Jump to content
Dogomania

Marty - bokser słodziak znalazł swój dom! :)))


lewitka

Recommended Posts

[quote name='lewitka']może.. byłoby pięknie. Marty spędził już tydzień w izolatce, tydzień w kwarantannie no i jeszcze do końca tego tyg tam posiedzi... czyli rozpoczyna 3tydzień w schronie.. ja wiem, że to właściwie nie dużo ale chyba przez taki okres czasu ktoś by zauważył jego brak? W karcie ma wpisane "znaleziony". Echh.. od niedawna dopiero działam i wiele rzeczy, które się dzieją mnie bardzo oburza, jak to świeżaka :/ <wnerw>[/QUOTE]
zanim trafi na ogolny[Boze kochany]
mysl jak nazbierac kasy na Dt...[bazarki ,]
i zabieraj jego dziewczyno
na ogolnym przepadnie

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

napisała do mnie dziewczyna i podała kontakt z kolei do innej dziewczyny z Fundacji, także boksio już u nich jest ogłoszony :)))) Pytały też o tę staruszkę-kluskę, więc podałam co wiedziałam, a jutro jeszcze obczaję w biurze.

Link to comment
Share on other sites

zgłosiłam Marty'ego Akirze, która zamieści jego ogłoszenia, taki darmowy pakiecik ogłoszeń [url]http://www.dogomania.pl/threads/210323-Oferuj%C4%99-po-30-og%C5%82osze%C5%84-dla-ka%C5%BCdego-potrzebuj%C4%85cego-psiaka-%28INFO.-POST-2-3-4-5%29[/url], na 30 stronach z ogłoszeniami. Na ostatniej stronie tego wątku wkleiłam właśnie tekst i dwa zdjęcia Martyego, także jeśli znacie jeszcze inne strony z ogłoszeniami niż tam są podane, to bardzo proszę się Kochane częstujcie i rozsyłajcie :)

Link to comment
Share on other sites

słodziak czekał już za kratami. oczywiście nadstawiał się z każdej strony żeby go wymiziać :D i tak tez się stało, pod pyskiem, po klacie, za uchem, po zadku :D jak spacerowałyśmy z psami z izolatki to za każdym razem wyczekiwał nas na kolejne mizianko :) tak strasznie smutno odchodzić od niego :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lewitka']słodziak czekał już za kratami. oczywiście nadstawiał się z każdej strony żeby go wymiziać :D i tak tez się stało, pod pyskiem, po klacie, za uchem, po zadku :D jak spacerowałyśmy z psami z izolatki to za każdym razem wyczekiwał nas na kolejne mizianko :) tak strasznie smutno odchodzić od niego :([/QUOTE]

Fajne jest to ze pomimo ciezkich warunkow w schronie nie odpuszcza go chec do zabaw i ze ufa czlowiekowi

Link to comment
Share on other sites

dziękuję i rumienię się ;) w ogóle, wszystkie Ciotki jesteście fantastyczne! Ogromnie miło czyta się jak tyle cudownych osób pomaga psiakowi! Marty jest niesamowitym psem, z ogromną ufnością podchodzi do człowieka, no i ta mordaaaaaaa :D :D :D przez niego i staruszkę-kluseczkę ze schronu zakochałam się w bokserach :)

Link to comment
Share on other sites

Łoj tak, w tych oczętach i pluszowych faflach nie trudno się zakochać. A do tego anielskie charaktery. Moja druga miłość to co prawda jamniory - a te już charakterki całkiem nie anielskie mają :) W każdym razie w moim łóżku dochodzą do konsensusu i wspólnie grzeją moje stare, zreumatyzowane kości :)

Link to comment
Share on other sites

a tutaj podsyłam link do kolejnej bokserki w schronie. starszej kluseczki ale demona prędkości na spacerach ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/206927-Takie-fajne-suczki-%E2%80%93-wroc%C5%82awskie-schronisko/page16[/url] podesłałam juz jej ogłoszenie i foty do Oli z SOS bokserom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...