Jump to content
Dogomania

Obcy vs Predator czyli galeria Miczelskiego i Cekińskiego


rashelek

Recommended Posts

Biedny Cekin, bo jeśli nic mu się nie stało, to kto wie czy na reakcji na obce psy się to nie odbije...

 

Ja pamiętam jak jajo umyłam i zostawiłam do wyschnięcia i tak Ciap kilka godzin siedział pod drzwiami :lol:

 

ooo czyli jakaś notka się szykuje na blogu, jak czyścisz akcesoria :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Biedny Cekin, bo jeśli nic mu się nie stało, to kto wie czy na reakcji na obce psy się to nie odbije...

 

Ja pamiętam jak jajo umyłam i zostawiłam do wyschnięcia i tak Ciap kilka godzin siedział pod drzwiami

 

ooo czyli jakaś notka się szykuje na blogu, jak czyścisz akcesoria

 

Niestety dołożyło nam pracy to zajście, teraz się siepie na wszystkie spore i szare psy...  :pissed:

Haha Ciapek z Miczką to chyba jakieś zaginione rodzeństwo :lol:

Rozgryzłaś mnie :D

 

No właśnie, zapomniałaś smaczki rozsypać 

 

Mycie akcesoriów.... Też mi się nie chce

 

Ale ze mnie głupek, wstyd!

Ja się zawsze do tego zbieram przez tydzień... Chociaż to i tak niezły wynik, żeby psa wykąpać potrzebuję miesiąca :lol:

 

Notka zakupocholiczki już na blogu, czyli co mamy i co mamy w planach ;)

A15.JPG

 

Z09.JPG

Link to comment
Share on other sites

Flexi jest zarąbiaszcza!!! Oddaj. :D :D

https://lh6.googleusercontent.com/-9yVEI7CzCGI/VG3otie6HHI/AAAAAAAAOQk/2mI_5NfXbVY/s640/A15.JPG

 

Niektórzy ludzie to patola, niestety. Ja przyznaję, że ze swoją Żabą rzadko co chodzę na smyczy, przez te stawy, ale cały czas mam na nią oko, i mimo, że ona nikogo nie zaczepia to staram się by jednak nie podchodziła do nikogo i do psów.

A tak swoja droga to dzis lub jutro jest w Uwadze o tej babie co miala ponad 100 psow. Ja pie.... jak widzialam jak ona tym pretem czy czyms walila po lbach te psy to bym z mila checia jej przypieprzyla bez zalu zadnego. A tym bardziej nie rozumiem tego prawa polskiego, jest ewidentnie nagranie znecania sie a i tak nic jej nie robia...

 

Nas tyz pogoda juz nie rozpieszcza. :(

Link to comment
Share on other sites

Miczka ma Flexi?! A fe!

 

Wiem, wiem, Flexi to złooo :diabloti:

 

Ten pomarańczowy komplet nadal mi się podoba

 

Mnie też :grins:

 

Flexi jest zarąbiaszcza!!! Oddaj.

https://lh6.googleusercontent.com/-9yVEI7CzCGI/VG3otie6HHI/AAAAAAAAOQk/2mI_5NfXbVY/s640/A15.JPG

 

Niektórzy ludzie to patola, niestety. Ja przyznaję, że ze swoją Żabą rzadko co chodzę na smyczy, przez te stawy, ale cały czas mam na nią oko, i mimo, że ona nikogo nie zaczepia to staram się by jednak nie podchodziła do nikogo i do psów.

A tak swoja droga to dzis lub jutro jest w Uwadze o tej babie co miala ponad 100 psow. Ja pie.... jak widzialam jak ona tym pretem czy czyms walila po lbach te psy to bym z mila checia jej przypieprzyla bez zalu zadnego. A tym bardziej nie rozumiem tego prawa polskiego, jest ewidentnie nagranie znecania sie a i tak nic jej nie robia...

 

Nas tyz pogoda juz nie rozpieszcza.

