Jump to content
Dogomania

Obcy vs Predator czyli galeria Miczelskiego i Cekińskiego


rashelek

Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic


Porównując plecione do zwykłych taśmowych, to jednak plecionki są znacznie cięższe. No i przepinana wersja bez rączki z taśmy byłaby już pewnie dla mnie za cienka i niewygodna do trzymania ;)

Haha nie tylko Ty, ja też nim cokolwiek kupię to miesiąc wcześniej wybieram. A i tak kończy się na spontanicznym wyborze ;)

Ok, dzięki ;) już mam coś innego na oku ;)

Miesiąc? ja wybieram wręcz latami :evil_lol:

 

Właśnie! płeć tu nie ma nic do rzeczy :grins:

Ale ja też jestem sknera, kupuję to co jest im potrzebne, a potrzebne jest wsioooooo

Link to comment
Share on other sites

A. się nie liczy - zaraziłaś Go gadżetomanią

 

W sumie racja, wszystko moja wina :lol:

 

Widzę że mania kupowania dla psa jak u mnie

 

Niestety... Dla psa się zawsze znajdzie coś do kupienia :P Teraz mam fazę na kupowanie smaczków różnorakich, im dziwniejszy skład tym lepiej :D

A z bardziej potrzebnych rzeczy, to został mi LED i Flexi na zimę ;)

 

Ok, dzięki już mam coś innego na oku ;)

Miesiąc? ja wybieram wręcz latami :evil_lol:

 

Właśnie! płeć tu nie ma nic do rzeczy

Ale ja też jestem sknera, kupuję to co jest im potrzebne, a potrzebne jest wsioooooo

 

Ja zaczynam wybierać dopiero, jak wiem, że będę miała kaskę - czyli jakiś miesiąc wcześniej :lol:

Oczywiście, my wszystkie kupujemy tylko potrzebne rzeczy! Taki Safestix na przykład to must have :lol:

 

 

 

Aj pojawił mi się plan na zimowy semestr i pozostaje siąść i płakać... Tylko piątek mam wolny, czwartek zawalony od 10 do 17 (o ile sobie przestawię zajęcia, inaczej do 18). Za to w pozostałe trzy dni siedzę po 2-3 godziny, bardzo pięknie rozbijające mi dzień. No bo kto by nie chciał mieć zajęć 12-13:40? :loveu: I jak tu człowiek ma sobie dorobić jakiś grosz, jak ma takie godziny zajęć  :angryy:     

Link to comment
Share on other sites


Ja zaczynam wybierać dopiero, jak wiem, że będę miała kaskę - czyli jakiś miesiąc wcześniej :lol:

Oczywiście, my wszystkie kupujemy tylko potrzebne rzeczy! Taki Safestix na przykład to must have :lol:

A ja jak mam wizję... no i potem szukam, oglądam, kombinuję. Potem na spontanie coś znajduję i to kupuję, no ale u mnie to na pewno nie zajmuje miesiąca, jak już to kilka :P

Hahaha u mnie Safestix szału nie robi, tzn. bawią się nim, ale nie tak jakbym się tego spodziewała.

 

Plan masz boski. My kiedyś narzekaliśmy na plan to wykładowcy nam powiedzieli, że studia dzienne są od tego, aby się uczyć. Jak chcemy pracować to mamy iść na zaoczne. Po prostu masakra... Jedyne co to mogę polecić pracę przy Inwentaryzacji. Pracujesz nocą, rano ok 5-6 wracasz do domu, trochę się przekimasz i do szkoły... albo dopiero jak wrócisz z szkoły. Ja tak robiłam i dawałam radę ;)

Link to comment
Share on other sites

A ja jak mam wizję... no i potem szukam, oglądam, kombinuję. Potem na spontanie coś znajduję i to kupuję, no ale u mnie to na pewno nie zajmuje miesiąca, jak już to kilka :P
Hahaha u mnie Safestix szału nie robi, tzn. bawią się nim, ale nie tak jakbym się tego spodziewała.
 
Plan masz boski. My kiedyś narzekaliśmy na plan to wykładowcy nam powiedzieli, że studia dzienne są od tego, aby się uczyć. Jak chcemy pracować to mamy iść na zaoczne. Po prostu masakra... Jedyne co to mogę polecić pracę przy Inwentaryzacji. Pracujesz nocą, rano ok 5-6 wracasz do domu, trochę się przekimasz i do szkoły... albo dopiero jak wrócisz z szkoły. Ja tak robiłam i dawałam radę ;)


Ja mam tylko wizję "chcę to". A potem tłumaczę sobie i A., że jest mi to ABSOLUTNIE niezbędne. Także na spontanie rzadko mi się udaje coś kupić :lol:
Może muszą dorosnąć do TYCH zabawek? :evil_lol:
No tak, bo przecież każdy żyje po to, żeby siedzieć 2h na uczelni! Zapomniałam :P

No przecież pies bez dildo to nieszczęśliwy pies :grins: A zajęcia w połowie.... Jak ja tego nienawidzę, ani rano coś robić, ani po południu :/

 
Dokładnie, jak tak można bez dilda wieść szczęśliwy żywot!

