Jump to content
Dogomania

Mój Pan umarł...ja też chcę...SMYKU juz w domku :)


BUDRYSEK

Recommended Posts

  • Replies 370
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

chyba do budrysek właśnie dzwoniłam :roll:
Domek jest mega
Poznaliśmy ten domek kiedy dziewczynka 13-to letnia zadzwoniła do KTOZ-u, ze w Białce Tatrzańskiej na ulicy mieszka stado psów w tym matka z dwoma szczeniakami, ludzie i dzieciaki rzucają w nie kamieniami a jeden facet to nawet powiedział, że je zatłucze jak będzie tylko miał okazję...
Dziewczynki postawiły na nogi wszystkich znajomych i rodzinę, wypłakały u rodziców z którymi byli na wakacjach, żeby choć szczeniaki uratować... Wcześniej znalazły w necie nasz nr i powiedzieliśmy, żeby je przywieźli i najwyżej będziemy coś myśleć na miejscu.
Dziewczynki wbrew wszelkim przeciwnościom (tam nawet dzieciaki śmiały się z nich , ze po co one dokarmiają te psy skoro i tak w końcu ktoś je zabije...)
Przywiozły je do Krakowa i jednej suni znalazłam DT a druga jest na DT u drugiej z nich.
Rodzice obu dziewczynek PIĘKNIE je wychowali, dziewczynki swoim zachowaniem zawstydzić powinny nie jednego dorosłego :roll:
Tak więc domek byłby u jednej z nich, tata powiedział, ze dziś nawet może po niego pojechać ;)
Mieszka tam też około roczny beagiel, bardzo przyjaźnie nastawiony do zwierząt.
Powiem tak, lepszego domku nie znajdziecie ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...