 

Haha nie oddam, za bardzo ją lubię :P

Mnie nie przeszkadzają biegające luzem psy, jeśli nas nie zaczepiają z agresją (jak chcą się z Miczką bawić to zazwyczaj pozwalam). A raczej Żaby o to nie podejrzewam, żeby kogoś zjeść próbowała :lol:

 

Taa Miczka i Ciap to na pewno jest rodzina

 

ładna kolekcja, ładna   i dlaczego ja nie mam małej suczki, ta flexi mi się baaardzo podoba...

 

No tacy są podobni przecież :evil_lol:

Coś w tej Flexi jest, bo mimo że różowa, to nawet A się podoba :D

 

Nie no masz tych akcesoriów Piłeczki przodują

 

A piłeczek jeszcze kilka jest w planie :D Na pewno chcę w końcu przetestować tenisowe z Koga, coś z ChuckIt też bym chętnie wzięła w obroty :)

 

 

 

U nas dzisiaj nareszcie NIE PADA. Słońca nie ma, zimno i nieprzyjemnie, ale przynajmniej względnie sucho i nie ma mgły jak mleka :P Ciekawe, jak będzie w weekend, bo chcielibyśmy w końcu ruszyć gdzieś dalej na spacer.

Miałam przepisywać notatki na uczelnię... To znalazłam sobie arcyważne zajęcie i podpisałam blogowe zdjęcia, po czym wrzuciłam je od nowa :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja też mam okropny zapiernicz, ale przecież przypomniałam sobie o dogo i o tym, że czas poprzepisywać notatki z kursów :grins:

Hehehe... co do podbiegaczy, ja swego czasu miałam straszny ból dupy o byle podbiegacza. To się zmieniło od jakiegoś czasu, odkąd debili jest mniej, kundel ogarnięty i człowiek ma inne nastawienie do świata. Tak czy inaczej też reaguję natychmiast, gdy jakiś "łagodny piesek" na nas szarżuje. ;p

Link to comment
Share on other sites

Angi, ale nie podbiega z zębami na drugiego, a Ty nie stoisz jak kołek, mówiąc"ona nic nie zrobi", po czym owy podbiegacz gryzie psa przy właścicielu? ;) Bo psów niewychowanych, nienauczonych ignorowania piesków, ale grzecznych (w sensie niegryzących) w tej chwili nie niszczymy z moim kundlem. Kiedyś, gdy sam miał etap "mam duże jaja" i kłapał zębami, eliminowaliśmy wszystkich podbiegaczy, wszystkie mnie wkurzały. Teraz radosne, pozytywne pieski nie robią na mnie wrażenie, już się nie spinam, a kundel (po mojej zgodzie) chętnie się z nimi przywita, ew. zaraz zleje, bo on sobie wybiera towarzystwo. Tak czy inaczej jesteśmy bardziej tolerancyjni. choć dalej chamstwa włascicieli (nie psów) nie akceptujemy ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja mam egzamin w sobotę i niedzielę, więc już wolę chomikowi posprzątać

 

Haha nie dziwię Ci się! :D

 

Ja też mam okropny zapiernicz, ale przecież przypomniałam sobie o dogo i o tym, że czas poprzepisywać notatki z kursów

Hehehe... co do podbiegaczy, ja swego czasu miałam straszny ból dupy o byle podbiegacza. To się zmieniło od jakiegoś czasu, odkąd debili jest mniej, kundel ogarnięty i człowiek ma inne nastawienie do świata. Tak czy inaczej też reaguję natychmiast, gdy jakiś "łagodny piesek" na nas szarżuje. ;p

 

Aj tam, co nam przyjdzie z tej nauki, jak to nic życiowego :P

Mnie generalnie takie pieski nie przeszkadzają, o ile chcą się przywitać czy pobawić. Ale ból dupy też miałam, to był etap "jestę szkoleniowcę" :evil_lol:

 

A ja sama niestety wiem jak to jest mieć psa podpiegacza puszczam tylko jak w koło mnie nie ma ludu, bo nigdy nie wiem kiedy postanowi polecieć :/

 

Poczwar jest typem podbiegacza-agresora, więc też jest puszczany tylko na odludziu, łączę się w bólu ;) Miczce pozwalam się witać, jeżeli piesek i właściciel sobie tego życzą.

