Jump to content
Dogomania

Sed (Ostrów) - czekał na dom 3 lata i doczekał się !!!!


Milady

Recommended Posts

ja nie wymagam od nikogo na poczatku wklejania fotek, tzn Ty mamus mogłas to zrobić :D:D:D

bardzo dziekuje za nowy tekst dla Seda - postaram sie we wtorek porobic nowe ogloszenia, bo na wtorek jestem z prmotorem umowiona i musze sie do tego spotkania przygotowac.....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='t_kasiek']ja nie wymagam od nikogo na poczatku wklejania fotek, tzn Ty mamus mogłas to zrobić :D:D:D

bardzo dziekuje za nowy tekst dla Seda - postaram sie we wtorek porobic nowe ogloszenia, bo na wtorek jestem z prmotorem umowiona i musze sie do tego spotkania przygotowac.....[/quote]
Nie dziękuj nie ma za co, jak będę mogła się przydac to bardzo chetnie.

Link to comment
Share on other sites

Idusiek w pełni się z Tobą zgadzam, ale co my z Krakowa możemy w sprawie Sedzika zrobić ? Staramy się odświeżać wątek. t-kasiek porobiła ogłoszenia. Ale tym pieskiem powinien zająć się ktoś na miejscu. Zrobić mu jakieś ładne nowe foty do ogłoszeń. Może w okolicy powiescić jakieś plakaty.
Nie wiem czemu ten pies ma takiego pecha i tak mało ludzi się nim interesuje :(

Link to comment
Share on other sites

:Help_2::Help_2::Help_2::Help_2::Help_2::Help_2::Help_2::Help_2::Help_2::Help_2::Help_2::Help_2::Help_2::Help_2::Help_2::Help_2::Help_2::Help_2:

[COLOR=Red][U][B]LUDZIE DO DIABŁA OGARNIJCIE SIĘ TEN PIES TO PRIORYTET, JA MIESZKAM W POZNANIU JAK MAM POMÓC?????????????[/B][/U][/COLOR]

[B][COLOR=Navy]Wtatara mnie prosiła o rozkręcenie wątku, nie rozumiecie, ze w grupie jesteśmy silniejsi. Może ktoś ma znajomych w miejscu gdzie przebywa psinka i dałoby się coś zrobić, swoją drogą nikt z nas nie chciałby być na miejscu tego psiaka. Pomyśl człowieku co byś wtedy czuł????????[/COLOR][/B]

:help1::help1::help1::help1::help1::help1::help1::help1::help1::help1::help1::help1::help1::help1:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=red]JA Z KRAKOWA TEZ NIEWIELE MOGE ZROBIĆ !!!!! PROBOWAŁAM GO OGŁASZAC ALE JAKOS TO NIEWIELE DAJE :placz::placz::placz: [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#ff0000]moze pomysle o płatnych ogłoszeniach - nawet na swój koszt....[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiiniaa']Nikt z nas nie jest na miejscu. Krzyki też mu nie wiele pomogą:shake:[/quote]

nikt na nikogo nie krzyczy....to jest raczej krzyk o pomoc na watku :placz:

[quote name='kiiniaa']
Fela i Ludwa są dzisiaj w Teresinie i robią fotki[/quote]

no to czekamy.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...