Jump to content
Dogomania

Gamonius pospolitus i kotus bezmózgus do potęgi drugiej :D


Ty$ka

Recommended Posts

Postaram się zasugerować coś sąsiadom mojej mamy, choć powiem szczerze, że na wiele z ich strony to nie liczę. To ten typ ludzi, którzy mają kota więc kot sam z siebie powinien wiedzieć co i jak....

A co do samego kota to małą (a właściwie jak się teraz okazało małego) znalazła ich 5 letnia córka. Mi się wydaje, że kociak był jeszcze za mały. Niestety strasznie dzika jest do teraz. Ogólnie przychodzi raz na jakiś czas się połasić do ludzi, ale przez 90% czasu biega, gryzie wszystkich którzy sie poruszą, wszystkie spotkane zwierzęta także. Ona się niczego nie boi,na wszystko stawia. I chociaż jest wypuszczana na dwór, gdzie ostatnio za ptakiem na czubek wielkiego kasztanowca wlazła, to energii nigdy jej nie brakuje a to dalej małe kocie. Jak dla mnie ona teraz ma z 4 miesiące... No, ale co ja mogę... a oni tak jak mówię, nieraz o jakieś rady pytają a potem i tak się nie stosują to samo z psem było....

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

No tak... to nic nie poradzę :) Pozostaje trzymać kciuki.

Kocię jest małe, więc możliwe, że mu to przejdzie. Choć jak odebrane jest za wcześnie to może być różnie...
Ja tam wielkim znawcą kotów nie jestem. Znam tylko swoje koty ;).

Miałam dzisiaj straszny sen... :< Oczywiście koci. :<
 

Ja miałam straszny i nie koci.....

Link to comment
Share on other sites

Je też nie wyspana, bo Nathan ma katar i nie może spać :/ Dał mi tak popalić w nocy, że hoho :D Całą noc przespał ze mną na materacu, bo był taki marudny, że w łózeczku praktycznie nie spał : I tak się wiercił, że rano obudziłam się praktycznie śpiąc na podłodze :D

Link to comment
Share on other sites

Ważne, że kryzys naprawiony i macie w Kurzyku super domownika :) No i ciekawie poczytać o tym, co się robi z takim kocurem jak poluje. 

Jeju, czuję się staro, bo wchodzę w ten wiek, gdy jak koleżanka mi mówi, że jest w ciąży to nie wypada współczuć czy zapytać czy rozważa aborcję, tylko pogratulować :< Twoje koleżanki z liceum albo gimnazjum mają tak ułożone życie? 

Link to comment
Share on other sites

Ja lubię dzieci, ale jak na razie za własne podziękuję :) za młoda jestem hehe

A co do małego to noce super przesypia.  Przeważnie raz w nocy wstanie na siku, ale jak nie wiem kiedy nawet bo zrobi i śpi dalej. Jedynie rano jak nie wstanę sama to przed 8 mnie próbuje budzić bo pić chce juz (na noc mu wodę chowam bo on jak się nudzi to potem pije bez końca i tak też sika :P, a że u mnie w domu nie ma za gorąco to daje rade )

Link to comment
Share on other sites

a ja mam podobne atrakcje jak Madzia, Gabi ma grypę(????), w każdym razie ponad 39 gorączki - dzisiaj trochę lepiej i do tego kaszel. Wczoraj naczekaliśmy się w przychodni, bo nie ma pediatry i przyjmuje ogólny (więc masakra i maluchy i starzy). Okazało się, że już ma coś na oskrzelach- a więc antybiotyk.

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Patikujek napisał:

Ja lubię dzieci, ale jak na razie za własne podziękuję :) za młoda jestem hehe

Mam to samo :) No poza tym, że nienawidzę małych dzieci. 

 

W ogóle, mam ciekawy filmik, tylko kilka minut pierwszych, to reklama jakiegoś żarcia dla psów. Generalnie facet opowiada o nakrecaniu na różne zabawki i w pewien sposób mi otworzył oczy, ciekawe czy by podziałało przy moim poprzednim psie, który kompletnie jest niezabawkowy. Czy raczej był  https://www.youtube.com/watch?v=f8Z0EOHPNfI

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...