 

Angi, ale nie podbiega z zębami na drugiego, a Ty nie stoisz jak kołek, mówiąc"ona nic nie zrobi", po czym owy podbiegacz gryzie psa przy właścicielu? Bo psów niewychowanych, nienauczonych ignorowania piesków, ale grzecznych (w sensie niegryzących) w tej chwili nie niszczymy z moim kundlem. Kiedyś, gdy sam miał etap "mam duże jaja" i kłapał zębami, eliminowaliśmy wszystkich podbiegaczy, wszystkie mnie wkurzały. Teraz radosne, pozytywne pieski nie robią na mnie wrażenie, już się nie spinam, a kundel (po mojej zgodzie) chętnie się z nimi przywita, ew. zaraz zleje, bo on sobie wybiera towarzystwo. Tak czy inaczej jesteśmy bardziej tolerancyjni. choć dalej chamstwa włascicieli (nie psów) nie akceptujemy

 

O tototo! Wiadomo, że nawet najlepiej wyszkolony pies może się wyrwać z komendy i podbiec. Ale niech właściciel chociaż zawołać swojego pupila, a nie stoi jak ciele, chociaż wyraźnie się prosi o zabranie psa. Strasznie mnie to wkurza, zwłaszcza jak sucza cieczkuje i musze jednej babie 100 razy mówić, żeby zapięła Kajtusia na smycz.

 

 

A u nas się zimnooo zrobiło. Niby przymrozków nie ma, a chłodno okropnie. Dzisiaj nie wytrzymałam i wyjęłam zimową kurtkę, żeby się nie telepać na spacerze.

Rano byliśmy długaśno, znowu nam zeszło 3h, świetnie było :loveu:

Teraz mam zagwozdkę, bo 2 grudnia jest Dzień Darmowej Dostawy i Karusek bierze w nim udział... Chciałabym sobie kupić wyrzutnię, nawet mam kasę, ale ostatnio tyle już psu kupiłam... :shake:

Link to comment
Share on other sites

Mi od lat marzy się różowa obroża, potem szelki, a teraz stwierdziłam, że chciałabym cały komplet. Ale kiedyś się doczekam...kiedyś :evil_lol:

 

 

Mikołajki, Gwiazdor, no zobacz ile okazji, aby coś kupić Milce ;)

U mnie dziwne, ale na razie w planach nie mam ani jednej zabawki, chyba się rozchorowałam...

Link to comment
Share on other sites

Słabo ale liczę na to, że się zdecydują. Jeszcze trochę czasu mają

 

Jakby Toys4Dogs jeszcze miał, to już by była bajka :D

 

O nie darmowa wysyłka

 

Przepraszam, następnym razem Wam nie powiem :evil_lol:

 

Mi od lat marzy się różowa obroża, potem szelki, a teraz stwierdziłam, że chciałabym cały komplet. Ale kiedyś się doczekam...kiedyś

 

 

Mikołajki, Gwiazdor, no zobacz ile okazji, aby coś kupić Milce

U mnie dziwne, ale na razie w planach nie mam ani jednej zabawki, chyba się rozchorowałam...

 

A mnie raczej zawsze odrzucało od takich cukierkowych rzeczy, a jakoś ostatnio ciągle coś mam z różem/fioletem, nawet dla psa :lol: A szelki jakie, bo pasowych Julków chyba nie ma w tym kolorze?

W sumie taka wyrzutnia to bardziej dla mnie prezent :P Zamówiłam ostatnio A. kubek z K9, więc on już swój prezent dostał. Teraz muszę o sobie pomyśleć, więc ją zapewne kupię :D

Eee tam, zaraz Ci minie i znajdziesz coś ciekawego :evil_lol: Chociaż Wy to chyba macie jeszcze jakieś nieotwierane zabawki pochowane, nie? ;)

Link to comment
Share on other sites

A mnie raczej zawsze odrzucało od takich cukierkowych rzeczy, a jakoś ostatnio ciągle coś mam z różem/fioletem, nawet dla psa :lol: A szelki jakie, bo pasowych Julków chyba nie ma w tym kolorze?

