby na strychu były myszy :D Ale łapkę nastawił ;) I co? I podczas naszego pobytu, złapały się 4 sztuki :)

U mnie w komórce chyba też są teraz myszy, bo Misia znowu tam włazić chce :P Kiedyś podobnie było i po nastawieniu łapki okazalo sie ze sa ;D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...