Jump to content
Dogomania

sika wszędzie gdzie popadnie :(


kajaa21

Recommended Posts

  • Replies 176
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

oj długo. w miedzyczasie byłam tez z frania na szkoleniu, ktore bardzo mi pomoglo. ale głowna praca była w domu. frania jest zaborczym psiakiem. zazdrosnym. ciezko bylo ja zostawic sama w domu, bo sikała, niszczyła, wyla.
teraz gdy wychodze, franek kładzie sie na kanapie i idzie spac.
wiem, ze nie spi przez cały czas podczas naszej nieobecnosci w domu, bawi sie z moja druga suka, czasami zdazy jej sie jeszcze porwac mojego kapcia, czy butelke po wodzie. ale tym sie juz nie przejmuje. nie ma sików i kup:)

Link to comment
Share on other sites

no tak ja Maszy też ulegałam i to pewnie główna przyczyna tego wszystkiego, ale od dziś zaczynam z nią porządnie pracować, połowa sukcesu jest już taka że nie sika w nocy i nie muszę się martwić że wdepnę w jakieś siuśki, i tak samo przy Dorze oduczyła się właśnie szczekania gdy zostaje sama w domu, wydaje mi się że idzie od razu spać, teraz jeszcze nauka sygnalizowania że chce iść siusiu na dwór

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blackraven']za szybko piszecie - zobaczcie post #50[/QUOTE]

przeczytalam. u mnie to działa. moge sie spokojnie po przyjsciu z pracy rozebrac, zaniesc zakupy do kuchni i nikt na mnie nie skacze. suki czekaja na kanapie az je zawołam. jakiej konsultacji tu trzeba?:)

a ze ty sie witasz ze swoim psem, dla mnie nic nie zmienia:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paniMysza']przeczytalam. u mnie to działa. moge sie spokojnie po przyjsciu z pracy rozebrac, zaniesc zakupy do kuchni i nikt na mnie nie skacze. suki czekaja na kanapie az je zawołam. jakiej konsultacji tu trzeba?:)

a ze ty sie witasz ze swoim psem, dla mnie nic nie zmienia:)[/QUOTE]
Przepraszam Cię, ale odebrałem Twoje posty jako slogany i z tąd moja reakcja..:oops:

Naprawdę przy problemach z psem konieczna jest konsultacja z kimś kto ma pojęcie co robić, oraz na własne oczy zobaczy reakcję psa i człowieka....
Tak samo jak nie warto być adwokatem we własnej sprawie... to są emocje...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blackraven'][IMG]http://i51.tinypic.com/174wpi.jpg[/IMG]
podgląd "lęku separacyjnego" u mojej 8 miesięcznej-obecnie- suczki ;)
Aparat dodał do daty 2 miesiące :evil_lol: zdjęcie z [B]9 maja[/B] :eviltong:[/QUOTE]

poradziliście sobie z tym???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kajaa21']ta, nie wstawiałam tutaj wcześniej zdjęć i nie wiem jak je wstawić[/QUOTE]

Wybierz jakiś hosting zdjęć, np [url]http://tinypic.com[/url] a później wybierz opcję wklej na forum.
"Share This Image" później :"IMG Code for Forums & Message Boards"
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...