Jump to content
Dogomania

Mój Pan umarł...ja też chcę...SMYKU juz w domku :)


BUDRYSEK

Recommended Posts

  • Replies 370
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asior']nie macie się co martwić, z taką rodziną będzie najszczęśliwszy na świecie :)
Wstępnie opisaniem historii dziewczynek i ich akcji ratowania szczeniaków jest miesięcznik Mój Pies, zobaczymy co z tego będzie ;)[/QUOTE]

Byłby to bardzo dobry przykład dla czytelników, nie tylko młodych.
Ciekawa jestem jak minęła pierwsza noc w nowym domu -i czy udało mu się wepchać do czyjegoś łóżka :)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą dowiedziałam sie, że Dunia która jest w DT u mamy Jaagi musi opuścić dom do środy.
Jest niewidoma, malutka, śliczna...16 września ma operację usunięcia zaćmy, umówioną już w Warszawie u dr. Łobaczewskiej.
Mamy uzbierane na nią ( na operację) potrzebne 2500 PLN.
Slay obiecał małą zawieźć i przywieźć.
Mamy niecałe deklaracje, płacimy 200 PLN miesięcznie za Dunię.
Szukamy pilnie płatnego lub bezpłatnego DT dla malutkiej.
Dogaduje się z kotami i psami.
Z żadnym nigdy nie było spięć.
Ładnie chodzi na smyczy.
Jest zaszczepiona na wirusówki i odrobaczona.
Kończy się jej cieczka.
Oto jej wątek:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/208690-Maleńka-ślepa-DUNIA-musi-opuścić-DT-jeszcze-przed-operacją...co-robić/page57[/URL]

Jeżeli znacie kogoś kto mógłby pomóc....
Ja nie mam w domu komputera - padł calkowicie.
Będę mogła zajrzeć na Dogo dopiero w poniedziałek.
Nie wiem co robić.

Link to comment
Share on other sites

mam słabość do kurdupli ;) i jak go zobaczyłam postanowiłam, ze zrobię wszystko, żeby mu znaleźć domek ;)
sama mam 4 ;) on mi strasznie cziłka przypominał a wiedziałam, ze Paulinka uzgadniała z rodzicami ( bo tam wszystkie decyzje podejmuje się wspólnie) że mogą dać domek jakiemuś maluchowi, tylko chcieli szczeniaka, żeby dogadał się z ich psiakiem ;)
Ale wiedziałam, że jak go zobaczą to nie będzie innej opcji.

Link to comment
Share on other sites

Cudnie zakończyła się historia Smyka i oby już do końca życia był szczęśliwy.

A co do Dziewczynek jestem pełna uznania. Nie wiele takich jest................szkoda.

Może zawiadomić Uwagę ( TVN). Oni mocno ostatnio zaangażowali się w sprawy zwierząt. Pokazują tragedie psie i kocie, a może pokażą że można inaczej.
Jak myślicie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406']

Może zawiadomić Uwagę ( TVN). Oni mocno ostatnio zaangażowali się w sprawy zwierząt. Pokazują tragedie psie i kocie, a może pokażą że można inaczej.
Jak myślicie?[/QUOTE]

o Uwadze to mi nawet nie mówcie.. zobaczcie jak zaangażowali się MOCNO w sprawę maltretowanych zwierzaków...

[url]http://uwaga.tvn.pl/51295,wideo,286842,gdzie_sa_koty,gdzie_sa_koty,reportaz.html?hashr=1mask:90331779[/url]

poczytajcie też komentarze ludzi...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...