 

Mocno współczuję planu... faktycznie jest tragiczny, ale może to tylko kwestia przyzwyczajenia.


Wiadomo, jakoś się da radę, ale strasznie to denerwujące. Rano ciężko się zebrać to czegoś konstruktywnego, a po południu wiadomo jak jest...

Ale mi się coś posrało na dogo, przerosło je multicytowanie z dwóch stron i musiałam na raty :mdleje:
Jaka piękna była dzisiaj pogoda, słonecznie i zimno! Dlatego też wieczorny spacer wyszedł nam 3h :)
Za to jutro zabieram Miczkensa do Dexa. Mam nadzieję, że tym razem trafimy na normalnego kierowcę w autobusie. Chociaż mamy już lepsiejszy kaganiec, to jakoś to przeżyjemy.
Link to comment
Share on other sites

 

Ooo kogo my tu widzimy! :D

A Tobie jak pięknie plan ustalili?

 

To jest zły plan? W poprzednim semestrze siedziałam 4 dni po 9-10h na uczelni, a w pt miałam jedno ćwiczenie 3h i wykład. 

 

Oj na pierwszym roku też tak siedziałam... Liczyłam, że skoro to już końcówka to będzie luźniej ;) Albo chociaż będe siedzieć po prostu od rana :lol:

 

 

Nie zabrałam wczoraj Miczkensa ze sobą, bo dzisiaj mieliśmy się z Dexterkami umówić na spacer. I oczywiście jak zaczęło lać w nocy, to przestało przed chwilą :loveu:

Ale nie ma tego złego, na blogu pojawiła się recenzja Safestixa, gdyby ktoś był zainteresowany :)

A ja mam zdjęcia z wczoraj!

2014.09.25%2520%25281%2529.JPG

 

2014.09.25%2520%25282%2529.JPG

 

2014.09.25%2520%25283%2529.JPG

Link to comment
Share on other sites

Świetne fotki :loveu:

 

Dzięki :D

 

 

Właśnie za cholerę jej nie chciała trzymać i tylko takie udało mi się zrobić :lol:

 

Dzika radość :D

 

Oczywiście :D

 

 

U nas weekend minął na pełnych obrotach, nie było nawet za bardzo kiedy przy kompie posiedzieć ;) W sobotę całe popołudnie spędziliśmy na działce, trzeba było już zacząć robić jesienne porządki. Przy okazji odgruzowałam trochę Miczelskiego, porządnie wyczesałam i przycięłam sierść na brzuchu i tyłku. Oczywiście psy się wyszalały z piłkami i dzielnie pomagały zbierać jabłka i przycinać drzewa :D Za to wczoraj wybraliśmy się na spacer przez pół miasta, przeszliśmy aż pod Jasną Górę a potem naokoło do domu. Wyszło nam z 15km, razem z postojami prawie 4h :grins: Mam kilka fotek, ale nie chciałam robić obory jak chiński turysta, więc cudów nie ma :lol:

 

2014.09.28%2520%25281%2529.jpg

 

2014.09.28%2520%25282%2529.jpg

 

2014.09.28%2520%25285%2529.jpg

 

2014.09.28%2520%25286%2529.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

Jak ja się zmotywować nie mogę, aby iść na spacer do miasta, na rynek.

 

A jesienne porządki nikogo nie oszczędzają... 

 

Pierwszy raz byliśmy w Centrum na pieszo, ale trasa super, więc pewnie częściej będziemy chodzić. A Ty się zbieraj i też idź! :D

Jesienne porządki są świetne!

 

Chiński turysta hahaha  A zdjęcia super jak zwykle, Miczkens jak łapkę daje 

 

Oni robią zdjęcia nawet ławkom i śmietnikom, więc wiesz :evil_lol:

Uczymy się różnych kombinacji z przybijaniem piątki, wczoraj ćwiczyłyśmy do uda :D

 

Faktycznie zapracowani jesteście 

Ale jakie fotki... niemal wakacyjne 

 

Organizujemy sobie jakoś czas :D

 

 

No i zmienili mi plan na uczelni! Dzięki temu w co drugi wtorek będę siedziała do 20:30 :loveu: W czwartek mam teraz od cholery okienek, a jakbym chciała chodzić na wykłady to codziennie bym siedziała od 8 do wieczora. Żyć, nie umierać! Jak to wczoraj zobaczyłam to mi się ryczeć zachciało :shake:

Ale na pocieszenie byłam w Biedronce :grins: Oczywiście jestem pierdoła i zapomniałam wziąć woreczków WC... I żałuję, że Poczwarowi nie wzięłam piłki bosmanki, ale pewnie by ją zeżarł, także :P

2014.09.30%2520%252835%2529.jpg

Po ostatnim psim tygodniu żałowałam, że zamiast tego pluszaka wzięłam sznur z piłkami (który Cekin zjada na działce), więc teraz nie mogłam odpuścić ;) Mika jest nim zachwycona, nawet bardzo chętnie się nim szarpie!

A dzisiaj lub jutro odbieram Flexi, będzie różowo-szara 8m :grins:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...