Jump to content
Dogomania

sika wszędzie gdzie popadnie :(


kajaa21

Recommended Posts

zaczęły jej puchnąć cycuszki po lewej stronie i mówił żeby smarować to altacetem i dawać w ten kubraczek co dostała po cesarce to tak robiłam ale że nic nie przechodziło, nawet po tych zastrzykach to poszłam do innego weta ale niestety było już za późno bo mówił że on nie wie co tam w środku tamten zrobił i że może nawet operacji nie przeżyć a bez niej pożyje max 2 tyg i to w strasznych męczarniach...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • Replies 176
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

witam :)
miałam odezwać się za jakiś czas i opowiedzieć co u nas :) więc są duże postępy Masza od kiedy zaczęła chodzić ze mną do tej behawiorystki przestała się załatwiać w domu, ale mimo to zrobiłam jej jeszcze raz badania moczu i wyszło że miała delikatne zapalenie pęcherza które natychmiast zaczęłam leczyć, od tamtego momentu posikała się raz w mieszkaniu i to ze szczęścia. Teraz jest psem nie do poznania lubi kontakt z człowiekiem bierze jak by przykład z Dory i również jak ona lgnie do ludzi cieszy się z najmniejszego dotyku człowieka. postępy są naprawdę rewelacyjne cieszę się że tak wszystko się potoczyło i że nie musiałam jej oddać bo na samą myśl o tym serce mi się krajało... Dziękujemy za wszystkie Wasze rady i pozdrawiamy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...