Jump to content
Dogomania

[*]Rasta. Tak tęsknię [*]


zurdo

Recommended Posts

Moje słowa kierowalam post wyzej do Iri, która nie jest przekonana, że jest im tam dobrze.
Ja staram sie w to wierzyć. Co z tego, że jestem wychowana w wierze katolickiej, jak ona skutecznie zaprzecza, że zwierzęta posiadaja duszę. Swoimi poglądami narażam się niejednemu wyznawcy naszej wiary i nie tylko. Trudno.
Rastuniu, biegaj sobie po tęczowych łąkach
[img]http://img382.imageshack.us/img382/5006/kerze8ik2.gif[/img]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 961
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[I][FONT=Georgia][SIZE=3][B]Rasta, [/B][/SIZE][/FONT][/I]
[I][FONT=Georgia][SIZE=3][B]sunia o serduchu pełnym miłości [/B][/SIZE][/FONT][/I]
[I][FONT=Georgia][SIZE=3][B]dla wszystkich i wszystkiego, [/B][/SIZE][/FONT][/I]
[I][FONT=Georgia][SIZE=3][B]pogodna i przepięknie uśmiechnięta...[/B][/SIZE][/FONT][/I]

[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img388.imageshack.us/img388/4717/skalniak2yr0.jpg[/IMG][/URL]

[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3]Ta fotografia mówi chyba więcej niż wszystkie słowa, [/SIZE][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3]niesamowite zdjęcie - [/SIZE][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3]Rasta cała uśmiechnięta i bezgranicznie szczęśliwa...[/SIZE][/FONT][/I][/B]


[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3]Tęczowy aniołeczku...[/SIZE][/FONT][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szajbus']Moje słowa kierowalam post wyzej do Iri, która nie jest przekonana, że jest im tam dobrze.
Ja staram sie w to wierzyć. Co z tego, że jestem wychowana w wierze katolickiej, jak ona skutecznie zaprzecza, że zwierzęta posiadaja duszę. Swoimi poglądami narażam się niejednemu wyznawcy naszej wiary i nie tylko. Trudno.
Rastuniu, biegaj sobie po tęczowych łąkach
[IMG]http://img382.imageshack.us/img382/5006/kerze8ik2.gif[/IMG][/quote]
ja szajbusku kochany zrozumialam:-)))
dobrze robisz ze w to wierzysz i powiem ze mi bardzo pomagasz.... mysle ze Zurdo tez sie zgodzi.....
kazdy ma swoja wlasna wiare i tak jest najlepiej....

Link to comment
Share on other sites

Nawet sobie nie wyobrażacie, jak jestem wam wdzięczna, że tu jesteście.[B] Iri[/B], dziękuję, wiem, jak ciężko znaleźć jakiś punkt zaczepienia. [B]Aga[/B], dziękuję, Mam nadzieję, że Tusia miała naprawdę szczęśliwe życie, jak każdy z naszych Przyjaciół. Na działce to szczęście, radość z przestrzeni, z zadań do wykonania, z wody, ciszy – było przeogromne. To zdjęcie przypomniało mi, że miałam posadzić nasionka z raścich kwiatków, będą za Nią pilnowały w tym roku ulicy z balkonu. Ciągle boję się to zrobić, bo boję się, że nie wyrosną... [B]Szajbus[/B], ja się bardzo cieszę, że są tu ludzie, którzy wierzą, bo nikt nie potrafi dać większego wsparcia niż człowiek, który ma w sobie silną wiarę. Dziękuję, że tu jesteś. A to zdjęcie – kiedy patrzę na to jedno odkryte oczko i pochylone uszka, wiem, że czapka zaraz spadnie, Rasta zerwie się, pobiegnie po piłkę i zacznie się szaleństwo...

Tusiu, dziś mija 13 tydzień, jutro minie trzeci miesiąc. Niewyobrażalnie dużo, a jednak minęło, inna sprawa – jak, choć nigdy wcześniej nie myślałam, że to możliwe
Ze szczęścia tak materialnego, tak codziennego, że czasem niezauważalnego, co zostało? Przestrzeń ogołocona z jednego wymiaru. Myśli pokraczne i niezrozumiałe. Wlasne a obce. Strzępki słów, imion, litery, z których nic już nie skleję. Znaki zapytania i wykrzykniki, tych najwięcej. Czasem przecinek – przerwa na oddech, który wciąż jest, choć jakim prawem?
Tusiu, ciężko mi czasem, choć bardzo się staram. A przecież wiem, że to niewdzięczność, że powinnam się cieszyć tym, co było dane nam przeżyć. Więc dlaczego wciąż płaczę?

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black]Płaczemy, bo nie możemy przejść do porządku dziennego nad naszą niepowtarzalną stratą. Cieszmy się z naszego cierpienia, ponieważ potwierdza ono wyjątkowość naszych kochanych przyjaciół i naszych z nimi relacji, o ileż ubożsi są ludzie niezdolni do opłakiwania innych istot, także czworonożnych. [/COLOR]
[COLOR=black] [/COLOR]
[B][COLOR=black][FONT=Verdana]Rasta \*/[/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zurdo']

Ze szczęścia tak materialnego, tak codziennego, że czasem niezauważalnego, co zostało? Przestrzeń ogołocona z jednego wymiaru. Myśli pokraczne i niezrozumiałe. Wlasne a obce. Strzępki słów, imion, litery, z których nic już nie skleję. Znaki zapytania i wykrzykniki, tych najwięcej. Czasem przecinek – przerwa na oddech, który wciąż jest, choć jakim prawem?
Tusiu, ciężko mi czasem, choć bardzo się staram. A przecież wiem, że to niewdzięczność, że powinnam się cieszyć tym, co było dane nam przeżyć. Więc dlaczego wciąż płaczę?[/quote]

Zurdo ja to czuję dokładnie tak samo ...
Brak słów, brak tchu, wszystko ucięte nie tam gdzie trzeba, mój Duduś był ze mną tylko przez chwilkę, chociaż obiecał ...
Nie przeżyłam z Nim całego życia, chociaż chciałam, zostały wspomnienia i ból ...
Myślę, że będziemy płakać, ale w końcu się z nimi tam spotkamy !!!
Zurdo nie smuć się jestem z Tobą całym sercem, jakie mogłam pozbierać w jedną całość przez ten miesiąc ...
[B]Bądź szczęśliwa Rastuniu za TM[/B] !!!

Link to comment
Share on other sites

Aga, aż się popłakałam, choć pewnie nie chciałaś... Strasznie Ci dziękuję.

Tusiu, nie wiem, co się dzieje. Odszedł Misiek <*>, Dżambo <*>, Dżaret <*>, Haszka <*>, Psotka <*>, Fuga <*>, Astek <*>, Mizia <*>, Bazyl <*>, Atlas <*>. Wiem, że zębowego rozrabiactwa niektórych nie znosiłaś, ale przecież po wszystkich ktoś płacze. Tusiu, dlaczego tyle Was tutaj w tak krótkim czasie odeszło?
I jeszcze Korka się poddaje... Brak mi słów

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...