Jump to content
Dogomania

Dostojny tybetan i bezmózgi kundel!


Naklejka

Recommended Posts

Mi właśnie jest potrzebna i chemia :) Ale i tak nie liczę na to, że się na studia dostanę, pomarzyć można :) (weterynaria :eviltong:)
Jakieś zwierzęta pierwouste i wtórouste, w sumie to już to ogarnęłam :lol: Jeszcze muszę zrobić zadania z uk. nerwowego... (robię jednocześnie człowieka i zwierzęta, mam tak jakby osobne przedmioty, ale ocena jedna :mdleje: )

Link to comment
Share on other sites

Ja na biologię nie narzekam, właśnie zerknęłam na maturę w poszukiwaniu zadań, banał :lol:
A chemię to ja wielbię, tylko trochę przyłożyć się muszę i pochodzić na zajęcia dodatkowe ;)
Może się uda na te studia dostać, jak nie to zostaję w Zabrzu i idę do medycznej policealnej, może jeszcze na fotografię... :roll: Albo mi odwali i pójdę na polibudę....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']Ja na biologię nie narzekam, właśnie zerknęłam na maturę w poszukiwaniu zadań, banał :lol:[/QUOTE]
Tak się tylko wtrącę ;-)
Jeśli mówisz o maturze rozszerzonej z biologii... to uwierz mi, zdanie jej na 80-90% to nie jest banał ;-) Trafienie w klucz jest wysoce problematyczne ;-)
Sama zdawałam ją... hm, 5 lat temu :-D no i zdałam (jestem na medycynie), ale od tego czasu daję korepetycje... i większość własnie tak do tego podchodzi: popatrzy i "oo, proste". A potem jak się klucz pokaże, to wielkie oczy i okazuje się, że wcale nie takie to oczywiste było ;-)
Oczywiście, zdanie biologii (czy jakiejkolwiek matury tak naprawdę) na 60% to nie jest problem. Ale podejrzewam, że na wetę potrzebujesz jakieś 20% więcej... a to już wcale takie proste nie jest ;-)

Chemia? To po prostu zadania. Jak ich zrobisz dużo (czyli np. Pazdro + nowy Witowski), to zdasz, bo tam wielkiej filozofii nie ma ;-) Zadania podobne, powtarzalność spora, wiec jeśli chemię lubisz i rozumiesz, to dasz radę ;-) Ale biologii nie bagatelizuj, bo można się naprawdę niemile naciąć...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niufciak']ooo, widze że nie tylko ja się biorę za rozszerzoną biologie :loveu: choć cały czas się nad tym zastanawiam bo na studia mi nie jest potrzebna :P hahah, nie ma to jak mieć nasrane we łbie :D (w moim przypadku) :)[/QUOTE]
Ja też zdaję biolę mimo, że jest mi zbędna, ale ja zdaję podstawę. A zdaję chyba tylko po to, żeby nie zmarnować bezsensownie trzech lat w klasie biologicznej i ciągłego kucia materiału :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...