W sumie taka wyrzutnia to bardziej dla mnie prezent :P Zamówiłam ostatnio A. kubek z K9, więc on już swój prezent dostał. Teraz muszę o sobie pomyśleć, więc ją zapewne kupię :D

Eee tam, zaraz Ci minie i znajdziesz coś ciekawego :evil_lol: Chociaż Wy to chyba macie jeszcze jakieś nieotwierane zabawki pochowane, nie? ;)

a mi się też zawsze różowy nie podobał. Ale ostatnio coraz bardziej. Taa róż i fiolet :loveu:

coś takiego: http://www.pako-dog.pl/szelki-czarne-rozowymi-paskami-p-231.html

i do tego obroża z tej samej firmy... z drugiej strony wielbię półzaciski z eko-skóry. Więc może takie podszycie w handmade. Nie wiem, bo lepiej nie myśleć o takim wydatku...

 

No ja jestem na etapie wybierania sobie prezentu urodzinowego, o świętach to jeszcze nie myślę.

Lepiej żebym nic ciekawego nie znalazła... mam pochowane 2 tenisowe z konga, wubbę, piłkę Starmarku, 2 biedronkowe i 2 funny. Jeszcze puller od biedy jest, bo jego tylko raz dostały. Także nie ma opcji, abym kupiła zabawki. I sporo smaczków. Kurczę to się powinno leczyć...

Link to comment
Share on other sites

a mi się też zawsze różowy nie podobał. Ale ostatnio coraz bardziej. Taa róż i fiolet

coś takiego: http://www.pako-dog.pl/szelki-czarne-rozowymi-paskami-p-231.html

i do tego obroża z tej samej firmy... z drugiej strony wielbię półzaciski z eko-skóry. Więc może takie podszycie w handmade. Nie wiem, bo lepiej nie myśleć o takim wydatku...

 

No ja jestem na etapie wybierania sobie prezentu urodzinowego, o świętach to jeszcze nie myślę.

Lepiej żebym nic ciekawego nie znalazła... mam pochowane 2 tenisowe z konga, wubbę, piłkę Starmarku, 2 biedronkowe i 2 funny. Jeszcze puller od biedy jest, bo jego tylko raz dostały. Także nie ma opcji, abym kupiła zabawki. I sporo smaczków. Kurczę to się powinno leczyć...

 

Ooo świetne te szelki! Do tego obróżka i Flexi, jak moja i lodzio miodzio :loveu: Ekoskóra ponoć pęka po długim użytkowaniu.

Ja już urodzinowe prezenty dostałam, teraz zostały mi tylko święta :lol:

Haha ja tak nie umiem, żeby coś kupić i schować. Od razu muszę wypróbować!

 

Ja planuję wubbę, ażurkę, jajo.... I pewnie wiele więcej Ale zooplus nie ma darmowej wysyłki żeby wubbę brać I żadnych smaków w domu

 

Wubbę i ażurka też chcę, ale to bliżej wakacji dopiero... Także czekaj na mnie z tym! :P

 

Darmowa wysyłka powiadasz Mam nadzieję, że przeoczę... ;p

 

No tak, Tysia największa zakupocholiczka na dogo :diabloti: Serio coś będziesz kupować? :P

 

Cześć po długiej przerwie od dogo   O rany darmowa wysyłka  to oznacza duże zakupy , ostatnio to nazbierało się tyle rzeczy do kupienia a jak za darmo wysyłka to się opłaca

 

Pewnie, jak przesyłka za free to zawsze się opłaca :D

 

 

Byliśmy wczoraj na długim spacerze i nawet słoneczko wyszło, ale nie mam zdjęć niestety. Będę się musiala o jakieś postarać w tym tygodniu ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...