Jump to content
Dogomania

Sunia po wypadku. JUŻ W DOMU :)))


Cudak

Recommended Posts

jestem na wątku
tak jak pisałam mogę zrobić, ale obecnie mieszkam poza Szczecinem i rzeczy mogę odebrać przez brata. jutro ma przyjechać. zależałoby mi żeby dało radę je podrzucić jutro bo w weekend byśmy ruszyły. od 15 będę na etapie latania bo szykuję się do ślubu kościelnego od 20 przez tydzień jestem w lesie poza zasięgiem.
z rzeczami Daniel pewnie mnie zabije, ale mam tyle kartonów i kartoników że chyba nie zauważy:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

właśnie pisałam do Enigmy jeżeli nie da rady jutro z fantami to potem mam problem z dostępem do kompa od 15 latanie i od 20 do 27 mnie nie ma. tak myślałam w razie co wystawić i napisać do kiedy bazarek a potem wysyłka np od 28.08 czy zgadzasz się na to?????

spoko ;) do usług ;)
dziś montuję na ZN, bo kasiorka potrzebna
eh...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata Dymer']tak myślałam w razie co wystawić i napisać do kiedy bazarek a potem wysyłka np od 28.08 czy zgadzasz się na to?????[/QUOTE]
Pewnie! Nie powinno z tym być problemu, żeby wysyłane było po 28. :)


Czy ktoś ma może pomysł, jak zrobić bazarek cegiełkowy z wyborem imienia na dla naszej staruszki? Lata już po podwórku i aż głupio, że nie ma imienia.. a że wsparcie finansowe na leczenie i potem jeszcze sterylkę bardzo potrzebne, to może dałoby się to połączyć w takim szybkim bazarku?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cudak']Pewnie! Nie powinno z tym być problemu, żeby wysyłane było po 28. :)


Czy ktoś ma może pomysł, jak zrobić bazarek cegiełkowy z wyborem imienia na dla naszej staruszki? Lata już po podwórku i aż głupio, że nie ma imienia.. a że wsparcie finansowe na leczenie i potem jeszcze sterylkę bardzo potrzebne, to może dałoby się to połączyć w takim szybkim bazarku?[/QUOTE]

hm... nigdy takiego nie robiłam ale może nagroda dla tego co kupi za największą sumę?
albo cegiełki??????????? [B]kamilgax55x[/B] ma niesamowite pomysły napisz do niej może pomoże?

Link to comment
Share on other sites

Napisałam do Kamili :) Zobaczymy, może znajdzie czas, by w tym pomóc, bo ja nie jestem dobra w te klocki :(

Na razie zrobiłam szybki bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/212313-Nosid%C5%82o-ergonomiczne-ONO-dla-DZIECKA-do-10.08-godz-22.00[/url] Proszę o podnoszenie

Link to comment
Share on other sites

Heloł :) rzeczy na bazarek dostarczone we wskazane przez Agatę miejsce :) Agata, podaj mi do siebie adres mailowy, to prześlę kilka zdjęć, nie będziesz musiała już robić.

Edit : adres mailowy Agaty już mam a teraz proszę o [COLOR=blue]dane do przelewu[/COLOR] dla suni bo chcę wpłacić $ wcześniej. Jeśli nie w tym tygodniu, to w poniedziałek. Później będę miała wyjazdy, remont i mniej czasu, boję się, że zapomnę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estrella']kto kupi najwięcej cegiełek, może wybrać imię dla suni[/QUOTE]
Dobry pomysł :)


Dziś sunia była na pierwszym spacerku. Bez smyczy, bo po polnej drodze i w razie czego dogoniłabym ją ;) Bardzo się pilnowała. Mądre psisko z niej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igiełka']wspaniała sunia wiedziała gdzie przyjść po pomoc :)[/QUOTE]
Po pomoc nie przyszła, została wyrzucona i miała wtedy duże problemy z poruszaniem się, więc pewnie siedziała w jednym miejscu, dopóki nie została znaleziona :(
Na szczęście zabieg i leki pomagają. Coraz lepiej psina się czuje i chętnej chodzi.

Doszła deklaracja (30 zł) od [B]Enigmy79[/B]. Bardzo, bardzo dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cudak']Po pomoc nie przyszła, została wyrzucona i miała wtedy duże problemy z poruszaniem się, więc pewnie siedziała w jednym miejscu, dopóki nie została znaleziona :(
Na szczęście zabieg i leki pomagają. Coraz lepiej psina się czuje i chętnej chodzi[/QUOTE]

bidulka :( dobrze że jest poprawa i oby tak dalej :)

Link to comment
Share on other sites

Byliśmy u weta. Niestety rana wygląda gorzej niż ostatnio :( wdała się martwica...
Koszt dzisiejszej wizyty to 25 zł + 30 zł paliwo.
Później wstawię zdjęcia (coś nie chcą się wgrać).

Jak byliśmy u weta, to policjant przywiózł pięknego amstaffa. Podobno odebrali go 3 gościom, którzy go bili na ulicy i podobno znaleźli go przywiązanego w lesie :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...