Jump to content
Dogomania

Sunia po wypadku. JUŻ W DOMU :)))


Cudak

Recommended Posts

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sunia zaczęła dziś charczeć i kaszleć :shake: Nie wiem, czy to od zimnej wody, czy już noce takie zimne, że mogła się przeziębic? Ogólnie pewnie też osłabiona jest przez tą ranę i antybiotyki...

[B]Nie mam już kasy by wziąć ją do weta. [/B]
Wyłożyłam już 200 zł na leczenie i więcej naprawdę nie mogę, bo nie mogę sobie pozwolić by leczyć ją kosztem mojego Dziecka, zwierzaków, remontu (który mam nadzieję, że szybko się skończy, bo już nie mogę doczekać się przeprowadzki...).
Nie stać mnie na tego psa, na dalsze zmiany opatrunków, leczenie przeziębienia (?), jeżdżenie do lecznicy.

Nie wiem czy w schronisku nie byłoby jej lepiej... Chore psy zwykle mają osobne boksy, a przynajmniej byłaby pod opieką weterynarza.

Link to comment
Share on other sites

Bazarki też kiepsko idą ostatnio, więc nie ma gwarancji, że uda się uzbierać pieniądze, a nie chciałabym zostać z długami :-(

Druga sprawa, że warunki sunia ma u mnie kiepskie - nie mam jej przy domu, tylko przy stajni (jakieś 500 m mam do niej), więc jestem u niej ze 2 razy dziennie tylko, żeby ją nakarmić i wyprowadzić, żeby się załatwiła. Pozostały czas spędza uwiązana na lince przy budynku gospodarczym (w środku ma pościelone i ma miski z wodą i karmą), może do niego wchodzić i wychodzić na zewnątrz, jak jej się podoba.
Jest bardzo spragniona kontaktu z człowiekiem. Spuszczona chodzi za mną, jak cień i mimo, że mało czasu jej poświęcam, widzę, że naprawdę się do mnie przywiązała.

To przeziębienie (czy może zapalenie gardła/krtani?) też jej szybko nie przejdzie w takich warunkach...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata Dymer']eh... no ja niestety mogę jak na razie pomóc tylko bazarkami[/QUOTE]
Dziękuję, to też ogromna pomoc...


Sunia dostała swoją szansę... Leki mamy jeszcze tylko na 2 dni, więc w środę trzeba znów z nią jechać do weta na zmianę opatrunku, po antybiotyk i przy okazji coś (zastrzyk) na ten kaszel.

[B]Bardzo proszę o pomoc[/B], inaczej naprawdę będę zmuszona poprosić w Gminie, by zawieźli ją do schroniska, bo na DT/hotelik raczej nie ma szans :-( Chyba, że ktoś się zlituje? Sunia jest naprawdę bezproblemowa, do dzieci super (na smyczy prowadza ją moja 14-mies Córeczka), do kotów się cieszy, psów raczej się boi.
Jedyna jej wada, to to, że wymaga leczenia i jest w podeszłym wieku (ok 10 lat).

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=darkorange]Cudaczku:painting::modla:witaj ciotenko konisiowa psiaczkowa, pozdrawiam sercem , wyczytalam wszystko o biedaczce , tyle szczescia ze spotkala janiola:loveu::multi:meza twego ciotenko:multi:cudna jest , ja poprosze ciotenki , aby zrobily ogloszenia dla niuni, jest sliczna czarnuszeczka ksiezniczunia :modla::thumbs:starsza ale slicznosci i taka spokojniusia , pozdrawiam [/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Z DT/hotelikiem ciężko, bo mnóstwo psów czeka na miejsce w nich :(

Zdjęcia z dziś (widać, jak już ładnie obciąża chorą łapkę):

[IMG]http://img163.imageshack.us/img163/3239/sdc16743.jpg[/IMG]

[IMG]http://img263.imageshack.us/img263/2516/sdc16744y.jpg[/IMG]

[IMG]http://img27.imageshack.us/img27/6364/sdc16751.jpg[/IMG]

[IMG]http://img13.imageshack.us/img13/8049/sdc16753.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[B]gonia141 [/B]zadeklarowała wpłatę 50 zł na leczenie suni :loveu: Chyba przejedziemy się jutro do weta, żeby dał nam coś na to przeziębienie (kaszel i charczenie) i przy okazji może zmieni jej opatrunek, bo już go pogryzła trochę...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...